Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prraaaablym xD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

m200390
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prraaaablym xD
Siemano. Mam 19 lat, waże obecnie 70 kG przy wzroście 186 cm (no czyli masy by sie trochu przydało xD) no i mam takie zapytanie do was. mianowicie zakupiłem sobie akurat na ferie megace bo akurat maćka mozna troche zapuścić. teraz cały dniami nic nie robie tylko wpieprzam xD tyle ze co popadnie. no i efekt uzyskałem taki

Dołączona grafika


jeżeli chodzi o ćwiczenia to podciągałem się i robiłem pompki regularnie...

Śmiesznie to wygląda zeby osoba mojej postury miała wystający brzuch, chociaż i tak całe zycie miałem postawe jak dziecie z etiopii xD ale teraz przynajmniej nie policze wszystkich swoich żeber.
Czy na siłce zejdzie mi ten brzuch pomimo swojego braku diety. czy jednak powinienem się zastanowić nad zmianą? Chodź szczerze przyznam ze mi sie po prostu nie chce i najlepiej by było to sobie odpuścić.
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Prraaaablym xD
Jak nie chcesz miec takiego bębna to jedz moze rzeczy bardziej zdrowe typu Ryż, makaron, ryby, napiał. Jak nie chcesz trzymac diety to jak chcesz juz przytyc to jedz to co wyminiłem. A brzuch mozliwe ze masz od tego ze niedokładnie gryziesz pokarm to moze byc przyczyna nadetego brzucha. a jak chcesz sie go pozbyc to troche na rowerek, pobiegaj, brzuszki porób i spadnie w mgnieniu oka. Albo masz go od browarków :hyhy: :hyhy:
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

m200390
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prraaaablym xD
browarek to tylko w sobotę xD a jezeli chodzi o rowerek i bieganie to ja nie chce zrzucić tej masy tylko jakoś lepiej ją rozprowadzić. bo jednak w całej mojej zyciowej karierze nie wazyłem tak "dużo" :D:D kurde no ta klata najbardziej mnie boli bo w porównaniu do tego brzucha to wypada kiepsko xD czy opłaca sie robić pare razy w tygodniu klatke?
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prraaaablym xD
oczywiscie ze nie. miesnie rosna jak odpoczywasz wraz z dobra dieta a jak cwiczysz to tylko sie pompuja
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024