Skocz do zawartości


Zdjęcie

L-Karnityna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

robert_k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

L-Karnityna

Witam!

Mam 19 lat, do zrzucenia około 10kg. "Odchudzanie" trwa dopiero miesiąc. Codziennie ćwiczę (rower, basen, siłownia), do tego wiadomo - dietka. Efekty już są bardzo zadowalające, ale chciałbym się wspomóc. Wyczytałem, że znacznie pomaga w odchudzaniu l-karnityna, HCA i CLA. Mam już na oku dwa produkty:
OLIMP CLA Tonalin 1000 / 60 kaps.
OLIMP Fat Burner Plus (zawiera l-karnityne i HCA oraz inne)

To byłyby moje pierwsze spalacze.

Moje pytania brzmią: Czy mogę to brać? Czy wybrałem dobre produkty? Na ile jest to dla mnie bezpieczne?

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Pozdrawiam!

 

L-karnityna Olimp: http://www.fabrykasi...imp/l-karnityna


  • 0
-=There is no spoon=-

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Karnityna
Jeżeli nie masz żadnych przeciwwskazań od lekarza to oczywiscie że możesz, po to są suplementy aby sobie pomagać :P Te środki które wybrałeś to raczej łagodne suple, ale w połączeniu z twoim zaparciem powinny dużo zdziałać. Bezpieczne są na bank ponieważ zostały wypuszczone do sprzedaży. I o ile nie są przedawkowywane.
  • 0

robert_k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: L-Karnityna
Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanko. Słyszałem, że tą l-karnityne brać należy tylko przed wysiłkiem (na 1,5-2 godzin przed). Skolei gdzieś indziej wyczytałem że najlepiej brać jedną tabletkę rano, a jedną albo nawet dwie przed wysiłkiem. Jak to wygląda na prawdę?

Aha i jeszcze jedno. Uzupełniam dietę błonnikiem, chromem i omega-3. Czym jeszcze mogę poprawić odchudzanie oprócz wymienionych w poprzednim poście supli i tych trzech rzeczy? Z góry mówię, że nie chodzi mi o żadne zielone herbatki ani inne cuda, a napewno nie o żadne termogeniki (tak to sie zwie? :P ) :)


Pozdro!
  • 0
-=There is no spoon=-


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024