Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie ... Pomocy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

ymek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie ... Pomocy!
Potrzebna rada.Chcialbym troche przypakowac :D (poprawic brzuch ,powiekszyc trica i bica) Nie mam czasu na chodzenie do silowni bo trenuje kickboxing 3 razy w tyg.Zostaje mi wolny poniedzialek,sroda i sobota i niedziela.W domu mam taki mini atlas na ktorym jest wyciskanie na klate ,modlitewnik i pare innych cw, niewiem bo sie nie znam zabardo na tym :( do tego jeszcze hantelki 3-6 kg,niestety nie posiadam sztangi bo slabo z kasa i wszystkie te cw na tym atlasie wykonuje sie na obciazeniach po 10 kg do 80.Chcialbym sie poradzic jak uzyc tego sprzetu (niewiem jakis plan treningowy najlepiej) aby otrzymac efekty.Z tym wiaże sie tez prawidlowe odzywianie czyli np co musze sobie odmawiac :luka: Czy ktos moglby mi odp na te pytania, jakis zapis treningu w ktore dni co ,ile serii ,jakie cw i jakie obciazenia wszystko co potrzebne. Bardzo bym byl wdzieczny :cool: Czyli ogolnie chodzi mi o plan treningow tylko taki szczegolowy.
Podaje info o mnie 17 lat, 175cm ,65 kg
Trenujac chcialbym rozbudowac klate i nabrac masy w miesniach itp aby osiagnac wage 75 kg okolo, zdjecia ktore dolaczam sa slabej jakosci bo robione tel Pzdr

Załączone pliki


  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie ... Pomocy!
daj fotke tego sprzetu to raz 2 to jesli nie masz zamiaru chodzic na silke tylko se w domu pomachac tam bica i trica to diety takowej nie potrzebujesz aczkolwiek szamac szamiesz malo fast foodow chipsow itp
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie ... Pomocy!
no na klatke to wyciskania w różnych skosach (podstawa na płasko ) bic to niestety sztanga podstawowe ćwiczeni na ich mase jak masz jakieś zaskórniaki to skombinuj sobei drążek do podciągania naprawde warto świetnie ćwiczenie ;) a na tym atlasie nie zrobisz za dużo :| także polecam również zaznajomić sie z treningiem domatora , jakieś pompki również w odwrocie na triceps itp



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024