Skocz do zawartości


Zdjęcie

nadgarstek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nadgarstek
Siemka ! Mam taki problem ponieważ ostatnio coś mi się stało z nadgarstkiem ... nie ktorzy mi mówią że nad wyrężyłem ale mi sie tak nie wydaje ... w każdym razie nie jest tak zle bo cwiczyc moge ale przy nie ktorych cwiczeniach zaczyna mnie on boleć ;/ chociaz ostatnio jest po prawa i mnie mniej już boli ... ale przeraża mnie fakt że boli mnie przy prostych czynnościach jak np robienie łóżka :kwasny: rozkładam kanape i jebs już mnie boli i to bardziej niż podczas treningu;/ znacie jakieś sposoby żeby zlikwidować ten problem ?
Wydaje mi sie ze nie jest to na tyle powazne zeby odrazu z tym isc do lekarza ...

Pozdro
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
co do bólu na silowni to mialem dawno,dawno temu problemy z nadgarstkami i kupilem sobie nadgarstniki. Przy cwiczeniach gdzie ból mi dokuczal zaciskalem dosc mocno ( ale nie za mocno ,zeby krew doplywala do dloni ) no i cwiczylem dosc dlugo tak i przeszlo. DAlej uzywam,ale juz profilaktycznie przy duzych ciezarach w cwiczeniach gdzie sa one narazone na przeciążenia. Ewentualnie jak sie da to wyeliminuj cwiczenia przy ktorych cie napierdala i zamien je innymi...do tego masci przeciwbulowe i przeiwzapalne, rozgrzewajace przed treningiem i moze podziala. NO chyba ze wlasnie masz pekniety to nic nie podziala tylko szyna lub gips. Ja chodzilem kiedys 2 tyg. z peknietym bo myslalem ze to wlasnie jakies naciagniecie czy cos i dopiero na przeswietleniu wyszlo ze pekniety i jeszcze bardziej mu dojebalem tym ze dlugo czekalem....
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
mnie kiedys tez nadgarstek bolał ale ruszać mogłem robic kanape itp ale później sie okazało że złamanie więc nawet z czymś takim idź do lekarza bo niewiadomo co to może być ...
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
znalazłem w domu kilka maści i zobaczymy ... ogólnie to dzisiaj mnie bolał tylko jak bica ze sztangą robiłem ... ;] jak nic nie pomoze do konca tygodnia to wybiore sie do lekarza ;] ale wiece nie boli mnie to caly czas wiec wydaje mi sie ze zadne pekniecie to nie jest ...

Pozdro
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
EE jak by było pęknięta albo złamane to by ci nawet spac nie dawało ... pewnie jakos stukłeś mocniej albo nadwyrężyłes robiac jakieś ćw ... :)
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek

znalazłem w domu kilka maści i zobaczymy ... ogólnie to dzisiaj mnie bolał tylko jak bica ze sztangą robiłem ... ;] jak nic nie pomoze do konca tygodnia to wybiore sie do lekarza ;] ale wiece nie boli mnie to caly czas wiec wydaje mi sie ze zadne pekniecie to nie jest ...

Pozdro



Po co się męczyć i czekać lepiej pójść i nie cierpieć, on ci tez ta jakoś maść tyle ze na receptę to moment puści jak to tylko nadwyrężenie, a za spacerek do niego nic cie nie bd kosztował :P
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
hehe no w sumie tak ale w tych szpitalach to jest masakra, a nie chce mi się czekać pół dnia wole po ćwiczyc :rotfl: a do rodzinnego nie ide bo on tam sie ch...a zna :D smaruje maścią 3 razy dziennie i właśnie jestem po treningu i mnie nic nie bolało ale fakt że nie miałem ćwiczeń przy których zawsze mnie bolał ;] ale już jest chyba lepiej ;)
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
Ja bym nie ryzykował lepiej iść do lekarza a nie później żałować po za tym do szpitala da się przyzwyczaić wiem z doświadczenia :D:D
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
walenie gruchy wzmacnia paluchy;p
  • 0

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
hahaha :rotfl:
ogolnie myslalem ze jest lepiej a dzisiaj mnie ostro łapa bolała wiec pojde w pon do lekarza ;]
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
Co Wy sie tak boicie do lekarza iść? Co jakis czas pojawiaja sie tu posty "boli mnie to czy tamto. Czy tez tak mieliście?" Przecież lekarz to nie potwór tylko też człowiek.

a do rodzinnego nie ide bo on tam sie ch...a zna

ale Ci może dac skierowanie na rentgen. Lepiej wczesniej niz potem z gipsem chodzić i miec spadki :hyhy:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
Moja siostra od dziś pracuje w rentgenie to by mi zrobiła :D :rotfl:
nie chodzi że sie boimy isc do lekarza ale łatwiej i szybciej jak ktos by tu powiedzial ze np mialem tez tak pomoglo mi to i to ;) wiadomo ze lekarz precyzyjniej wszystko po wie ale nie wiem jak u was ale w Poznaniu w szpitalach jest ciezkooo :D
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
TaysonX, ale forum to nie lekarze. I poza tym każdy user na forum ma inny organizm i inaczej wszystko przechodzi. :D
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
Ja wierze że każdy koks jest taki sam !! haha :rotfl:
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: nadgarstek
Dobre :hyhy:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024