Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy może tak zrobić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Czy może tak zrobić
Mam pałe z niemieckiego i wczoraj chciałem ją poprawic razem z 2 ziomkami z klasy oni usiedli w jednej ławce a ja po drugiej stronie klasy. Było głośno w klasie jak zawsze i Nauczycielka stała kolo ich ławki i dyktowała im pytania ja nie miałem opcji usłyszeć bo hałas był i jak skończyła im dyktować wtedy ja poprosiłem czy może teraz mi powiedzieć te zadania żebym się poprawił ona na to NIE TO NIE MOJA SPRAWA ZE NIE SLYSZALES (kurwa jak nie twoja sprawa jak to ty powinnas nad zachowaniem klasy zapanować ) wiec to że nie chciała mi podyktować od nowa to sobie wziołem to co ziomkom podyktowała przy oddawania powiedziała że mi tego nie sprawdzi czy ma takie prawe że nie może poprawić ucznia na semestr ??
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
ciężka sprawa :/ ja bym wyjebał w morde tym co darli morde xD sprubuj pierwsze z nia pogadac, a jak sie nie uda to ja bym poszedł do dyrektora albo zrobił jakas afere ze starymi xD
  • 0

mayki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
skasuj szyby w jej samochodzie :hyhy:

bikerider dobrze mowi, czasami wystarczy spokojnie porozmawiac z belfrem ewentualnie zagadac z dyrkiem czy jest cos takiego dopuszczalne.... innymi slowy walcz ! :D
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
Następna pierdolnięta nauczycielka, która nie może zapanować nad klasą to wyżywa się na uczniu, który się trafi :wstyd:
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
po pierwsze ona jest pierdolnieta nie umie uczyc i jak jest jakis charmider w klasie to zamiast sporobwac uciszyc to wstawia paly tym kogo zobaczy ze rusza ustami na spokojnie sie z nia nieda chyba zagadam z wychowawca zeby ja opierdolil
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
Ja na szczęście przebrnąłem przez ten pieprzony syf.
Było pełno takich akcji czy w gm czy w LO...

Zagadaj do wychowawcy, osobiście z nią nie rozmawiaj bo nie masz o czy, wkurwi Cie powiesz jej coś nie miłego, albo ironicznego i będziesz miał u tej szmaty pozamiatane...

Wychowawcza powinien w Twojej sprawie się stawić ( to jego obowiązek ) my tak robiliśmy z LO jak się z nauczycielem dogadać nie mogliśmy, ta na przerwie w pokoju nauczycielskim pogadała i zawsze do popraw dochodziło bez problemu...

A to że pedagodzy dzisiaj są chuja warci i walczą o Bóg wie jakie prawa dla mnie jest śmieszne.... Bo Qwa mać robotnik który dużo więcej z siebie daje, i wypruwa sobie żyły nie ma szans na takie ulgi, urlopy jak oni... Im wiecznie jest źle, jaka to młodzież jest zła, sami alkoholicy, ćpuni albo niewyżyci... I tak jest wszędzie.

Niech kara tego kto się źle zachowywał. Twoi koledzy nie są Twoimi dziećmi nie masz ich wpisanych w dowodzie że masz za nich karę ponosić. I w ogóle nie ma czegoś takiego że ktoś za kogoś odpowiada i głowę nadstawia ( w przypadku ucznia ).
Powiem Ci szczerze, że jeżeli nawet dała by Ci poprawiać w takich warunkach, sam mógł byś prosić o jeszcze jedną poprawę bo nie miałeś do tego warunków ( było za głośno )

Zrób tak jak Ci napisaliśmy, przedstaw sprawę wychowawcy, powiedz że nie czujesz na sobie żadnej winy i to nie Ty odpowiadasz za to że klasa jest głośno. Ona ma Tobie dać możliwość poprawienia tego!! A później zasranym obowiązkiem jej jest to sprawdzić...
  • 0
Life is too short to be small

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić

Mam pałe z niemieckiego i wczoraj chciałem ją poprawic razem z 2 ziomkami z klasy oni usiedli w jednej ławce a ja po drugiej stronie klasy. Było głośno w klasie jak zawsze i Nauczycielka stała kolo ich ławki i dyktowała im pytania ja nie miałem opcji usłyszeć bo hałas był i jak skończyła im dyktować wtedy ja poprosiłem czy może teraz mi powiedzieć te zadania żebym się poprawił ona na to NIE TO NIE MOJA SPRAWA ZE NIE SLYSZALES (kurwa jak nie twoja sprawa jak to ty powinnas nad zachowaniem klasy zapanować ) wiec to że nie chciała mi podyktować od nowa to sobie wziołem to co ziomkom podyktowała przy oddawania powiedziała że mi tego nie sprawdzi czy ma takie prawe że nie może poprawić ucznia na semestr ??


czlowieku idz do rzecznika praw ucznia albo do dyrektora, u nas od razu takie cos sie robi i nauczyciel ma przesrane wtedy. bez dwoch zdan
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić

Następna pierdolnięta nauczycielka


z uczniami jest niestety tak samo zwłaszcza w gimnazjum
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić

A to że pedagodzy dzisiaj są chuja warci i walczą o Bóg wie jakie prawa dla mnie jest śmieszne.... Bo Qwa mać robotnik który dużo więcej z siebie daje, i wypruwa sobie żyły nie ma szans na takie ulgi, urlopy jak oni... Im wiecznie jest źle, jaka to młodzież jest zła, sami alkoholicy, ćpuni albo niewyżyci... I tak jest wszędzie.


:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
Napiszę tak... Sam jestem nauczycielem i to co tu napisałeś jest dla wielu osób strasznie krzywdzące. I nie wmówisz mi, ze jakiś robotnik daje z siebie więcej niż ja, bo pracowałem już w wielu miejscach (naprawdę wielu) i znam specyfikę pracy w wielu instytucjach. Dla mnie śmieszne jest, że zarabiam w weekend więcej niż w tygodniu w państwowej szkole. Wkurza mnie, że nauczyciele muszą dorabiać, bo z pensji rzędu 1000 zł nie da się utrzymać (piszę o nauczycielach kontraktowych). Jakim autorytetem dla ucznia staje się nauczyciel, który aby związać koniec z końcem dorabia na kuchni w kfc wieczorami i w weekendy (tak robiłem jeszcze 2 lata temu)? Uczniowie do knajpy na longery przychodzili to się chowałem. Całe szczęście, ze znalazłem fajną pracę, w której mogę dorobić, ale nie każdy ma takie szczęście.
Co do tematu, to wszędzie znajdziesz dekli. I wśród nauczycieli i wśród sportowców, i wśród prawników, polityków, policjantów, itd. Ta nauczycielka to zwykły dekiel i jej postępowanie powoduje, ze całe środowisko jest oceniane tak a nie inaczej. Napiszę tak. Nauczycielka nie może postawić oceny za zachowanie (czyli nie może stawiać pał za gadanie) ma do tego inne środki (zeszyt uwag, itp. rzeczy). Co do poprawiania ocen na semestr, to każda szkoła ma w statucie to zapisane, ale wątpię, by ta facetka czytała kiedykolwiek statut. Pogadaj najpierw z nią, jeśli nie przyniesie efektu, to przedstaw sprawę dyrektorowi. W razie czego powiedz, że sprawa znajdzie finał w Kuratorium, to potraktują Cię poważnie. Później możesz mieć problemy z nią (pewnie mściwa jest), więc polecam najpierw pokojowe rozwiązanie sprawy.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

FiolA
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
ja bym na początku pogadał z wychowawcą i przedstawił mu sprawę, klasa na pewno coś doda od siebie o nauczycielce (a jak cała klasa ma problem to z teoretycznie nauczyciel musi zareagować), a w ostateczności jakbym wiedział już na wstępie że na 100% będe mieć pałe na koniec i nie zdam to wysłał bym starego do dyrektora albo wychowawcy i sprawa powinna być załatwiona po takiej interwęcji ;)
moja koleżanka miała podobną sprawe z wf-u w 3 gim i niby było prawdopodobieństwo że nie zda, jedno spotkanie starego z dyrektorem i sprawa była załatwiona :P
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
Dodam iż moja klasa jest podzielona w sprawie języków na początkójacych i kontynujących.
Ja jestem z niemieckiego początkujący a z angielskiego kontynuacja bo w gimn. miałem i mam dobre oceny z anglika. A niemiecki jestem początkujący i prawie każdy z początkujących na niemieckim ma takie słabe oceny nauczycielka się nie stara rozmawia normalnie tylko z tymi którzy są z tego dobrzy a tych co tego nie kumają zamiast spróbować im wytłumaczyć pyta na ocene i ZONK !!!
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
pracują za 1000zł hahahahahaha ale zauważ że soboty i niedziele mają wolne święta również oraz fereie zimowe i letnie!! za comają mieć więcej jak 1/3 to wolne???
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
tylko popatrz na to że nauczyciele powinni dostawać "szkodliwe". Przez 5 godzin dziennie przekrzykiwać 30 osób i użerać się z pajacami klasowymi :/ w gruncie rzeczy szkoda mi niektórych nauczycieli. Nauczyciel to też człowiek.

soboty i niedziele mają wolne święta również oraz fereie zimowe


przez które muszą sprawdzać kartkówki, sprawdziany, testy...
  • 0

j4rek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci?
  • Zainteresowania:tanie alkochole, tanie dziwczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić

przez które muszą sprawdzać kartkówki, sprawdziany, testy...

niech mniej zadają yo yo...... przez wcześniejsze emerytury więcej potrącą ci z pensji
  • 0
Mów mi LUJU

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
Krzysiu, :padam: :padam: za bycie nauczycielem :padam: :padam:

do uczniów:

zacznijcie czytać regulaminy szkolne, potem można latać z pyskiem do nauczyciela
i wykłócać się swoje!
Dodatkowo poczytajcie to forum:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a będziecie mogli więcej. :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


j4rek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci?
  • Zainteresowania:tanie alkochole, tanie dziwczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy może tak zrobić
przeca teraz jak się uczniowi nauczyciel nie podoba to śmietnik na głowę tej..... tak słyszałem od kuzyna kolegi mojego brata yo
  • 0
Mów mi LUJU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024