Skocz do zawartości


po cyklu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu

aa ciagnac temat argininy
to teraz koncze cykl na recie
nie wiem czy arginine wziasc zeby poziom krety w organizmie utzymac wysoki
czy pozowlic na obnizenei poziomu ??

na huj ci to trzymaj diete a napewno spadkow niebedzie i po problemie
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu

nie wiem czy arginine wziasc zeby poziom krety w organizmie utzymac wysoki


wysoki to on nie bedzie ale jakis bedzie wiec bierz

czy pozowlic na obnizenei poziomu ??


nie pozwól :hyhy: wlasnie dlatego ja mam zamiar brac arginine zeby to jak najdluzej podtrzymac i zminimalizowac spadki

a ch*** ci to trzymaj diete a napewno spadkow niebedzie i po problemie


oczywiscie ze dieta to podstawa ale arginina nie jest na ch... tylko na miesnie pozatym ma szereg innych ciekawych wlasciowosci i jest jednym z najwazniejszych aminokwasow (zaraz obok glutaminy i leucyny), ma rowniez wlasciowsci prozdrowotne, wiec warto ja brac z roznych innych powodow :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu
dlaczego poleca sie robić paro miesięczną przerwe pomiędzy cyklami na krecie ? bo okres wysycenia jest długi więc po chuj arginine brać ?

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu
Kain, jakbys zjadl tyle koksu co maks tez bys mial 43,5 :hyhy:

I nie doszukuj sie sarkazmu :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu
pałuj sie GuZu :hyhy: 1 cykl na propie i wielkie halo :hyhy:

to ja na sucho miałem więcej niż ty guzu :hyhy:

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu

i jest jednym z najwazniejszych aminokwasow (zaraz obok glutaminy i leucyny), ma rowniez wlasciowsci prozdrowotne, wiec warto ja brac z roznych innych powodow :)


no wlasnie jednym z ... , na kiego wała kupowac jako wolno postac, nie lepiej kupic caly kompleks aminokwasow?

Kain co do twoich teorii to smieszne rzeczy piszesz :rotfl: :wstyd:

jak dla ciebie bic jest wyznacznikiem wiedzy to nie mam pytan :hyhy: , a nie zauwayzles ze jak ktos ma uwarunkowania genetyczne jak piszesz na klate to inny zawodnik moze tez miec na bica, łape ogolnie. Kazdy ma inny organizm niektorym szybko wchodzi, po 3 cyklach na mono juz wchodza pod 40, nie wspominajac jakiej jakosci to jest miesien, ale nie wielkosc jest najwazniejsza :wstyd:

taki tez salceson - słonina tez ma duzo łape, dodatkowo jak suplementowal sie rok rolmleczem :hyhy:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu

no wlasnie jednym z ... , na kiego wała kupowac jako wolno postac, nie lepiej kupic caly kompleks aminokwasow?


to w takim razie po kiego kupowac bcaa ? nie lepiej kupowac caly kompleks aminokwasow ?? a w takim razie po kiego kupowac kompleks aminokwasow skoro sie bierze bialko ktore organizm sam rozklada do aminokwasow. A w takim razie po co brac bialko nie lepiej zjesc twaróg lub tuńczyka ? Idac tyn tropem doszlibysmy do wniosku ze suple sa nam nie potrzebne :hyhy: bo nie są :D ale zadko kto ma idealna perfekcyjną diete, powiedzial bym raczej ze prawie nikt, ja np. nie mam.

Kain co do twoich teorii to smieszne rzeczy piszesz :rotfl: :wstyd:

jak dla ciebie bic jest wyznacznikiem wiedzy to nie mam pytan :hyhy: , a nie zauwayzles ze jak ktos ma uwarunkowania genetyczne jak piszesz na klate to inny zawodnik moze tez miec na bica, łape ogolnie. Kazdy ma inny organizm niektorym szybko wchodzi, po 3 cyklach na mono juz wchodza pod 40, nie wspominajac jakiej jakosci to jest miesien, ale nie wielkosc jest najwazniejsza


dobra napisze to ostatni raz ale nie chce mi sie juz wdawac w to bo to jest nudne a i tak mam swoje zdanie. Przyznaje ze uzylem tego sformuowania z wyznacznikiem wiedzy jako miarą bica troche jako zart, albo raczej parodia, wyolbrzymienie, ale na potrzeby tego forum bo k.u.r.w.a zauwaz ze 95% ludzi z tego forum (prawdopodobnie wlacznie z toba) ktorzy radza innym, pisza madre rzeczy, ba nawet sa modami to LESZCZE !!!!!! Zrozum ze tu radza sami tacy co wygladaja jak patyki, zrobili 1 cykl mono, bicepsik im sie troszku zaokraglił , podskoczyl im z 28 do 32 i juz robia z siebie ZNAWCÓW a nie sa !!! Czemu nie ma tu wiecej ludzi takich jak joks co po pierwsze maja wiedze po drugie no koles jakos wyglada, ma w łapie prawie pol metra no to k.u.r.w.a widac ze chłopak cos wie w dziedzinie suplementacji i wogole kulturystyki. Widac ze ma jakies DOSWIADCZENIE a nie za naczytal sie informacj na innych forach. Prawie kazdy z was tak robi, pozyta po necie, n innych forach a potem piszecie tu i zgrywacie cwaniakow znawców - po co to robicie ? jak bym chcial takich informacji to sam bym poczytal inne fora !!! a pisze tu i czasem o cos pytam z nadzieja ze mi odpowiedza ludzie doswiadczeni , ktorzy mi napisza np. jak brac ten zasrany tribulus z wlasnego doswiadczenia a nie bo przeczytali na jakiejs innej stronce. To to moglem sam zrobic albo jak mi radzil "rowerzysta" zeby etykiete przeczytac :hyhy: Druga sprawa taki joks ma tez ogromna wiedze nei tylko z wlasnego doswiadczenia ! tylko stad ze chlopak sie tym interesuja, czyta jakies artykuly, publikacje, prace naukowe, ba nawet po angieslku a wy ?? a wy czytacie co jest na innych forach albo to co joks napisze i uznajecie to jako dogmat wiary az do czasu jak joks zmieni zdanie, buehehehe Uwarzasz ze smieszne rzeczy pisze ??? Powiem ci co jest smieszne, smieszne jest jak ktos dupniejszy, bardziej wycwiczony slucha rad od leszcza polowe od niego chudszego to jest smieszne. To tak jak prowadzil ślepy kulawego. Tym koncze ta dyskusje, nie bede juz na nic odpowiadal, takie mam zdanie i koniec juz napisalem, jesli kogos urazilem tymi leszczami to sorry ...... i bierzcie sie za trening zamiast zgrywac madralów

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: po cyklu
:super: :hurra: :padam: w końcu ktoś powiedział prawde o sucharowej wiedzy tego forum :hyhy: :rotfl:

nie no kain masz racje ale wiesz większość supli takich jak tribulus itp i ich sposoby dawkowania (te poprawne ofcorse ) są powszechne na innych forach właśnie i wiesz moze ktoś nie brał ale podaje ci poprawna informacje a czy ty sie do niej zastosujesz to już twoja sprawa ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024