Skocz do zawartości


Zdjęcie

XPand vs Nitro?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

playah_pg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miedzyzdroje
  • Zainteresowania:sztuki walki, windsurfing

Napisano Ponad rok temu

XPand vs Nitro?
Pytanko tylko do ludzi ktorzy brali obydwa stacki. Prosilbym o opisanie przyrostow jakie byly po tym i po tym stacku, po prostu aby je porownac...
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
playah_pg,

Pytanko tylko do ludzi ktorzy brali obydwa stacki.

nie brałem, ale powiem Ci jedno- wszystko zalezy nie tylko od tego czy zakupisz 10 mega, hiper, super stacków tylko np: czy masz diete, czy dobrze się wysypiasz, czy dobrze trenujesz, jakie masz predyspozycje genetyczne do tego sportu i wielu innych czynników ;)

Podsumowując co nie kupisz i tak Cię fajnie kopnie, jeśli bedziesz miał diete, bo to PODSTAWA ;)


PS: ja bym był za xp :hyhy:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
Mnie osobiscie XP totalnie rozczarował
smak ten tropical berry czy jak mu tam co wszyscy zachwalali
był dla mnie obrzydliwy cos jak storm fruit punch
do tego rezultaty były kiepskie a miałem znacznie
lepszą diete i suple niż na cyklu storma
dla mnie XP to juz troche przeżytek.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
zalezy jakie nitro jesli nitro II to moge polecic choc nie porownam z xp bo xp akurat nie bralem, nitro energizer nie polece bo smak do dupy a pompa na treningu to tez nie taka wielka...
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
Nitro II jest w deche, polecam
smak tropikalny
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
ja tez niebralem ale przygladam sie opiniom tych produktow od dluzszego czasu i ani jeden ani drugi niejest rewelacja, zato bralem hp i mile go niewspominam....
ja sie nastawiam na x treme stack ew storm :)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
storm rewelacja cena/jakosc ale z tego co czytam to xstack to wyrywa z butow normalnie ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

playah_pg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miedzyzdroje
  • Zainteresowania:sztuki walki, windsurfing

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
dziekuje za odpowiedzi takze raczej wezme nitro II, aczkowliek zastanawiam sie rowniez nad stormem, jezeli chodzi o smak to naprawde nie robi dla mnie jakichkolwiek problemow, wszystko da rade przelknac ;p

wszystko zalezy nie tylko od tego czy zakupisz 10 mega, hiper, super stacków tylko np: czy masz diete, czy dobrze się wysypiasz, czy dobrze trenujesz, jakie masz predyspozycje genetyczne do tego sportu i wielu innych czynników


prosze pana nie prosilem o taka odpowiedz widzac moj staz raczej normalnym jest ze pojecie jakies mam na temat kulturystyki i wiem ze bez diety ani rusz itp. wysypanie sie dobra masz naprawde racje i to ma wielkie znaczenie czy spie 8 godzin czy np. 2 i caly czas jestem zmeczony... (mam nadzieje ze nie zrozumiesz tego jako ironi do twojej osoby) Pozdrawiam.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
datulus, wojtek21, co do x stacka - nowość , zawsze jak cos nowe to łaaaaa zajeb.iste itp i ludzie którzy to brali tez przesadzaja bo nie chca wyjsc na frajerów 200 zł :D w plecy pfff.... narazie trzeba obadac troche dluzej rok cos w tym stylu ,jak dla mnie co stare i sprawdzone to najlepsze czyli bez tych wynalazków kreatyna , białko ew. aminokwasy , wegle i masa rosnie az sie patrzy !!
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?

prosze pana nie prosilem o taka odpowiedz widzac moj staz raczej normalnym jest ze pojecie jakies mam na temat kulturystyki i wiem ze bez diety ani rusz itp. wysypanie sie dobra masz naprawde racje i to ma wielkie znaczenie czy spie 8 godzin czy np. 2 i caly czas jestem zmeczony... (mam nadzieje ze nie zrozumiesz tego jako ironi do twojej osoby) Pozdrawiam.


doobre hehe ;d

bierz storma kolego - dobry, sprawdzony przez wielu, nie wiem czy ktos sie na nim zawiodl... heh no i baardzo tanio wychodzi ;) ja teraz bede go drugi raz bral, za pierwszym razem slabo mi poszlo no ale wiem ze to wszystko bylo przezemnie tzn: pilem alko i to duzo, malo jadlem, na silce sie opierdzielalem ale teraz pojade bardzo profesjonalnie i napewno sie nie zawiode :D

Nitro II fajna rzecz ale wg. mnie to raczej taka zabawka :D no ni powiem fajna pompka ale porcje tez trzeba wziasc przed treningiem z 25g bo tak to jest srednio i tak

No ale czy wezmiesz nitro czy storma czy xp i tak powinno zadzialac teraz tu raczej sie rozchodzi ile kaski wolisz wydac ;p

EDIT
moderator zamknie ;d
  • 0

playah_pg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miedzyzdroje
  • Zainteresowania:sztuki walki, windsurfing

Napisano Ponad rok temu

Re: XPand vs Nitro?
ile wole kaski wydac jak najmniej xD ale jak juz trzeba to lepiej zainwestowac w cos lepszego takze dzieki za pomoc wezme storma, zobaczymy ile to warte mam nadzieje ze sie nie zawiode...

Temat zamkniety, odpowiedz uzyskana ;p

Pozdrawiam.

tak gdybym tylko wiedzial jak zamknac temat xD...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024