Skocz do zawartości


Zdjęcie

Definicja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Definicja
Witam po długiej nieobecności :hyhy:
Otóż sprawy mają się tak- planuje zrobić pierwszy cykl na SAA ukierunkowany na ubicie tego co mam, wyredukowanie zbędnego tłuszczu i zrobienie dobrej definicji. Jako że jest to mój pierwszy kontakt z tego typu środkami- proszę osoby obeznane w temacie o porady. :)
Bazą cyklu ma być prop i winstrol.
Ja widzę to tak:
1-6 prop 100mg e2d
1-6 wino 50mg e2d
Myślałem żeby obydwa środki wziąć injekcyjne i tu pytanie numer jeden :hyhy: - czy mogę walić je na raz tzn. zaciągnąć do jednej strzykawki oba środki i zrobić strzał żeby nie kłuć się 2 razy co 2 dni?
Co do soku to jeszcze dwa pytania: czym się osłaniać i ile orientacyjnie na chwilę obecną kosztuje u was ten materiał?

Jeśli chodzi o dietę to muszę usiąść i rozpisać dokładnie coś konkretnego ale tu problemu nie będzie bo cały czas jem dobrze i dbam o to. Jedyne o co pytam w tej kwestii to na jakim poziomie trzymać b/w/t na takim cyklu?

Co do suplementacji to dysponuje: Animal: PAK, OMEGA, M-STAK, DecaStack, BCAA, White Blood. Witaminy, omegi, BCAA i arginina do suplementacji ciągłej (na jak i po cyklu), Deca po cyklu na podtrzymanie i M-STAK na podbicie testa po odbloku (opinie są różne więc chcę przetestować na sobie. Wcześniej z buzerów brałem Axis'a i był potęga więc jakieś odniesienie będę miał). Czy dorzucić coś do tego, np jakiś spalacz?

Trening: 4x w tygodniu + 20-30 minut biegania po treningu siłowym.

Co o tym myślicie? :cwaniak:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

czy mogę walić je na raz tzn. zaciągnąć do jednej strzykawki oba środki i zrobić strzał żeby nie kłuć się 2 razy co 2 dni?


wino na wodzie, prop na oleju. Ja bym nie mieszał w jednej strzykawce. Teoretycznie możesz, ale trudno się będzie pozbyć powietrza ze strzykawki i będziesz czuł dyskomfort.
Ja by Ci polecił bić w ten sposób wino-prop-wino-prop-wino-prop codzienne iniekcje :D jak poznasz tą moc to polubisz kucie :D

czym się osłaniać


w podiweszonych tematach powinno być. Cynk, MagnezB6, Potas, czosnek forte, esseliv, omega 3, koenzym q10, Lecytyna.

Jedyne o co pytam w tej kwestii to na jakim poziomie trzymać b/w/t na takim cyklu?


białeczka 3-3,5g na kg/mc podaż bedzie na pewno duża. Jak chcesz redukować to uważaj na węgle. eksperymentuj zwiększaj zmniejszaj.

Animal: PAK, OMEGA, M-STAK, DecaStack, BCAA, White Blood. Witaminy, omegi, BCAA i arginina do suplementacji ciągłej (na jak i po cyklu), Deca po cyklu na podtrzymanie i M-STAK na podbicie testa po odbloku (opinie są różne więc chcę przetestować na sobie. Wcześniej z buzerów brałem Axis'a i był potęga więc jakieś odniesienie będę miał). Czy dorzucić coś do tego, np jakiś spalacz?


Dokłądnie tak jak mówisz. Na podtrzymanie warto dodać Glutaminę jeszcze. Spalacz możesz aczkolwiek nie musisz. Jak chcesz.

Trening: 4x w tygodniu + 20-30 minut biegania po treningu siłowym.


W dni wolne możesz dodać jeszcze interwały.

Co o tym myślicie? :cwaniak:


Dobry cyklon. Na odblok 24 tabs Clomidu. zdrowia :hyhy:
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
Co do injekcji to mogą być codziennie jeśli mówisz że tak ładnie działa- mówi się trudno, w końcu to nie balet :chytry:

Co do osłonek to wiem, że jest to w podwieszonych a poza tym sporo tych rzeczy jest w Animal PAK. Bardziej chodziło mi o to czy brać esseliv czy może essentiale forte - konkrety, ponieważ sporo czytałem i są różne opinie. Tak samo sprawa ma się z hepatilem. Jedni biorą inni nie biorą, jednym pomaga a drudzy mieli z kolei gorsze wyniki po hepatilu niż przed nim :kwasny:

Glutaminę dodam, drogo nie wyjdzie ;)
Co do spalacza to chyba coś wrzucę tylko zastanawiam się co. Raczej coś co nie podniesie mi dodatkowo ciśnienia bo jako że mam tendencję do nadciśnienia to żebym po tym cyklu nie pierdolnął w kalendarz :hyhy: ...z półobrotu. Może macie coś godnego polecenia? Do tej pory z ciekawszych reduktorów brałem Thermala PRO tego wzmocnionego za czasów jego świetności (genialny środek :padam: )
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

Bardziej chodziło mi o to czy brać esseliv czy może essentiale forte - konkrety, ponieważ sporo czytałem i są różne opinie. Tak samo sprawa ma się z hepatilem. Jedni biorą inni nie biorą, jednym pomaga a drudzy mieli z kolei gorsze wyniki po hepatilu niż przed nim :kwasny:


Podczas cyklu bierz esseliv. ten sam skład co essentiale a dużo tańszy. Ja ostatnio bralem dla kumpla z apteki internetowej to wyhaczyłem po 13zł za opakowanie. I dorzucili jeszcze omege jako bonus ;) Co do Hepatilu to prawda. Pisałem o tym gdzieś już kiedyś. Mianowicie Hepatil zwiększa produkcję toksycznego amoniaku co może źle wpływać na cykl ponadto źle wpływa na nerki. Dla tego polecam esseliv przed cyklem dwa tygodnie w dawce 3x1, podczas cyklu w dawce 3x2 i dwa tygodnie po cyklu w dawce 3x1. A Hepatil także po cyklu przez miesiąc (chyba dwa opakowania wychodziło) tak jak napisane na ulotce.

Glutaminę dodam, drogo nie wyjdzie ;)


Dodaj bo warto. Jak masz kasę to możesz nawet zaszaleć z dwoma mega dawkami po 10g :D a jak nie to po 5g też wystarczy :)

Co do spalacza to chyba coś wrzucę tylko zastanawiam się co. Raczej coś co nie podniesie mi dodatkowo ciśnienia bo jako że mam tendencję do nadciśnienia to żebym po tym cyklu nie pierdolnął w kalendarz :hyhy: ...z półobrotu. Może macie coś godnego polecenia?


Scorch z MAN, dużo porcji w opakowaniu. Porcja to 3 capsy więc łatwo operować dawką w razie czego :)

Do tej pory z ciekawszych reduktorów brałem Thermala PRO tego wzmocnionego za czasów jego świetności (genialny środek :padam: )


prawda :P
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
jw wal codziennie na przemian , chociaz duzo osob miesza
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
No ok. Nie będę kombinował tylko pójdzie przeplatanka :hyhy:
Powiedzcie mi jeszcze panowie jakie igły wziąć żebym później nie podlewał kwiatków dupskiem jak będę wodę pił :wstyd: I co do samych strzałów to czy robić cały czas w jedno miejsce (przy takiej ilości może się okazać dość bolesne :zdziwko: ) czy może zmieniać codziennie np tyłek z lewej, z prawej, noga lewa, noga prawa i tak w kółko.
  • 0

Euforia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
do bicia 6-7 a 9 nabierasz
  • 0

hociul
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
lepiej zmieniac, lewy posladek, prawy posladek, lewa noda, prawa noga. albo jak kto woli;p
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

do bicia 6-7 a 9 nabierasz

Obydwa środki tak samo?
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

Obydwa środki tak samo?


taaa 6 ładnie przechodzi. Nabierać możesz jaką chcesz oby większą.

czy może zmieniać codziennie np tyłek z lewej, z prawej, noga lewa, noga prawa i tak w kółko.


jak już dopadnie Cię nuda bicia to będziesz wszędzie eksperymentował bic, tric, bark :rotfl: tylko uważać trzeba.
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
Witam ponownie w temacie. Mam zamiar wkrótce ruszyć ale zastanawiam się jak to w końcu rozwiązać. Kupiłem Atro Phex'a wiec dość konkretny spalacz i myślę czy najpierw wziąć atro z dieta typowo redukcyjną a dopiero później wejść na właściwy cykl na soku i może wtedy w zależności od tego jak będę wyglądał dopasować kaloryczność. Jeśli atro wystarczająco by mnie wyciął to może udałoby mi się jeszcze wykorzystać koks żeby zrobić trochę dobrego mięśnia. Czy może brać wszystko razem ale kalorie trzymać w okolicach zera ew na małym minusie żeby nie popalić mięśni bo myślę ze wino + prop + atro i tak zrobią swoje :] Co sądzicie?
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
moze byc jak piszesz diete daj lekko na +
za to rob wiecej aerobow zeby miesnie niebyly plaskie
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
Troche sie plany zmieniły i możliwości, otóż mam winko w tabsach jednak. Oto ono:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Proszę o wasze opinie i poradę jak to brać przy tym układzie.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
dobre winko.
30mg dziennie w 3 dawkach.
całą resztę masz napisaną wyżej.
  • 0

matys-90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
No to elegancko. Znajomy właśnie to brał i jak zobaczyłem efekty to czym prędzej zamordowałem świnkę skarbonke i poleciałem do dila :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jak bede miał propka to tez zapodam fotke żebyscie obadali co to za towar.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
black ładnie pociagneles temat, tak dalej
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

black ładnie pociagneles temat, tak dalej

kolega powiedział wszystko
prosi o rospiskę cyklu ale cos wię :D :D :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024