Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Fabryka Siły
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1983 postów
  • Pomógł: 2988
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fabrykasily.pl
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Zdrada potrafi zniszczyć relację dwojga osób. Dla wielu związków jest ona, co ciekawe, szansą na nowy początek. Ciekawostką jest, iż mężczyznom o wiele łatwiej przychodzi wybaczenie zdrady niż kobietom. Wina zazwyczaj nie leży tylko po jednej ze stron, de facto po stronie partnetki, która się tej zdrady dopuściła. Czy należy wybaczyć zdradę?

 

Czytaj cały artykuł http://www.fabrykasi...rada-i-co-dalej


  • 0

kerson
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Ja  mam taki sam problem. Zdradziłem żonę ale jedynie mentalnie ( umówiłem się z inną kobietą). Ona nie chce mnie znać ;/ 


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Popełniłeś błąd. Zdrada psychiczna boli tk samo jak fizyczna. Ona na razie nie chce CIę znać ale daj jej czas. Z czasem emocje opadną i moze ponownie uda Ci się z nią porozmawiać. Zerknij sobie równięz tutaj: sensity.pl/zdrada-w-malzenstwie-koniec-czy-poczatek/ - na stronie jest kilka artykułów o zdradzie. My mieliśmy jakiś czas taką samą sytuację ale udało nam się to pokonac. Żona na poczatku miała bardzo duże problemy z ponownym zaufaniem ale udało mi się ja przekonać,ze nie warto jest kończyć małżeństwa. 


  • 0

Dudeciarz
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Utracić zaufanie jest bardzo łatwo. I nigdy, moim zdaniem, nie odzyskamy go w pełni. Zadra zawsze gdzieś będzie tkwiła.


  • 0

kaszalot
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

nie byłoby łatwo ale myślę, że byłbym w stanie wybaczyć zdradę, jeśli byłby to jednorazowy wyskok, a nie dłuższa relacja.


  • 0

polakrz
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Kobieta zdrady rzadko kiedy wybacza, powiem wam Panowie. Pamiętać należy jednak o jednym - nas, boli zdrada psychiczna dokładnie w taki sam sposób jak ta fizyczna. Jedne dają się łatwiej nakłonić do kolejnej szansy, drugie wyrzucają na zawsze walizki za drzwi i tyle w temacie. Zdrada początek czy koniec? Raczej koniec, ja bym chyba sama nie potrafiła sobie z nią poradzić, psychicznie. Zawsze w głowie miałabym to, że mój partner może patrzeć na inne, umówić się z nimi, czy zrobić skok w bok. Panowie - jeżeli żona, narzeczona  wam wybaczyła powinniście jej być bardzo wdzięczni, każdego dnia. 


  • 0

Malwaczak
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

Można próbować, ale wydaje mi się, że zdrada to coś czego nie da się przeskoczyć. 


  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdrada małżeńska. Zdrada i co dalej?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] potrafi zniszczyć relację dwojga osób. Dla wielu związków jest ona, co ciekawe, szansą na nowy początek. Ciekawostką jest, iż mężczyznom o wiele łatwiej przychodzi wybaczenie zdrady niż kobietom. Wina zazwyczaj nie leży tylko po jednej ze stron, de facto po stronie partnetki, która się tej zdrady dopuściła. Czy należy wybaczyć zdradę?

 

Czytaj cały artykuł http://www.fabrykasi...rada-i-co-dalej

 

Bo mężczyźni zazwyczaj bardziej kochają niż kobiety dlatego częściej wybaczają. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024