Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening dla kobiety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
ok jak co to sie zmodernizuje, co do supla to moze miec rozne odzwierciedlenia ja polecam nad jakas dieta sie skupic bo zapewne kuleje on to i suple nie pomoga jesli ona kuleje ale to juz nie ten dzial zaloz tam temat to diete otrzymasz i najlepiej by bylo jakbys opisala co jesz codzien jak czesto cwiczysz gdzie itd
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety

a moglabym wziasc jakies odzyweczki wspomagajace zrzucenie zbednych kg? jesli tak to jakie?


wydaje mi sie ze CLA + L-KARNITYNA powinna wspomóc troszeczke twoje wysiłki , możesz też dodac też BCAA
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
a więc tak moja siłownia dysponuje:
*rowerek
*ławeczka do brzuszków
* piłka do fitness
* twister
*bieżnia
*orbitek
* kołyska do brzuszków
* wiosła
* stepper
* atlas
* taki pas wibrujący ale on chyba tylko do masażyu służy :P
* no i oczywiście hantelki

wiem szaleństwa nie ma :P

co do CLA + L-KARNITYNY znalazłam taką w spoko cenie z zielona herbatą ?? bo inne sa ponad 100 zł :/
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
co to za silownia jak podstawowych sprzetow niema, sztangi patrze tez nima? polecam sie przepisac na inna silke bo na takich rzeczach to naprawde ciezko cokolwiek zbudowac, no a jesli chcesz schudnac tylko bez "pakowania" to polece ci 3x w tyg
steper 20 min potem brzuszki na kolysce 3x15 brzuszki na pilce 3x15 twister 5min w rozkladzie 2x 2.5min rowerek 30 min i to na tyla
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
no to jest moim zdaniem siłownia typowo dla kobiet i w sumie dla tego mi się podoba bo się nie wstydze, że się zbłaźnie przy umięśnionych facetach :P jakbym poszła to pewnie bym się patrzyła na facetów, a nei ćwiczyła pewnie nie mogłabym się skupić :P a tak serio mam spora zniżke tam za miesiąc 35 zł myśle że na początku będe tam chodziła a późneij pójde na "normalną " siłownie.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
coś ci powiem morfinka zrezygnuj z tej siłowni szkoda czasu i tych 35zł ...zapisz sie na pożadną siłek i tam zacznij treningi ...w męskiej atmosferze lepiej zdopingujesz sie do treningu i mezczyna zawsze pomoże ...a kobiety raczej nie wiem co mówie ;)
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
dokladnie a i sprzetu zawsze bedzie wiecej, wrazie jakbys zapomniala jak dane cw wyglada to facet ci podpowie oczywiscie ten ktory juz troche trenuje bo ci sezonowcy to moga powiedziec ze plaska 50 serii i styka :rotfl: silownia moze i typowa dla kobiet ale co z tego sprzetu co podalas mozna zrobic? nic, no chyba ze chcesz se sie pobawic miech to wyzej zaproponowalem plan a jak przejdziesz na porzadna silke to masz trening na poprzedniej stronie.
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
no skoro móicien że to bez sensu to od następnego miecha pójde "normalną", kurcze myslałam że to dobry pomysł zeby najpierw zdobyc troszke siły(ręce mam strasznie słabe, jak robiłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , to myslałam że mi kark peknie żyły mi wyszły jak u pudziana hehe a zrobiłam tylko 2 ;/ ) a później iść na porzadbna siłke już z jakims doświadczeniem :P
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety

a później iść na porzadbna siłke już z jakims doświadczeniem


własnie idzie sie na normalna siłke by zdobyc doświadczenie a nie marnować czas na takim pseudo ćwiczeniu
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety

n[...]jak robiłam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , to myslałam że mi kark peknie żyły mi wyszły jak u pudziana hehe a zrobiłam tylko 2[...]

nie wiem czy wiesz ale tam mozna regulowac obciazenie :)
  • 0

morfinka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
hmmm może mniejszym wstydem byłoby udać że nie wiem o tym że można zmiejszać obciążenie niż się przyznać że robiłam to na najmniejszym hehe
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening dla kobiety
siła przychodzi z czasem dodajac to ze jestes kobieta czyli slabsza z budowy ciala nie ma co sie dziwic poczatki zawsze sa trudne potem juz tylko lepiej idzie :]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024