Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak, gdzie co i kiedy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Bunduk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak, gdzie co i kiedy ?
Zaczelem przygode z silownia jakos 3 miesiace temu. Jednak przyrosty sily jak na taki czas sa nie zbyt duze i nie wiem co jest zle. Cwicze planem na sile ktory podali mi koledzy z silowni. Cwiczenia wykonuje 6 dni w tygodniu, wiem ze na poczatku jest duzy przyrost sily bo znajomi tak mieli ale u mnie przyrost jest nie wielki ;/ Zastanawiam sie co robie zle i sam juz nie wiem dlatego postanowilem zasiegnac pomocy ludiz ktorzy dluzej w tym siedza i bardziej sie znajam. Mianowicie mam 17 lat 185cm wzrostu i waze 71kg. Mogli byscie przedstawic mi plan jakim powinienem cwiczyc zeby efekty byly lepsze ? I przedewszystkim czy cwiczenie 6 razy w tygodniu to dobry pomysl ? Nie wiem czy nie przeciazam mięsni w ten sposub. Zastanawiam sie nad kupnem kreatny wiec jezli ktos mogl by mi powiedziec jaka bedzie najlepsza dla chlopaka w moim wieku i ktora mi najwiecej da ? Nie chcial bym cwiczyc nog poniewaz chodze na treningi pilkarskie i nogi mam wystarczajace. Zalezy mi na nabyciu sily w gornych partiach mieśni czyli brzuch, klata, barki i lapy. Jezeli potrzebne sa jeszcze jakies informacje to dopisze ;p
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak, gdzie co i kiedy ?
widze ze koledzy z silowni to radza przednio :rotfl: :rotfl: :wstyd: przede wszystkim 6xtyg kompletna glupota przy takim stazu, styka 3x w tyg a nogi tez rob bo w nich jest potega bez nich to jak chlop bez kutasa nie trysnie :rotfl: diete masz? zapewne nie, to masz do tego odpowiedni dzial i tam pisz.
  • 0

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak, gdzie co i kiedy ?

widze ze koledzy z silowni to radza przednio

:rotfl:
Poza tym chyba jeszcze troche za wczesnie na treningi siłowe, a co do nóg to robiłbym chociaż delikatnie bo tak jak Ramzes napisał w nich jest potega :]
  • 0
Mierz siły na zamiary...

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak, gdzie co i kiedy ?
Bierz trening na mase 3 x w tyg. i styka. Siła sama przyjdze z odpowiedno wykonywanymi seriami, technika i dobrym doborze obciazenia
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024