Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcji czas start!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Redukcji czas start!
A Wiec zakupilem odzywy opracwalem zabojczy trening i zaczynam od kwietnia ostra redukcje. A wiec po krotce moja dieta bedzie mniej wiecej taka: 2,5g bialka/kg mc wegle 2,5-3g/kg mc, tluszcze 0,5-1g/kg mc... Czas trwania redukcji 60dni. suple jakie do tego dokupilem to venom hyperdrive 3.0 (rzeczywiscie potliwosc wieksza tylko cisnienie 140/55;/) thermo speed extreme, krealkalyn, bialko do uzupelnienia diety (ok. 60g dziennie w tym bialka ~45) i bcaa.

Dawkowanie:
rano na czczo 4kaps thermo speed extreme, 4 kaps krealkalyn Olimp MC(5g).
1h-1,5h przed treningiem venom 1kaps
0,5h przed treningiem 5 kaps thermo speed extreme
po treningu silowym (przed aerobami) 5kaps Bcaa Olimp MC i 4 kaps krealkalyn Olimp MC
Bezposrednio po aerobach 5kaps BCAA Olimp MC (zastanawiam sie czy nie walnac sobie jeszcze porcji Carbo aby wspomoc zahamowanie katabolizmu)

trening 5x w tyg po kazdym treningu silowym 50 min. aerobow
pon. Klata
wt. Łapy
Sr. Wolne 40-50 min biegania na tetnie miedzy 150-160 uderzen na minute.
Czw.Plecy
Pt. Barki
Sob. Nogi

CEL: zrzucenie jak najwiekszej ilosci tkanki tluszczowej, przy zachowaniu mozliwie najwiekszej ilosci tkanki miesniowej, co dotychczas bylo dla mnie calkowicie nieosiagalne... przypominam zrzucilem 8kg, ale to bylo wiekszosc miesien biorac po uwage, ze spadlo mi 3cm z lapy;/// a i tak zył tak jakby nie przybylo:((

Czy sie UDA?? Napiszcie cos od siebie prosze...
  • 0
wracamy do żywych...

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcji czas start!
na moje troche zaostry ten plan... znow spalisz mase miesni, sam bede niedlugo zaczynal redukcje i doszedlem do wniosku, ze trening silowy+HIIT to chyba bedzie najlepsza opcja do tego dieta na 0 bez minusow albo troche na minusie :P
wogole patrzac na twoje zdjecia to ja tam nie widze co tych chcesz redukowac :P
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcji czas start!
słaby ten trening
ja bym to widział tak:
pon-śro-pią trening na siłowni + 10 minut aerobów (stałe tętno)
wto-czwa-sob interwały (zmienne tętno)

Co do suplementacji to jeżeli nie chcesz aby mięsień spadał to powinieneś dać z 8kaps (minimum) tego BCAA i do tego z 5g Glutaminy, Tauryna by sie jeszcze przydalo ale OK. Do aminków porcja Carbo jak najbardziej ale bez przesady.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcji czas start!
trening jest wtedy dobry jak dziala:) cwicze tak bo lepiej mi idze jak robie tak jak rozpisamlem przykladajac sie mocno do treningu powiedzmy jednego obrebu miesni raz w tyg... teraz po prostu dorzucam aeroby, spalacze, antykatabole i zwiekszam w miare mozliwsoci ilosc bialka w diecie... oczywiscie zmniejszajac wegle...
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024