Skocz do zawartości


Zdjęcie

metanabol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

metanabol
siemka jestem nowy na forum a chcialem sie poradzic was ponieważ chcialem brac mete ruska z mutant mas i czy jest to dobre polaczenie i czy przy dawce 100tab(mety) brac jakies odbloki w czasie i po braniu metki


waga:68 wzrost:169 suplenenty stosowane:: 2x razy kreatyna staż 9miechów wycisk: 87kg


z gory dzieki za pomoc
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
raz wypełnij profil
dwa zacznij jeść
trzy zostaw mete na razie
cztery zacznij jeść !!!

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
to jest logiczne ze musze jesc i miec diete wiec niczym niezabłysnołes tylko nabijasz sobie posty ale dobrze ci idzie juz masz jeden wiecej
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
ktos tu sie prosi o warna :cwaniak:

lg88, lamiesz regulamin nie uzupelniajac profilu i piszac w sterydach, mod Ci o tym przypomina, a Ty go cisniesz... hmmm :super:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
profil troche uzupełnilem a go niecisne tylko dalem do zrozumienia ze to co napisal niemialo sensu
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
widocznie miało sens , patrząc na staż wnioskuje że chujowo ci idzie z tą dietą skoro już chcesz sie brać za mete a nawet roku nie poćwiczyłeś
no comment

i podaj wiek w profilu skoro chcesz pisać w tym dziale , bo inaczej opcja warna się ziści

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
wiec tak zaczynalem od 50kg masy ze wzrostem 169 ;d a przez te 9miesiecy mialem dobra dietke i przytylem 19kg wiec mi niemow ze niemam o niczym pojecia:P moj wiek to 21 poprosu chcialbym sprubowac tego niby sterydu i chcialbym zeby ktos mi pomogl fajnie to zorganizowac i podzielic jak to brac
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
to nie niby steryd tylko normalny koks

i zacytuje kogoś "najpierw zbuduj wiedzę , potem buduj masę " i popieram to

wrb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
lg88, No i po co ty chcesz mete brać skoro pewnie na krecie tez bys miał duże przyrosty, licząc oczywiscie jakaś diete... np: ja nie mam ścisłej diety, jem co lubie i kiedy chce (oczywiscie tylko wartosciowe jedzenie), poczytaj sobie o oknie anabolicznym. zrób sobie jeszcze 1 cykl na krecie, dobrze jedz, i po cyklu na który wydasz z 60zł (witaminy i minerały z olimpu oraz mono z vitalmaxu) zobacz przyrosty i pomyśl czy meta to oby napewno dobry pomysł :wstyd:
  • 0

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
jeszcze jej niemam wiec moge zrezygnowac oczywiscie niejestem az tak za sterydami zeby sie uprzec na mete wkoncu jechalem troche na sucho czyli nakrecacie mnie abym z tego zrezygnowal wiec doradzcie co moge sobie wziasc na mase napewno wezne mutant mass i chcialbym cos na pompe zarzucic ciekawego
  • 0

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
a mam takie pytanie wdupcanie okolo rok odzywek tych proszkow wszystkich te tysiace tabletek niejest gorsze od tych 100tab. mety?? bo ja wlasnie tak to rozumuje troche i dlatego troche sie na ta metke nakrecilem proste pytanie i zdecyduje szybko czy brac mete czy zadupca c na odzywkach
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
nikt ci nie każe pochłaniać takich ilości odżywek , wiesz tu na forum panuje przekonanie im więcej w siebie wjebie kreatyny i białka to więcej urosnę i robią cykle co miesiąc
kup sobie green magnitude do tego mutanta i będzie ok

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

moj wiek to 21

to jak miales 20 lat to zzaczoles cwiczyc wazyles 50 kg?? :rotfl: cos mi sie wydaje ze nie masz tyle lat.pewnie masz z 16 :cwaniak: wez se jedz na odzywkach bo na koksy to chyba za wczesnie.
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
heh dobre 16 to ze bylem szczupły i cienia niedawałem to nieznaczy ze niemialem 20 lat jak zaczolem cwiczyc teraz troche jest lepiej
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
Mistrzu ja ci powiem tak, zjedzenie tych "1000 tabletek, odżywek" napewno da ci lepsze efekty niż ta 100 mety, 100 mety ruskej 5mg nie wpłynie zbyt znacznie na przyrost siły oraz masy. Wiadomo będą efekty ale nie aż tak duże żeby nie dało się tego zrobić na zwykłych suplach niema co ukrywać meta to steryd ale z tej dolnej półki.
I uwierz że przy dobrej diecie i suplementach zdziałasz sporo a sterydy zostaw sobie na później 9 miesięcy uważam jeszcze nie ten czas.
Wiem że jesteś dorosły i masz swoje przekonania lecz jak zjesz te 100 mety i ustaniesz przed lustrem dużo więcej nie zobaczysz a wątrobę to kujnie.


A konkretnie do twojego pytania:
Mutant mass + meta < nie jest złą kombinacją można jak najbardziej jeść na masę, odblokowanie nie koniecznie przy 100 mecie nie trzeba, jedynie co to na wątrobę (Hepatil,Sidimarol dostępne w aptece bez recepty). :P
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
i tak wezmie jak sie uprze
zeby se krzywdy niezrobic bierz max 3 tab na dzien
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
jak sie upre to wezne ale niejestem az tak za sterydami wiec przemysle dokladnie sprawe zeby nieżalowac
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol

jak sie upre to wezne ale niejestem az tak za sterydami wiec przemysle dokladnie sprawe zeby nieżalowac

dobra mysl
  • 0

lg88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
siema wszystkim jednak sie zdecydowalem na metke i mam takie pytania

1.Czy to dobre stosowanie metki
1tydzien 2tab
2tydzien 3tab
3tydzien 3tab
4tydzien 2 tab
=70 tab wystarczy czy mpoze mam dołozyc lub dac inna kombinacje

2.Kiedy mam brac i w jakich dawkach te tabletki Hepatil,Sidimarol wczasie cyklu moze po a moze przed ( czy raze te dwa rodziaje czy mam jeden wybrac)


3. Pytanie zwiazanie z treningiem bo niechce zakladac nastepnego tematu:
jaki jest dobry plan treningowy na mecie i mutant mass oczywisie dieta jest trening chcialbym zeby sie skladal z 3dni ewentualnie 4
chodzi mi glownie o serie jak jest lepiej np. 3 serie po 8 powturzen jednym ciezarem , moze 12 10 8 8 zaa kazda seria zwiekszac doradzie jak mozecie
bo niewiem czy mam sie katowac moze niepszesadzac taie drobne szczegoly


z gory dzieki za pomoc i rady
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metanabol
stała dawka mietka :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024