Skocz do zawartości


Zdjęcie

zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
Chcialem zapytac jaka najlepiej dobrac diete,waga 70 kg 180cm,zakladajac ze chce zrobic mase i przy tym zbijac brzuch,do tej pory :
przed treningiem: 9:00ryz+jogurt
po: 12:00ryz+piers lub ryba
14:00jogurt +platki(vita bix)
praca16:40kasza +piers lub ryba
praca19:00jabko banan pomarancza itd
praca21:00zupa(warzywna...)
00:00 cos lekkiego jablko
taka diete mam i skutkoje, choc nie skonczylem zbijac B, a teraz jak chce zbijac dalej a nabrac masy,wiec bardzo moge ostatni posilek jesc 3 h przed snem i sie ograniczac?
Cwicze w rannych godzinach codziennie :3 x silownia(brzuch),miedzy 4x bieganie,3x brzuch,czasem skakanka ,basen.Mam kre-alkalyn 2500 i super mass (biogenix),jak mozna prosic tez cos na temat treningu ,uwzgledniajac to co napisalem u gory,thx.
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
No ja ten ostatni posiłek bym se darował chodź lekki ale kij z nim , a na ostatni posiłek w pracy czyli ten 21 zjadłbym jakieś kanapki/bułki z twarogiem były by lepsze żeby sie ładnie wchłaniało :hyhy:
Diety masz zresztą w podwieszonych :hyhy:
Po za tym jeśli zależy Ci na szybkiej masie to będziesz długo to robić przy tylu aerobach :zdegustowany:
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
dzieki za odpowiedz ,sprawa wyglada tak ze opisalem jaka mialem diete zeby zbic brzuc i mi sie troche zjechalo ,a teraz mnie interesuje zeby zrobic mase ale brzuch dalej jechac , nie chce tej masy za wiele do 6 kg mi styknie, bralem juz ta kre i super przyszlo mi z 8 kg ,ale jadlem sporo i sie brzuchem nie przejmowalem ,a teraz mi zalezy i to bardzo na dalszym zbijaniu i na masie ,pytanie jak zmienic diete i jaki trening ,czy nie za duzo ryzu ,do ktorej godziny najelpiej go jesc w takim wypadku,co najgorsze nie mam dostepu do serow twarogow ,razowych chlebow (anglia),jakis tam ser znajde cottage chess tj :cos jak nasz ser bialy,chleb jest niby czarny ale jeden syf co cala reszta ?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
Ja ćwiczyłem dokładnie brzuch trzymałem dietę przytyłem a na brzuchu kratę wyrobiłem po pierwsze to trzeba solidnie brzuch ćwiczyć z tego co wiem to unikaj na wieczór tłuszczu i dużej ilości węglowodanów ja tak robie i skutkuje u mnie :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
no powiem ci ze brzuch cwicze bardzo ostro :5 cwiczen z rzedu
-lezac unoszenie polowy plecow z zastrzymaniami
-unoszenie nog
-skrety tlowia siedzac
-scyzoryk
-i albo sklony na boki albo srety tlowia stojac
to wszystko bez przerw i kazde cwiczenie do granic wytrzymalosci,po tych 5 ciu wale 30 sek przerwy i jeszcze raz to samo tak 4 serie wale po silce zawsze a w domu 3 x po 3 serje ,6 dni w tygoniu,a co do weglowodanow glownie ryzu nie wiem wlasnie ile razy dziennie moge i do ktorej godzinny najlepiej ,jaki duzy posilek zjesc kolo 19 stej bo o tej jestem glodny i to bardzo ,potem tak jak kolega wyrzej napisal zjem jakas bulke kanapke itd?i tez pytanko bo dosc czesto za dnia jem jogurty i platki w postaci cos jak kromki ,czy za dozu platkow nic nie szkodzi ?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
Za dużo to moim zdaniem ćwiczysz brzuch mięśnie rosną jak je nie ćwiczysz muszą mieć czas na regenerację ja ćwiczę 3 albo 4 razy w tygodniu brzuch i styka :D . Posilki podziel tak żeby byłba odpowiednia ilośc białka węglowodanów noi tłuszczu tez trzeba . Jak chcesz robić masę to dostarczaj dużo białka ;) . Zamiast tego jogurtu jak jestes głodny zapodaj serek wiejski i będzie si :D albo tuńczyka z puszki .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?

Za dużo to moim zdaniem ćwiczysz brzuch mięśnie rosną jak je nie ćwiczysz muszą mieć czas na regenerację ja ćwiczę 3 albo 4 razy w tygodniu brzuch i styka


Brzuszek po solidnym treningu regeneruje sie 2 dni :hyhy:
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
czyli najlepiej z dwa razy w silownie wplec i dwa razy po bieganiu w dni wolne od silki,a tak w ogole spoko na zrzucanie brzucha tylko 3,4 x w tygodniu?
  • 0

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
czyli najlepiej z dwa razy w silownie wplec i dwa razy po bieganiu w dni wolne od silki,a tak w ogole spoko na zrzucanie brzucha tylko 3,4 x w tygodniu?czyli jogurty spoko ale zastapic je czasem tunczykiem w puszce
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
No jak chcesz to biegaj cały czas i rób ten brzuch nie jedz białka to na pewno urośniesz :hyhy:
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
kurde ja wiem ze masz racje ,tylko boje sie ze mi brzuch urosnie a tego nie chce ,dlatego tez wrzucilem klimat bo nie wiem co mam zrobic i jak to polaczyc zeby wyszlo dobrze ,moge sie dostosowac jestem otwarty na propozycje tylko widzisz ciezki orzech do zgryzienia
  • 0

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
troche lat juz cwicze teraz mialem 2 lata oprzerwy (.....)i wrucilem cwicze 2 miechy na silce a brzuch jade z 6 ,mialem tragiczny zrzucilem z 70 % zostalo troche wiec chce go wyrobic na wakacje ale tez troche masy zaatakowac ,zredukowac co musze zapodac co sie da i jazda ,ale jak to najlepiej zrobic mniej wiecej wiem spoko ale tak zeby to wygladalo nigdy takiej sytuacji nie mialem bo nigdy brzucha mi nie wypieprzylo az takiego
  • 0

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
ok w kazdym badz razie dzieki za odpowiedzi ,czekam na wiecej 1 more thx cya
  • 0

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
klimat tez jest taki :slyszales moze o 6 waidera ,walisz ja codziennie bezwglednie codziennie,bez ustanku. Teraz ;czy takie codzienne cwiczenia nie zaszkodza nabijaqniu masy ,bo spalanie przy tym musi byc masakryczne,ale nie wiem tego .... [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

kre-alkalyn2500
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zbic brzuch rabiac przy tym mase jaka dieta?
jak kogos interesuje to tu mam odpowiedz o ziomka ktory kmini baze co nie co :

po pierwsze cwiczenia na brzuch nie sa az tak wazne
cwicz co drugi dzien (przerwy miedzy seriami jak najbardziej)
podstawa dieta i jedzenie codziennie tego samego w tej samej ilosci
wegli po 18ej nie ruszaj
posilki proponuje o godzinach 8;00 11;00 14;00 17;00 20;00 23;00
o 20ej i 23ej tylko bialkowa odzywka do picia
silownia 3 razy tydzien wystarczy
w diecie daj ze 2,2 grama bialka na kg masy ciala
A teraz najwazniejsze Kup sobie jakis tani pulsometr i aeroby codziennie po 60-80 minut w tetnie 130uderzen serca na minute
przed treningiem i po treningu aminokwasy rozgalezione
co do diety to jajka piers kurza wolowina piers indyka
wegle to najlepiej kasza gryczana,ziemniaki,pieczywo pelnoziarniste

ale podstawa to aeroby
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024