Skocz do zawartości


Zdjęcie

dla kumpla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

dla kumpla
Witam wszystkim i mam do wszystkich tych co moga pomoc i sie znaja na tym sporcie bardzo dobrze i mogli by doradzic sredniozaawansowanemu.
Moj kumpel jest ekto i ma problemu z przytyciem i tak sie zastanawiam co mu doradzic dieta napewno ae jaka co ma sie w niej znajdowac ile czego?(jego waga 68 kg wzrost cos kolo 170 cm)Bral jakas odzywke mas xxl chyba i pisze ze nic mu nie weszlo wiec musial cos zle zrobic ale dobra czekam na wasze porady.Jak przytyc dobrze?Bez duzego fatu?
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
jak bedzie mial dobra diete to mu zadne gainery niebeda potrzebne
jego dzienne zapotrzebowanie:
bialko: 204g
weglowodany:340g
tluszcze: 61g
kal:2720 kcal

jesli chce sie twoj kolega dowiedziec waznych rzeczy o diecie to niech zaakupi sobie ta ksiazeczke ja zniej kozystam :) :]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
wez ogarnij co to za zapotrzebowanie mu dales

jak jest ekto i mu nie idzie to niech walnie przynajmniej 6 g wegli na kilo masy i 2g bialka na kilo masy, tluszczu moze byc 1 gram na kilo i jest dobrze :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
zrobilbym tak jak Datul mowi,albo jeszcze troche bialka obcial cos kolo 1,5gr.

6 posilkow dziennie,systematycznych gdzies co 2,5-3 godz., trening 3 razy w tygodniu,duzo odpoczynku i musi isc do przodu ;] zwlaszcza niech zwroci uwage na posilki rano,przed tren. i po treningu, zeby byly konkretne.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
4 syte posilki wieksza liczba posilkow moze przyspieszyc jeszcze metabolizm
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
ze 4 posilki to sie napewno nie zgodze
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla

4 syte posilki wieksza liczba posilkow moze przyspieszyc jeszcze metabolizm


no nie bardzo,bo srednio to widze w praktyce. Musialby chyba nic nie robic tylko w domu siedziec. Bo jakby mial zrobic tak jak mowisz,to te 4 posilki musialyby byc naaaaprawde solidne, i nie wydaje mi sie zeby rano przed szkola ( tak wnioskuje po wieku hehe ) mial wpierdalac grube zarcie,a i w szkole pewnie tez nie ma szans :/ pozatym chyba z glodu umrze przy czterech posilkach,jezeli ma normlany apetyt.
  • 0

abs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
zapotrzebowanie dalem dobre i nie pierdol ze zle jest
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
widze tutaj kilka opini i roznych opini wiec dojdźcie do kompromisu prosze was chlopaki:)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
sam jestem ekto to mi nie mow barkly ze jest inaczej jak jest tak jak mowie sam jadlem 7-8 razy dziennie to kurwa chudlem zamiast tyc a wpierdalalem tyle co batalion i gowno to dalo zmniejszylem do 4 posilkow i 5 jakis lekki owoce jogurty itp i tyje wiec wiem jak jest i nic nie jest bez potwierdzenia jedzac 4 posilki sytem przykladowo kurak + ryz i salatka albo spagetti + jajca czy cos w tym stylu nie ma opcji zeby chodzil glodny, duzo nie zanczy lepiej jedzac 4 prawidlowe posilki syte i zdrowotne wyjdzie na tym najlepiej, a w szkole moze walic gainery czy tez kanapki z miesen do tego serki, jogurty pitne i owoce i posilek pelen witamin jest przychodzi do domu walic syty obiad to na jakies 3h styka potem rybka + spagettii i na noc twarog czy odzywke czy cos opierdoli nawet tlustego jak jest ekto to nie ma co sie bac o zalanie. Nikt na przyklad nie wie ze schaboszczak sie rozklada w org przez 3 dni nie? no widzicie takze wpierdalac duzo to nie sztuka a rozsadnie i tak by dostarczyc przede wszystkim witamin.
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
no dobra Ramzi,ale wybacz nie jestes kurwa guru kulturystyki i posturą tez nie grzeszysz ( i wcale sie tu nie smieje ) wiec nie pitol mi gadkami z cyklu

sam jestem ekto to mi nie mow barkly ze jest inaczej jak jest tak jak mowie


bo kolorek nicku to wiesz moze na dzieciakach robi wrazenie...

nikt nie pisal o 7-8 posilkach dziennie, mowie 6,a ty bujasz w chmurach chyba,koles ma 16 lat wiec nie spodfziewam sie zeby mogl sobie wyjebac diete taka zeby 4 posilki byly pozadne. Bo trzeba patrzec realnie, mozna powiedziec jedz kurwa 5 razy dizennie kuraka z ryzem,i jakies warzywka i owoce itd. A gdzie tu realia. Na 4 syte i odzywcze posilki dziennie to moze sobie pozwolic czlowiek, co ma na to mozliwosci. Bo zapchac sie posilkiem to nie znaczy to samo co ze to byl odpowiedni posilek. Bo mozna sie i 200gr bita smietana zapchac :D 5,6 posilkow jak nic, na 4 to mozna sobie pozwolic jak sie kurwa spi do 11,12,a nei jak sie wstaje rano do szkoly czy pracy...
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla

koles ma 16 lat wiec nie spodfziewam sie zeby mogl sobie wyjebac diete taka zeby 4 posilki byly pozadne.

ja nie mam 16 lat ale spoko mozna sie pomylic.
Kurcze chlopaki to wprowadziliscie mnie w dylemat;/ chyba to ja pojde na kompromis i zaproponuje gosciowi 5 posilkow;pNie napisalem wam ale On nie chodzi do szkoly tylko do pracy(praca fizyczna)wiec mysle ze powinien zmiescic w czasie przerwy posilek:)
Jego waga to 70 kg. dacie moze jakas przykladowa dietke?
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
no to jak praca fizyczna to jeszcze wiecej kalorii trzeba dojebac
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
datulus, no wiesz ja to sie zabardzo nie znam na ukladaniu diet wiec podaj jakas dobra diete:)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
wszystko jest w podwieszonych :)
wybierz jedną, dorzuc owoce, warzywa do posilkow i bedzie dobra dieta.

Ja tez absolutnie NIE polecam 4 posilkow.
np. 2700 kcal na 4 posilki to prawie 700 kcal na posilek to raz. dwa, że chociaby wieczorem potrzeba glownie bialka to nie wiem jak 700 kcal z bialka zjesc, a jak nie bedize w tym posilku to trzeba dorzucic do np obiadu.. i co obiad 1500 kcal bedzie?
No w sumie da rade- pół kilo makaronu i mieso... ale kto temu podoła- szczegolnie ze autor tematu waży ile waży..
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
nie wiem po co 2 g na kg białka dla ekto
tylko metabolizm przyśpieszy i nic dobrego z tego nie bedzie
1,5 mysle ze bedzie spoko
  • 0
...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla

a nie mam 16 lat ale spoko mozna sie pomylic


hehe sory,zasugerwalem sie wiekiem abs :P
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
guru nie jestem a swoje wiem to raz 2 ze nie bylo podane ze pracuje fizycznie to jasna sprawa ze posilki nie maja byc duze a kaloryczne z duza iloscia w/w po 3 chce zauwazyc ze pracujac fizycznie bedac ekto to nie wiem czy sama dieta tu cos da ale kombinowac moze dieta jest prosta jak budowa czolgu T-55 w chuj makaronu i ryzu w chuj witamin w chuj roslin stronczkowych w chuj rybek i kuraka i BARKY, nie wyrywaj zdan z konkekstu, 6 -7 jeden posilek to akurat duzej roznicy nima jeszcze na zime
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: dla kumpla
dzieki chlopaki za rady
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024