Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na cykl SAA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na cykl SAA
Ile na cyklu z tesciem b/ww/t na kg/m.c?

ile po cyklu b/ww/t na kg.mc jak na podtrzymanie klepie się kreatyne 6 tygodni

ile potem b/ww/t jak do krety dorzucam yohimbine ?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na cykl SAA
to raczej indywidualne upodobania , i zależy czy robisz po prostu masę czy masę za wszelką cenę czy po prostu niech rośnie co chce :rotfl:
na teściu białko bym trzymał w ok 2,5g-3g na kg masy ciała , węgle nie mniej niż 5g na kg masy ciała ( ale to też zależy od rodzaju diety) tłuszcze głównie z rym oliwy z oliwek i orzechów pestek itp duzo nie musi być

po cyklu bo ja wiem znów czysto teoretycznie bo nic o tobie nie wiem , dał bym jakieś 300-500kcal dodatkowych z węgli i tłuszczy ( zdrowych tłuszczy i złożonych węgli ) białko mozna zmniejszyć do 2g na kg m/c

a na redukcji to już zależne od rodzaju diety bo mozna kombinować do woli

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na cykl SAA
To też zależy czy jesteś Edno czy Ekto czy Mezo, to ostatnie pewnie odpada bo to rzadkość :P Jeśli Endo to ja bym obciął trochę węgli prostych a zastąpił je złożonymi, po masowaniu na jakąś redukcję bym wszedł.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na cykl SAA
jestem ekto, jednak łatwo łape tłuszczyk na brzuchu cykl na omie. Te białko to sobie ustalic np 2,5g dla celu czyli 100kg wiec 250g cały cykl czy może, walnąc 2,5 dla 93 dla 94 dla 95 zgodnie z rosnąca masa? wegli ile 6 starczy? ile dać Tłuszczy 1g? ile wsumie powinno być kalori? czy nie patrzec na kalorie tylko na ilość b/ww/t na kg.m.c?

Dodam ze 6 tygodni po cyklu wchodze na redukcje z joszka
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na cykl SAA

jednak łatwo łape tłuszczyk na brzuchu cykl na omie.


wina estrogenów nie predyspozycji genetycznych , tamox by rozwiązał sprawę , białka wal te 250g , węgli 6g/kg starczy jak masz opory przy masie to zwiększ do 7
tłuszcze w sumie minimum , tylko te zdrowe najlepiej , z ryb , oliwa z oliwek , czy pestek winogron itp

kcal szczerze to ja jestem zwolennikiem im więcej tym lepiej i myśle że 4500kcal to minimum :hyhy:

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na cykl SAA
jak pisze ze genetycznie to genetycznie. czyli liczyć 2,5 b 6ww 1t na wage docelowau tj 103kg?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024