Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kosći


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Kosći
Witam to mój pierwszy post na forum więc się przedstawię jestem Olek mam 16 lat i mieszkam w Krakowie interesuje się sportami ale nie piłką nozną czy koszem lecz treningiem i tenisem stołowym...

Ćwicze rok lecz po 3 złamaniu ręki mam pewne wątpliwości co do treningu i oto moje pytanie czy macie jakieś sposoby na leczenie, czy żeby mnie ręka mnie mnij bolała czy podnoszenie hantelek ??
  • 0

GośćGuest_erwin149_*

Guest_erwin149_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći

i oto moje pytanie czy macie jakieś sposoby na leczenie, czy żeby mnie ręka mnie mnij bolała czy podnoszenie hantelek ??


nie rozumiem

tasiek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
Siema

Jemu chyba chodzi oto zeby go nie bolalo podczas podnoszenia i zeby nie złamał ręki
Koleżanka z klasy miala 2 razy złamaną rękę poruszyła nadgarstek w góre i w dół no i złamała 3 raz
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
Nie o złamanie się nie boje bo juz wiem co zrobic żeby złamać wygiąć go moge bo jak z bratem ćwicze aikido i on mi wygina rece to jest git tylko jak podnosze hantelki to boli reka bo miałem 3 razy złaman reka 3 razy w tym samym miejscu tylko pierwszy raz miałem tak połamane kości że lekarze mówili że trudno było je złożyć i jak sie dowidzieli jak se reke złamałem mówili że cud i moja mama powinna płakać na pogrzebie ;/
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

wrb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći

pierwszy raz miałem tak połamane kości że lekarze mówili że trudno było je złożyć i jak sie dowidzieli jak se reke złamałem mówili że cud i moja mama powinna płakać na pogrzebie ;/

Od złamanej reki bys nie umarł :zdziwko: By ją Tobie amputowali gdyby była taka potrzeba
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
kolejny czytajacy ze zrozumieniem...
zrobił coś takiego ze zlamana reka to jest pryszcz- moglobyc cos duzo gorszego.

Olek, zmniejsz ciezar do takiego zeby cie kosc nie bolała i powoli cwicz, miesnie wzmocnia sie to bdziesz mogl zwiekszyc ciezar. To normalne ze reka po zlamaniu boli- szczegolnie 3 krotnym. Tak slyszalem :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
wrb ty mi nie mów że od złamania reki się umiera bo ja to wiem tylko mogłem umrzeć od wypadku... Ja spadłem z 8 metrów a upadek z 8 metrów jest śmiertelny miałem zajebiste szczęście że nie umarłem i od tego wypadku co rok jakis mam wypadek w tym roku nawet dwa ... ;/
  • 0

wrb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
A skoro Ciebie boli ręka gdy podnosisz hantle... to może nie możesz, ja bym na twoim miejscu sie lekarza zapytał, chyba ze juz to zrobiłeś to napisz co on na to powiedział
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
Lekarz powie mi to samo co zawsze uważaj na rękę i żebym jej bardzo nie obciążał na początku itp zawsze mi to mowi bo zawsze po zdjęciu gipsu sie pytam czy mogę ćwiczyć ..

Wcześniej ćwiczyłem po drugim złamaniu było git tylko przy trzecim ... troche boli...

Poćwicze 2 miechy i napisze co i jak ..
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

j4rek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci?
  • Zainteresowania:tanie alkochole, tanie dziwczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Kosći
tej idź do lekarza sportowego on ci powie co i jak
  • 0
Mów mi LUJU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024