Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podciąganie na drążku nachwytem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Podciąganie na drążku nachwytem
Mam pare pytań odnośnie podciągania nachwytem:
Mam 180 cm wzrostu i waze 72 kg
1. Aktualnie podciagam sie 12 razy a do lipca chce podbic najlepiej do 20 razy wiec jak cwiczyc zeby to osiagnac??
2. Przy jakim rozstawie ramion najlepiej wam sie podciaga??

Prosze o podanie konkretnych treningow, najlepiej sprawdzonych przez was lub waszych kumpli. Czytalem wiele stron o podciaganiu i sporo wiem o tym ale chce teraz jakies sprawdzone treningi. Jesli chcecie wiecej info o mnie to piszcie. Stosuje jablczan kreatyny ktory wedlug mnie daje slabe efekty. Na monohydracie zupelnie inaczej sie czulem no i przyrosty byly we wszystkich cwiczeniach silowych.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem

Mam pare pytań odnośnie podciągania nachwytem:
Mam 180 cm wzrostu i waze 72 kg
1. Aktualnie podciagam sie 12 razy a do lipca chce podbic najlepiej do 20 razy wiec jak cwiczyc zeby to osiagnac??
2. Przy jakim rozstawie ramion najlepiej wam sie podciaga??

Prosze o podanie konkretnych treningow, najlepiej sprawdzonych przez was lub waszych kumpli. Czytalem wiele stron o podciaganiu i sporo wiem o tym ale chce teraz jakies sprawdzone treningi. Jesli chcecie wiecej info o mnie to piszcie. Stosuje jablczan kreatyny ktory wedlug mnie daje slabe efekty. Na monohydracie zupelnie inaczej sie czulem no i przyrosty byly we wszystkich cwiczeniach silowych.


:clap: Nie ma jasnej recepty na twoje pierwsze pytanie
:clap: szeroki nachwyt dobrze rozwija najszersze grzbietu.
  • 0

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem
Prawde mowiąc zbyt szerokiego nachwytu to nie mam jak robić na moim drązku:/ A najbardziej zalezy mi na liczbie powtorzen a nie na wygladzie bo plecki juz mam troche rozwiniete tylko zauwazylem ze nie moge ruszyc do przodu w podciaganiu, przerwy robilem wiec jestem wypoczety i nie wiem co dalej a czasu mam coraz mniej. A odnosnie pierszego pytania to opiszcie swoje doswiadczenia bo wiem ze metoda ktora na was dzialala moze mi nie dac wielkich efektow:)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem

Prawde mowiąc zbyt szerokiego nachwytu to nie mam jak robić na moim drązku:/ A najbardziej zalezy mi na liczbie powtorzen a nie na wygladzie bo plecki juz mam troche rozwiniete tylko zauwazylem ze nie moge ruszyc do przodu w podciaganiu, przerwy robilem wiec jestem wypoczety i nie wiem co dalej a czasu mam coraz mniej. A odnosnie pierszego pytania to opiszcie swoje doswiadczenia bo wiem ze metoda ktora na was dzialala moze mi nie dac wielkich efektow:)



czyli zale Ci na sile. czyli karzda grupe miesni trenuje sie raz w tygodniu na duzych ciezarach z mala iloscia powtorzen w seriach(8-1) przerwy po miedzy seriami to 3-5 minut. na plecy trzeba wykonac okolo 8-10 seri. jesli umiesz wykonac 12 powtorzen to musisz sie dodadkowo obciarzyc, ja osobiscie wieszam na pasku okolo 15 kilo. ale jak juz sam wiesz nie ma scislej reguly.
  • 0

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem

czyli zale Ci na sile. czyli karzda grupe miesni trenuje sie raz w tygodniu na duzych ciezarach z mala iloscia powtorzen w seriach(8-1) przerwy po miedzy seriami to 3-5 minut. na plecy trzeba wykonac okolo 8-10 seri. jesli umiesz wykonac 12 powtorzen to musisz sie dodadkowo obciarzyc, ja osobiscie wieszam na pasku okolo 15 kilo. ale jak juz sam wiesz nie ma scislej reguly.


No ja sobie wymyslilem ze bede podciagal sie 3 razy w tygodniu.
1. 4 serie na maksa.
2. 4 serie na maksa + 4-5 powtorzen z pomoca.
3. 4 serie na maksa z obciazeniem.

I mam jeszcze taki problem ze cwiczyc szybko opadam z sił, szczególnie na drążku bo przy innych cwiczeniach systematycznie ide do przodu a drazek taki dziwny zastoj jest i nie mam pojecia co z tym zrobic...
  • 0

Beast
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem

No ja sobie wymyslilem ze bede podciagal sie 3 razy w tygodniu.
1. 4 serie na maksa.
2. 4 serie na maksa + 4-5 powtorzen z pomoca.
3. 4 serie na maksa z obciazeniem.

I mam jeszcze taki problem ze cwiczyc szybko opadam z sił, szczególnie na drążku bo przy innych cwiczeniach systematycznie ide do przodu a drazek taki dziwny zastoj jest i nie mam pojecia co z tym zrobic...



Trenujac w ten sposób nie przetrenujesz placów ?
masz normalny trening na siłowni?
  • 0

Keep Pumping


hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem

Trenujac w ten sposób nie przetrenujesz placów ?
masz normalny trening na siłowni?


Mam normalny trening na siłowni ale mysle zeby z niego zrezygnowac wlasnie ze wzgledu na przemeczenie bo drazek jest dla mnie wielkim piorytetem i zalezy mi na duzych wynikach.
  • 0

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem
Macie jeszcze jakieś pomysły??
  • 0

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podciąganie na drążku nachwytem
Jakimi cwiczeniami cwiczysz najszersze grzbietu?
moim zdaniem nie powinienes rezygnowac z treningu na plecy... poprostu wlacz drazek w traning. jezeli tak bardzo ci na drazku zalezy to podciagaj sie na samym paczatku treningu plecow. jezeli dasz rade to zastosuj 3 serie po 8 podciagniec.... w ostatniej rob tyle ile dasz rade. czyli 2 serie po 8p i ostatnia opor. zrob sobie przerwe 3 min i zacznij od sciagania linki wyciagu do brzuchana lawce skosnej. tak samo 3 serie. koncz na takim ciezarze ze przyciagniesz go okolo 6 razy. w pierwszych 2 seriach rob po 10p. takie 2 cwiczonka wzmocnia twoje najszersze grzbietu ktore najbardziej pracuja przy podciaganiu sie nadchwytem. z czasem gdy przebijesz bariere 12 podciagniec to zwiekszaj liczbe powtorzen w podciaganiu i ciezar w przyciaganiu wyciagu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024