Skocz do zawartości


Zdjęcie

białko na noc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

białko na noc?
Witam,

od jakiegoś czasu na noc wypijam sobie 20-30 gram białeczka (rozcieńczam w wodzie)
i zauważyłem że troche mi brzuch urusł, czy to możliwe że od odżywki białkowej? WPC Ostrowia jakieś 20min. przed snem
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
Wizard23, - raczej nie, szukaj winy w diecie ;) być może za dużo wegli lub tłuszczu :/ :looka:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
bialko tez wkoncu moze isc w tluszcz ale niesadze ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
Musiał by jeść chyba bardzo duże ilości tego białka :zdegustowany:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
nie smiejcie sie z mojego pytania: Wizard23, jaką masz grupe krwi ? Jesli A to najwyzej kup sobie bialko sojowe i sprubuj brac tylko takie na noc a o kazdych innych porach takie jak brales.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
Kain, sam tez nie wiem co myslec o tych grupach krwi. badania zadne tego nie potwierdzaja, a sam jablonski w wywiadzie mowil ze ma konkretne znaczenie. Niby 90% kulturystow pro ma grupe B lub 0.. nie dziwne? :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
dieta zgodna z grupa krwi to złom popularyzowany przez czasopisma. i tak np jak napisal guzu

Niby 90% kulturystow pro ma grupe B lub 0..

a wiec bedac przy grupie krwi 0 tacy kulturysci nie powinny w ogole jesc ryzu czy bialka serwatkowego a jak kazdy wie jest to podstawa, sam mam taka grupe krwi ktora wykluczalaby produkty najbardziej wartosciowe do budowania masy a mimo to zasysam kurczaki, ryby, nabiały itd. i jak mialem mannie silowni przed studiowaniem/praca mialem wyniki mysle ze nieco wiecej niz zadowalajace :hyhy: zreszta jak znajde podam linka do artykulu osmieszajacego tą teorie, bo Ci co maja np grupe krwi A to powinni byc samymi wegetarianinami i zrezygnowac z tego sportu

mam znalazlem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
jak przeczytacie to dowiecie sie ze autor ksiazki o diecie i grupie krwi nawet lekarzem nie byl, a napisal to na podstawie obserwacji swojego ojca hehe kabaret :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
Ale badania odnośnie nowotworów potwierdzają rewelacje związane z dietami dla grup krwi, grunt nie przeginać w żadną ze stron.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
ale nowotwory to zupelnie inna bajka :D. nie mozna mylic diety przypisanej osobie chorej a osobie zdrowej chcacej budowac mase miesniowa, w skrócie sa takie produkty zywieniowe jak np pospolity pomidor bogate w likopen, a ten spozywany regularnie zapobiega raku prostaty, sa tez inne produkty jak np banany ktore spozywane takze czesto uchronia cie przed choroba wiencowa, wiec diety przypisane pod osoby chore to inna bajka bo jesz wtedy zawezone produkty ktore maja pro-zdrowotne wlasciowsci, a diety dla kulturystow to inna bajka bo jakos nie widze osoby ktora ma 50 cm w lapie od bialka roslinnego jesli ma grupe krwi A, teraz rozumiesz roznice ?
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
co do nowotworow to mysle ze wystarczyloby ograniczyc spozywanie konserwantow i calej sztucznej zywnosci na rzecz ekologicznej/naturalnej i polowa nowotworow by znikla.
Bo badzmy szczerzy- kto patrzy na ilosc konserwantow w zarciu- kazdy kupuje byle taniej.
najprosciej: kurczak, jajka- wszystko na paszach to jak to ma byc zdrowe :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
lekarzami nie jestesmy by rozmawiac o nowotworach bo sa wiadomo teorie ze jest to podloze genetyczne (nie od tego jak sie odzywiamy/zyjemy jeden pali i raka niema, inny nie pali raka ma)i tak jesli np ktos w rodzinie mial raka, to powszechnie wiadomo ze jest w grupie podwyzszonego ryzyka, i wtedy uklada sie mu diete by wykluczyc produkty ktore moga ten nowotor aktywowac poprzez swoje oddzialywanie. powszechnie wiadomo takze ze witaminy z grupy B jesli ktos ma nowotwor spowoduja kilku krotnie szybszy jego rozwoj i wzrost i dlatego nie mozna mylic diety pod osobe chorą a diety pod osobe zdrowa. reasumujac ktos jest chory dieta specjalna - tak bo wykluczymy rózne aktywatory nowotoru, osoba zdrowa kulturysta - nie bo majac grupe krwi A czy 0 ograniczamy sobie przyrosty jedzac mniej wartosciowe produkty

ps: a jako ze jestemy amatorami kulturystyki, zakladajac ze kazdy jest zdrow bo inaczej by nie mogl uprawiac tego sportu, olewamy diete zwiazana z grupa krwi i jemy to co jest najbardziej wartosciowe dla rozbudowy sylwetki :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
nowotwory głownie się biorą z antyutleniaczy i nie dotlenienia tkanek wiadomo to już było 60 lat temu, tak wiec trochę szokujące dla mnie jest stwierdzenie ze pomidor jest zdrowy - ze względu na skore na pewno, bo skora się nie starzeje ale ze względu na inne tkanki już nie..

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tylko o pomidorze i jego walce z rakiem :D, zreszta pojdziesz do diabetologa czyli swoisty autorytet w odzywianiu i co ci przepisze ?? tez duzzzo pomidorow hehe. tu masz watek diety od diabetologa (z udzialem pomidorow i bez mleka :hyhy: -> musialem :D )
http://www.fabrykasi... ... htm#254547

a tu np o bananie i chorobie wieńcowej
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zreszta to juz odbieganie od tematu czy dieta zwiazania z grupa krwi jest dobra dla kulturystyki bo przeszlismy teraz na typowa diete pro-zdrowotna ktora swojego czasu propagowalem mowiac ze zamiast kupowac gainera lepiej poswiecic 10 min w kuchni i zrobic sobie cos naturalnego do jedzenia bo jak widac naturalne jedzenie jest baaardzo zdrowe a to tylko dwa przyklady banana i pomidora :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko na noc?
Faktycznie, pomidor jest zdrowy, bo ma antyutleniacze i anty antyutleniacze, podobna sprawa jak z jajkami i cholesterolem bardziej pomaga niż szkodzi.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024