Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o cyklik po wakacyjny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o cyklik po wakacyjny
Witam, jak w temacie potrzebuje rady odnośnie cyklu który chcę rozpocząć od października. Przerwę mam od maja tak więc 5 miechów spokojnie minęło i kreta się pewnie z organizmu już dostatecznie wydaliła. W ostatnim cyklu brałem HP oraz XP i teraz mam pytanie czy wziąść znowu np XP i HP czy może po takiej długiej przerwie zacząć od czegoś "słabszego" np treckowskiej krety z tautyną czy może reactora pro?? Dodam tylko, że kolejny cykl mam zamiar zarzucić na początku stycznia bądź lutego, a potem dopiero w czerwcu...pozdrawiam
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
czyli 5 miechow nie cwiczyles czy miales przerwe 5 miechow i cwiczyles wal jeszcze raz
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
5 miechów miałęm przerwy od supli, ćwiczyć ćwiczyłem tak lajtowo bo wiadomo jak to jest w wakacje...no i standardowo od października lecę znowu ostro do przodu
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
no 5 miesięcy przerwy to wystarczające wysycenie. Po cyklu na HP i XP pewnie oczekujesz znowu dużej pompy także kreta albo Reactor Pro nie przejdzie :P Spróbuj coś pokombinować znowu z HP, XP, Nitro, dużo osób chwali STORM, Deca stack, NO shotgun, vaulta, clouta.

PS. A własnie jak tam wrażenia po XP? :D ostatnio dużo osób narzeka że Dymatize się opuściło :P
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
wal to samo zlbo storma wybor nalezy do ciebie
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
hmm spoko no to wezmę jeszcze raz zarzucę chyba HP i HP albo same HP...co zaś się tyczy HP to byłem naprawdę zadowolony, pompa super, długo trzyma się, a najlepsze to że siła masakrycznie jak dla mnie poszła w gorę, przy moich 70kg to dochodziłem spokojnie do 100kg na klatkę więc byłem naprawdę zadowolony, poza tym wytrzymałość poszła w górę również ostro, tak więc podsumowując jestem z HP zadowolony :]
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
hehe dzięki za opinie HP ale akurat to wiem xD Chodzi mi o to co sądzisz o XP :D
A jeżeli chcesz cykl na HP to 2000g trzeba na 10tyg :P Ostatnio jak się rozglądałem na allegro to było 2xHP za 250zł + szejker + KP gratis naprawde tanio ;)
  • 0

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
heh XP jest wszędzie i przez wszystkich chwalony i ja nic odkrywczego w tym temacie nie powiem, cena przystępna, smak również i efekty solidne, tylko oczywiście trzeba mieć dobrą dietkę co jest jak myślę standardem :] chociarz z perspektywy czasu mogłem najpierw wpieprzyć z 2 puchy XP i potem brać się za HP a nie odwrotnie ale i tak efekty byly olbrzymie w moim przypadku, wiesz może to też zależy od przerwy pomiędzy cyklami...bo wszystkie moje cykle staram się robić po dłuższej przerwie(2-5 miesięcy) i dlatego mi tak dobrze to wchodzi :luka: co zaś do cyklu na samym HP to wiadomo, że najlepiej jest mieć te 2kg samego produktu ale ja najczęściej biorę jedno z drugim np HP przed treningiem a XP po treningu( to jeszcze zalecenie jest Joksa), chociaż gadałem z ludźmi to niektórzy robią również tak jak ja czyli najpierw jedna pucha np HP a potem pucha XP i też jest elegancko :]

ps jak możesz to daj mi na priva info gdzie widziałeś te 2 puchy HP za 250 zeta...bo jak to są kilogramówki to zajebiście tanio...ja pamiętam kupowałem za 160zeta jedną puchę :kwasny: czyli jak na studencką kieszeń to trochę to jest, pozdrawiam
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o cyklik po wakacyjny
Łap tutaj bo przez PM nie chce zabardzo przejść :/
I sorry za wprowadzenie w błąd bo to nie było 250zł tylko 270zł ale i tak cena okazyjna tym bardziej ze koleś kryje KP i dorzuca głupi szejker ;)
Aukcja juz sie zakończyla ale jezeli napiszesz dokolesia to pewnie wystawi jeszcze raz
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

EDIT:
Coś z linkiem nie tak, jakoś go skraca :/ może dam numer aukcji a ty sobie poszukasz w zakończonych 226662844
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024