Skocz do zawartości


Zdjęcie

male pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

male pytanko
Witam, po dlugiej przerwie od silowni zgromadzilo mi sie troche tluszczyku jednak czuje, ze jakies tam resztki umiesnienia zostaly:) Zostalo mi rowniez kilka supli kilku z nim konczy sie juz data waznosci, wiec chcialbym je jakos wykorzystac, moim celem jest zgubienie tluszczu no i przy okazji podlapanie jakies rzezby czy tez masy miesniowej, ogolnie chodzi mi o poprawienie sylwetki. Mam do dyspozycji Cell Pump, HMB, WPC Ostrowia i Glutamine. I teraz pytanie jak brac to razem, czy jest sens brania tego razem i czy przyniesie mi to okreslony cel, jesli tak to prosze o porade co jak i z czym brac o jakich godzinach, ewentualnie co dokupic. Pozdrawiam.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
białko weź wedle baraków w dietce jesli takowe posiadasz a na tym powinineś skupic swoją uwagę podczas redukcji ( najlepsze pory na porcja białeczka to na czczo , przed i po treningu oraz przed snem )
cell pump proponuje tak jak sugeruje producent
hmb-z rana po treningu i przed snem
glutaminke -z rana na czczo przed i po treningu przed snem
  • 0

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
geloo83, ale czy to dobre polaczenie jesli chce tracic tluszcz i jednoczescnie budowac mase miesniowa?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko

hmb-z rana po treningu i przed snem

po 1 caps-3g/dobe styka ;)

ale czy to dobre polaczenie jesli chce tracic tluszcz i jednoczescnie budowac mase miesniowa?

jest to bardzo trudne do zrobienia, ale zestaw ok- wszystko zalezy głownie od diety, treningu i regeneracji. aha no i jeszcze duza role odegra twoja genetyka xD :hyhy:
  • 0

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
A moze najpierw pojechac z jakims spalaczem, a pozniej cell pumpa?
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
od cell pumpa na pewno nie przytyjesz a jeśli wpadnie parę kilogramów to na pewno nie tłuszczyku a masy mięśniowej:) Myślę że przy twojej wadze 84 kg to tak akurat-spalacz jest zbędny a priorytetem staje się systematyczny trening no i dietka wysoko białkowa z małą ilością węglowodanów a osiągniesz bardzo dobrą sylwetkę :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
84 kg przy wzroscie 172 to spora nadwaga:)
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
Przy systematycznym treningu i dobrze zbilansowanej dietce (dużo białka) spalisz tłuszcz zastępując go masą mięśniową... Pięknie brzmi ale jest to do osiągnięcia... Ćwicząc lepiej mieć mały zapas tłuszczyku który daje jakiś zapas energii niż np nie dowagę :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
A moze do tego zestawu dodac jakis spalacz? Czy lepiej spalacz po tej kuracji lub przed nia?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
narazie spalcza możesz sobie odpuścić póki będziesz widział znaczną poprawe masy mięśniowej w stosunku do tluszczu spalacz nie jest ci potrzebny
  • 0

wilku81418048751
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
białko spala tłuszcz ;p zacznij biegać , rower i siłka :hyhy:
  • 0

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
A tego cell pumpa to jak dokladnie brac? Bo producent tylko pisze, ze 1 do 2 porcji dziennie ale chodzi mi o pory w DT i DNT. Jeszcze kiedys gdzies czytalem, ze jedna pucha to za malo i zeby brac to z monohydratem, prawda to?:) Czy lepiej dokupic druga puszke CP. Pozdrawiam.
  • 0

xtreme
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: male pytanko
Mam zamiar brac to wszystko tak, napiszcie czy dobrze:) od jutra chce zaczac:)
DT: glutamine - rano i po treningu,
hmb- przed i po treningu
CP- rano i po treningu
DNT: glutamine - rano i przed snem
hmb - rano i przed snem
CP - rano i po poludniu miedzy posilkami
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024