Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aminki na redukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Aminki na redukcji
Od początku nowego tyg. zaczynam redukcje. W dni nietreningowe dorzucam jakies aeroby i tu moje pytanie: jakie aminki brac i czy bezposrenio po trenigu i aerobach czy rozlozyc na caly dzien a moze brac przez caly dzien + po treningu??
  • 0
Mierz siły na zamiary...

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
podstawa to BCAA przed i po treningu po 1g na 10kg masy. (najlepsze takie estyfikowane,a le Olimp też będzie dobry)
Dodatkowo można L-Glutaminę z rana, po treningu i przed snem.
W ostateczności jak masz kasę to można jeszcze hmb po 2g rano przed treningiem po treningu i przed snem.
Jeżeli jeszcze masz kasę to w ostateczności Taurynę.
No i białko też warto dodać :) No i kreatynę :D
  • 0

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
amino bcaa z Vitalmaxa i l-glutamina z olimpu moga byc??
  • 0
Mierz siły na zamiary...

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
mogą być
  • 0

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
Nie chce zakladac nowego tematu dlatego pisze tu. Zakupiłem BCAA, L-glutamine i thermal core. Nie wiem jak to wszystko dawkowac :kwasny: . Bcaa zaleca sie 8 tabsow przed treningiem, l-glutamine 2 rano 6-8 po treningu i 2 wieczorem, a thermal 2x 3 tabsy. 4 dni w tygodniu chodze na silke i 3 razy( w dni nietreningowe) robie aeroby. Jesli sie orientujecie napiszcie czy codziennie to wszystko trzaskac w tych dawkach czy jakos rozdzielac :hyhy: ??
  • 0
Mierz siły na zamiary...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
ja biore 1g BCAA na 10kg masy ciala.. rozlozone na dwie rowne porcje przed i po aeroby... BCAA biore tylko przy aerobach. A w ciagu dnia biore 10 tab Uni-Liver Uniwersala rozlozone na kilka porcji. POLECAM TAKIE ROZWIAZANIE JA SIE NIE ZAWIODLEM.
  • 0
wracamy do żywych...

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
Ali_Abda, Dobrze sobie rozpisałeś dawkowanie. Ale po treningu nie 6-8 tabs Glutaminy bo nie ma sensu tyle. 4 tabsy w przybliżeniu 5g powinno wystarczyć. BCAA 8tabs przed treningiem i 8tabs po treningu też warto dać. Ja tak będę brał. Thermal Core bierz tak jak na opakowaniu. Z tego co się orientuję to powinno być z rana i przed treningiem z 30 minut. W Dni nie treningowe Dawki Glutaminy sobie zmniejsz do jednego tabsa o tych samych porach. Thermal Core tak samo jak w DT. BCAA jak masz dużo to też łykaj sobie po kilka tabs z GLutaminą jak nie masz to nie bierz. Ja nie będę brał :P (zresztą tylko jeden DNT w tygodniu także apf)

PS. Jak tam Thermal Core się sprawdza?
  • 0

Ali_Abda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
Blackzone, wlasnie o to chodzi ze w dni nietreningowe mam aeroby i jak nie bede brał antykatabolitow normalnie to miesnie popale :hyhy: A co do BCAA to 16 tabsow dziennie to chyba za duzo bo nie nalezy 8 przekraczac. Nie wiem czy nie lepiej jest rozdzielic tak ze w dni treningowe brac l-glutamine 2 rano, 4 po tren. i 2 wieczorem a w pozostale gdy mam aeroby brac BCAA 4 przed i 4 po aerobach. Bo jak by wszystko na raz jesc 7 dni w tygodniu to ja nie wiem czy dlugo tak pociagne :rotfl:
  • 0
Mierz siły na zamiary...

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji

Blackzone, wlasnie o to chodzi ze w dni nietreningowe mam aeroby i jak nie bede brał antykatabolitow normalnie to miesnie popale :hyhy:


No to bierz oczywiste, że tak.

A co do BCAA to 16 tabsow dziennie to chyba za duzo bo nie nalezy 8 przekraczac. Nie wiem czy nie lepiej jest rozdzielic tak ze w dni treningowe brac l-glutamine 2 rano, 4 po tren. i 2 wieczorem a w pozostale gdy mam aeroby brac BCAA 4 przed i 4 po aerobach. Bo jak by wszystko na raz jesc 7 dni w tygodniu to ja nie wiem czy dlugo tak pociagne :rotfl:


BCAA i GLute łącz razem. BCAA bierz i w DT i w DNT glute tak samo. 4caps BCAA to znowu nie jest tak dużo :/ bierz minimum 6 takie moje zdanie.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
moim zdaniem 1g na 10kg masy cialapo treningu lub rozlozone na 2 porcje przed i po aeroby... po co sie tak tym faszerowac...
  • 0
wracamy do żywych...

I3uc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aminki na redukcji
Ej znacie jakies strony sklepów z suplami gdzie mozna dostac thermala? tez chce zaczac brac a nie moge go nigdzie dostac :(
  • 0
Mierząc siły na zamiary...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024