Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Dieta" na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

gooyhooy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"Dieta" na mase
Witajcie!
 
Wiek: 21 lat
Wzrost: 187 cm
Waga: 66 kg
 
Aktualnie jestem studentem a moje zajęcia trwają od rana do wieczora (poważnie :-)) z przerwą na obiad. Jak widzicie jestem bardzo szczupły i chcę trochę przytyć. Nie mówię tutaj o dużej masie mięśniowej i super rzeźbie - po prostu chcę nabyć trochę tych kilogramów. Problemów ze swoją wagą nie mam ale wiecie - trzeba jakoś wyglądać, miałbym większą samoocenę. Na razie nie mam czasu chodzić na siłownię ale zmieni się to pewnie w 2 połowie roku. Do tego czasu chciałem właśnie przytyć. 
Mój plan jest taki: 
 
1 posiłek 06:20 
płatki owsiane: 100 g 
mleko 2%: 250 ml 
jogurt owocowy
 
2 posiłek: 12:30 
300g piersi z kurczaka
100g ryżu
 
3 posiłek dopiero koło 20:00 
2 bułki pszenne 
masło 
szynka/pasztet 
pomidor 
2 jajka na twardo z majonezem
jogurt owocowy
 
Po każdym posiłku ok. 50g TREC MASS XXL z 250 ml mleka. Poza tym w ciągu dnia, w przerwach między zajęciami na pewno coś zjem - gotowa kanapka, baton lub coś mniej zdrowego typu hotdog. Czy takie odżywianie pomoże mi przybrać na wadze?

  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dieta" na mase

Witaj.... zacząłeś oczywiście od końca czyli od zakupu suplementów. Nie masz czasu 3x w tygodniu iść na godzinę na trening? Jakim cudem?

 

Co do diety to nie wystarczy po prostu jeść więcej... trzeba poznać swoje zapotrzebowanie kaloryczne i w oparciu o nie układać jadłospis. 3 posiłki to za mało. Minimum 4.

 

Robienie masy nie trenując siłowo sprawi że nabierzesz jednie tłuszczu a nie mięśni. A po co komu masa tłuszczowa?


Mateusz Pawlak ;)


gooyhooy
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dieta" na mase

Dzieki za odpowiedz! Z tym czasem to mówię serio. Powrót do domu oznacza u mnie jeszcze naukę i opieka nad jednym z członków rodziny. Ale spróbuję w takim znaleźć trochę czasu na ćwiczenia (i od razu pytanie czy starczą ćwiczenia "domowe" czy jedynie silownia?).

Co do zapotrzebowania to obliczyłem na stronie internetowej, że potrzebuję 2400 kcal. A na przytycie 3000. 

Czy na 4 posiłek kwalifikuje się danie szybkie kupione "na mieście"?

Jezeli chodzi o gainer to polecil mi go znajomy mowiac, ze zawsze dostarczy troche dodatkowych kcal i skladnikow odzywczych.

Wiem, że nabędę masy tluszczowej ale w moim przypadku nie bedzie to chyba wygladalo az tak zle bo "gruby i tlusty" nie bede. Pewnie to co powiem jest idiotyczne ale wazac te "wymazone" 75 kg zle wygladac nie bede a zaczynajac cwiczenia z wieksza masa bedzie mi latwiej.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024