Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan treningowy mas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

frendzel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan treningowy mas
Witam! Uprzejmię proszę wszystkich którzy mają już dłuższy staż treningowy o pomoc. Otóż ćwiczę już od ok 4 lat (3 takie przemyślane treningi) i mam duzy problem. Ostatnio nic nie moge mabrać na masie.. Wszystko dziwnie stanęło. Moim zdaniem potrzebuję lepszego planu treningowego na mase. Próbowałem już wielu kombinacji i nic. Teraz przygotowywuję się do cyklu na masę i proszę was o pomoc w ułożeniu planu na masę i oróżne wskazówki... Wzrost 186cm waga 92 lat 19 typ ekto dieta jest bic 42cm klatka 115cm... Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy mas

Witam! Uprzejmię proszę wszystkich którzy mają już dłuższy staż treningowy o pomoc. Otóż ćwiczę już od ok 4 lat (3 takie przemyślane treningi) i mam duzy problem. Ostatnio nic nie moge mabrać na masie.. Wszystko dziwnie stanęło. Moim zdaniem potrzebuję lepszego planu treningowego na mase. Próbowałem już wielu kombinacji i nic. Teraz przygotowywuję się do cyklu na masę i proszę was o pomoc w ułożeniu planu na masę i oróżne wskazówki... Wzrost 186cm waga 92 lat 19 typ ekto dieta jest bic 42cm klatka 115cm... Z góry dziękuję za pomoc.


Wiesz nikt nie wie jakim planem cwiczyles do tej pory i jakie byly twoje poprzednie. mowisz ze cwiczysz cztery lata to pewnie juz poznales w pewnym stopniu swoj organizm i wiesz ktore cwiczenia najbardziej odpowiadaja Twoim miesnia. na cyklu zmien plan wybierajac wlasnie te cwiczenia. ja tez niedawno mialem taki sam problem ale kombinowalem i ostanio cos sie poprawilo, obecnie jestem teraz na mocnym cyklu ale to juz inna bajka.
Istnieje wiele zasd wykonywania cwiczen dla zawasowanych np.
:clap: zasda oszukanych powtorzen
:P zasda wymuszonych powtorzen
:P zasada seri potrojnych
:P gigant serie
:P zasada szczytowego napiecia miesni
:D zasda niepelnych powtorzen .itd.

istnie je wiele metod ale na karzdego dziala cos innego
a tak dla ciekawosci; teoretycznie zeby wyjsc ze stagnacji dobry jest trening FBW ale tylko teoretycznie bo ja jestem zwolennikiem splitu. :clap:
  • 0

frendzel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy mas
OK rozumiem :clap: Ja nigdy do twj pory nie stosowałem gigant serii. Moższesz mi powiezdiec czy sam je stosujesz i czy dają dobre efekty jeżeli chodzi o masę?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan treningowy mas

OK rozumiem :clap: Ja nigdy do twj pory nie stosowałem gigant serii. Moższesz mi powiezdiec czy sam je stosujesz i czy dają dobre efekty jeżeli chodzi o masę?



gigant seria to wykonywanie okolo 5 cwiczen na dana grupe miesni bez przerw lub z malymi przerwami. wymaga bardzo duzego wysilku

Na mnie malo ktora zasada dziala. ale na niektore partie miesni mam juz obcykane zasady ktore stosuje i daja efekt np na triceps stosuje METODE SZCZYTOWEGO NAPIECIA MIESNI (tj.utrzymuje sie przez chwile napiety miesien gdy znajduje sie on w fazie maxymalnego skurczu).
Na klate przy wiciskaniu czesto stosuje ZASADE OPORU W RUCHU WSTECZNYM (tj. stawianie oporu silom grawitacji gdy opuszczamy ciezar, czyli opuszcza sie go powoli).
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024