Skocz do zawartości


Zdjęcie

Definicja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Definicja
Mój cel to definicja,rzeźba. Więc to co zamierzam stosować:

Dieta redukcyjna,
treningi aerobowe 2x w tyg,
siłownia 4x w tyg,

Suplementy do tego: Glutamina(antykatabol),Clenbutrox(jako spalacz).
Czy można by było stosowac jeszcze do tego kreatyne? Spełnia sie ona również jako antykatabolik, lecz również jest przyrost masy mięśniowej. Czy spokojnie można łączyć termogeniki z kreatyną? Czekam na odp. Pozdrawiam.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
zamiast glutaminy jako antykatabolic starczy zwykle bialko WPC, TSE olimpu lepsze od tego spalacza treca, kreatyna jak juz to nie ciagnaca wody- jablczan lub cytrynian, a najlepiej wogole nie brac na redukcji tylko po niej zrobic cykl na suchy miesien ;)
reszta ok tylko wiecej aerobow moze ? 3x w tyg by sie zdalo
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
tse na mnei gorzej dziala, clen sprawdzony :D dziex pytalem na 3 forach czy brac krete na redukcji i na 2 odradzali :P najgorzej ze sniegiem sypnelo i hu**** sie biega:( ale na dniach skoluje sobie rowerek
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
moim zdaniem lepiej brac kreatyne podczas redukcji - nie tracisz siły. tylko nie spodziewaj sie przyrostów - w tym wypadku kreatyna zapobiega utracie siły.
polecam krealkalyn olimpu - daje siłe odczuwalnie.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

pytalem na 3 forach czy brac krete na redukcji i na 2 odradzali

kreatyna kreatynie nie równa :D na redukcje to sie bierze kreatynke piro ktora rowniez nasila spalanie tluszczu :hyhy: jako jedyny rodzaj kreatyny bo z zasady jest tak ze kazda kreatyna ma inne zastosowanie. mono - masa,jablko - sila, ester - wytrzymalosc, piro - spalanie tluszczu, a cytryna to takie ulepszone mono gdzie mniej ciagnie wody wiec dobra do dyscyplin gdzie nie mozna zwiekszyc za duzo masy ciala, pozatym ktos wczesniej zauwazyl zapobiegasz utracie sily i nasilasz wtedy anabolizm ktory mam nadzieje przy odpowiedniej diecie i suplach przezwyciezy katabolizm :hyhy: wiec mozesz smialo brac piro
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
Właśnie skompinowałem kaske na suple, i chce jeszcze raz przemyśleć tą sprawe.
Joks, zgadzam się na pirogronian a co do tego? Mogę zapodać jeszcze dla zatrzymania siły a nawet małych jej wzrostów jakies aminokwasy rozgałęzione i połączyc z termogenikiem. Już nie chce więcej tracic siły :(


edit:

droga troche ta kreatynka piro ;/ mam jakies 180zł i musiałbym na nią wydać około 106 zł, to ejst 33 porcje i Ciekawe jaki efekt był by po niej?? hmm i co bym mógł dorzucic za reszte kasy. Joks, zwracam się do ciebie tutaj z prośbą, żebyś mi doradził. Samych termogeników już nie chce, chcę coś zeby spalic tluszcz i zachować siłe..
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

hmm i co bym mógł dorzucic za reszte kasy. Joks, zwracam się do ciebie tutaj z prośbą, żebyś mi doradził. Samych termogeników już nie chce, chcę coś zeby spalic tluszcz i zachować siłe..

no wiec na pierwszym miejscu napewno olej mct jako zrodlo energii i antykatabolik, na drugim miejscu tauryna rowniez jako antykatabolik, buzer insuliny oraz dobry suplement na wytrzymalosc, na trzecim miejscu mysle bcaa czyli szybko wchlanialne juz starwione bialko ktore rowniez przed treningiem ochroni miesnie i doda energii bo bialko z odzywki to sie trawi jednak z te 1,5-2h i marnujesz jeszcze energie zeby przetrawic bialko na aminokwasy. i z reszty mysle np CLA, umieszczalem wyniki badan w suplach mozesz zajrzec i nawet przy suplementacji u osob nie cwiczacych (siedzacy tryb zycia) odnotowano ubycie fatu. pozatym cla skutecznie blokuje powstajacy nowy tluszcz nawet gdy masz nadwyzke kaloryczna na masie a przy redukcji ma wlasciwosci ze i troszke miesnia zbudujesz tracac jednoczenie fat :). oraz zestaw witamin,mineralow i omega3 a kreatyne sobie odpusc. lepiej kupic w tej cenie te suple co wymienilem
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

najgorzej ze sniegiem sypnelo i hu**** sie biega:(


a tam gupoty gadasz, biega sie jeszcze lepiej
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja

hmm i co bym mógł dorzucic za reszte kasy. Joks, zwracam się do ciebie tutaj z prośbą, żebyś mi doradził. Samych termogeników już nie chce, chcę coś zeby spalic tluszcz i zachować siłe..

no wiec na pierwszym miejscu napewno olej mct jako zrodlo energii i antykatabolik, na drugim miejscu tauryna rowniez jako antykatabolik, buzer insuliny oraz dobry suplement na wytrzymalosc, na trzecim miejscu mysle bcaa czyli szybko wchlanialne juz starwione bialko ktore rowniez przed treningiem ochroni miesnie i doda energii bo bialko z odzywki to sie trawi jednak z te 1,5-2h i marnujesz jeszcze energie zeby przetrawic bialko na aminokwasy. i z reszty mysle np CLA, umieszczalem wyniki badan w suplach mozesz zajrzec i nawet przy suplementacji u osob nie cwiczacych (siedzacy tryb zycia) odnotowano ubycie fatu. pozatym cla skutecznie blokuje powstajacy nowy tluszcz nawet gdy masz nadwyzke kaloryczna na masie a przy redukcji ma wlasciwosci ze i troszke miesnia zbudujesz tracac jednoczenie fat :). oraz zestaw witamin,mineralow i omega3 a kreatyne sobie odpusc. lepiej kupic w tej cenie te suple co wymienilem


Wymieniłes tutaj CLA,tauryne, nie wiem zabardzo o co chodzi z olejem mct :) Dobra antykatabolik,cla i co z tym olejem? Chcialbym dozucic termogenik, dobrze na nim schodzi fat. Wiec mozesz bardziej szczegółowo :) CO do tej kreatyny to byla by ona moja pierwszą kretą to jej sile anaboliczna zatrzymam na pózniej... do tej pory bralem spalacze i antykataboliki
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Definicja
http://www.forum-kul...showtopic=42133
tam znajdziesz info o cla, mct,omega 3 oraz innych suplach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024