Skocz do zawartości


Zdjęcie

Faq. arginina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
to co znalazlem w czasopismie:

^najbardziej optymalny czas to godzina przed treningiem, podnosi poziom korzystnego tlenku azotu
^naczynia krwionosne rozszezaja sie do tego stopnia ze sa w stanie przenosic do tkanek wiecej tlenu, skladnikow odzywczych, glukozy czy aminokwasow
^strumien krwi pompuje miesnie,
^hormon wzrostu nie tylko podczas cwiczen, ale takze po treningu
^najlepiej przed i po lykaniu arganiny nie spozywac posilkow,
^dawka powinna wynosic 3g do 5g, za kazdym razem (nie jest napisane dokladnie ile, blad w druku chyba, nastepne zdanie: jezeli arganine spozywa sie tylko 3razy na dobe to wowczs jej dawke nazelzy zwiekszyc do 7g.
^mozna laczyc ja dodatkowo z 50-100mg pyknogenolu, albo 100-200mg produktu z zen-szeniem (np. ginsana) w celu poprawienia efektu
^nalezy spozywac na pusty zoladek.

na ile w tym prawdy to nie wiem.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
A sie kurwa przejmujesz pare kapsów do ryja przed treningiem i heja.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
wole wiedzioewc co wynika z tego ze biore "cos" do ryja :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
wsumie tyle kasy wypie.rdalac na te zabawki to tez zdeka sensu niema po chuj kupowac aakg za 100zl czy wiecej to lepiej se bialeczka dokupic gainera itp tak jak Body pisal a no i dietke lepiej jakos urozmaicic za te kase np 2 butelkami wina :rotfl: :rotfl: nie no zartuje :hyhy:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
ponoc aakg ma wplyw (pozytywny) na przyswajalnosc aminokwasow przez miesnie, poza tym ladna pompa, tak w ogole, nawte jesli dzienny koszt mojej suplementacji wyniesie 10-15zl to i tak taniej i zdrowiej niz codzienne picie piwa. a o papierosach nie wspomne. jesli masz jakies pieniadze czy 5zl czy 15, to i tak je wydasz, ja wole wydac je na suple, diete, (na diete mam nie ograniczone pieniadze, a na suple w miare rozsondku), i tak bedziesz mial zero zl w portfelu
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
AAKG to nic innego jak arginina a arginina sama w sobbie jest w aminokwasach
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
blonnik tez jest w jedzeniu, a jednak mozna go kupic w tabsach, nie zawsze jest mozliwosc wyliczyc z zarcia ile ci arganiny trafi do japy, wiec latwiej w tabsach ja brac, w kacu poto sa suplementy diety.
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
nazwanynie, no niby ta ale po co kupować coś dla samej pompy ;> lepiej dodac 20zł i kupić sobie stack przed treningowy :)
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
stack przed treningowy to cos takiego jak stacki kretynowe, bo ja mam w zamiarze cyklic sie tylko na mono +dodatki wplywajace na nie. ja aakg nie kupilem dla samej pompy, bo zawsze robie rozgrzewke na rowerku i jestem po tym tak ukrwiony ze do pompy bym juz nic nie potrzebowal, zalezy mi na wplywie jej (arganiny) na wartosci odzywcze, latwiejsze wtrafianie ich do miesni.

choc pompa to pompa, bez wzgledu na to czy dzieki aakg czy rozgrzewce.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
Heh po pwierwsze argininy nie ma w żarciu a po drugie
aminokwasy to niby nie suplement?
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina

Heh po pwierwsze argininy nie ma w żarciu


to jak? aminokwasow nie ma w jedzeniu? joks kiedys krzyknol ze jest owsiance np.
niewiem, moze sie mylil.

aminokwasy to niby nie suplement?

nie powiedzialem tak, a przynajmniej nie mialem tego na mysli. nie zrozumielismy sie.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina

ponoc aakg ma wplyw (pozytywny) na przyswajalnosc aminokwasow przez miesnie,

ponoc to doda robi mi loda, jakby tak bylo to by nikt nie uwazal ze stacki sa takie dobre bo skoro np za niektore stacki dajemy na cykl 2 puchy co daje cos kolo 2ban czy cos takiego + gainery itp itd to jaki bylby to sens walisz mono za 50zl do tego ten twoj zestaw przykladowo + naturalnie witaminy i ZMA !!! :rotfl: i efekt mamy ten sam bo pompa jest krety dostarczamy dostaczamy dodatkowo jeszcze biorac takie aminokwasy oddzielnie dostarczamy ich w wiekszych ilosciach niz te co sa w stackach wiec? no co prawda to prawda mono to jeden rodzaj krety a w stacku jest pare no to fakt ale efekty sa podobne? :looka: tak wiecc zestaw gainer+bialeczko+stack+reszta dup.ereli wyniesie po ok 4 banie zas cykl mono+leucyna+hmb+bcaa+reszta du.pereli wyniesie ...? tu dokladnie nie orjentuje sie z tego co wyczytalem w dzienniku nazwanynie, wyszlo drozej czyli wsio chuj strzelil czyli zatem wogole warto inwestowac w te pie.rdoly czy walic prostu sposob gainer+bialeczko+bcaa+stack+witaminy itp itd? wiec nie czaje jednej sprawy jaki jest sens rozpatrywania takich spraw skoro przedstawiony wyzej cykl jest
- mniej z tym wszystkim srania ze tak powiem odliczanie co ile i jak
- mnie kasy idzie
- skutecznosc ta sama
ogolnie niezle namotalem w swojej wypowiedzi tak wiec postaram sie to tera do kupy zebrac to tak rozchodzi mi sie o to po co wydawac kase tracic czas na odmierzanie tych hmb+leucyny+itp skoro mozna pojechac na latwizne walac stack w ktorym to sa subst wywolujace pompe, dajace lepsze wchlanianie tych rodzajow kret, no i wychodzi zdaje sie ekonomicznie a efekt ten sam wiec?
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
wlasnie efekt nie jest tren sam, robiac 3x cykl na mono, w ktorym przychodzi ci 3kg, mamy 3x3=9kg,
natomiast po trzech cyklach przezucamy sie na stacki i robimy kolejne 3kg na kazdym, wiec mamy znowu 3x3=9 +9=18kg.
chodzi mi o to by wykorzstac jak najlepiej te pierwsze trzy cykle zanim sie przezuce na stacki, bo wielokrotnie slyszalem, ze na pierwszych cyklach zyskuje sie najwiecej, tak wiec ja nie patrze na to co jest ekonomiczniejsze, tylko na to co moze mi pomoc w tym by wykorzystac te pierwsze stykniecia z mono.
pozniej oczywiscie przezuce sie na stacki, i tez pewnie bede jakos staral sie je wspomagac.
jesli sie okaze ze bede nie zadowolony z tego cyklu i zaluszmy pojdzie 3kg, to nie wiem czy zrobie drugi taki cykl, bo to fakt bylo by nie oplacalne, ale bede zadowolony z 4-5kg.

tak wiec od chwili gdy sie zdecydowalem na mono pare miesiecy, probowalem wycisnac od joksa jakies informacje, by wspomuc czyms mono, najpierw myslelem ze dobre sa transportery, ale chlopak mnie od tego odwiudl, no i dobrze, chwala niemu.

:)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina

Heh po pwierwsze argininy nie ma w żarciu


to jak? aminokwasow nie ma w jedzeniu? joks kiedys krzyknol ze jest owsiance np.
niewiem, moze sie mylil.



no panowie podstawa, podstawa

kazde białko zbudowane jest z aminokwasow
czy z jedzenia czy z odzywki
  • 0
Anglia

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
nazwanynie, robisz cykl na mono i potem uwazam ze mozna sie przerzucac luzem na stacki raz sprawa ekonomiczna 2 ze jesli sie zrobi odpowiednio przerwe to tak czy siak ci pojdzie 3 robia tera coraz mocniejsze stacki z przeroznymi dodatkami albo zwiekszaja ilosc krety w stackach takze uwazam ze szkoda czasu na mono no chyba ze kasy nie masz i jedziesz mono gainer bialko czy cus takiego sam walilem 4 cykle na mono i wiem tera ze bym walil 2 cykle max na mono i potem na stacki sie przerzucal no ale jesli ci sie chce marnowac czas na odmierzanie tego wszystkiego co tera bierzesz to twoj wybor i wydawac wiecej kasy ja bym pojechal ekonomicznie z efektami moze i nawet a raczej napewno lepszymi na stackach
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
na stackach na pewno wiecej sie zbuduje, tego jestem swiadom. mysle ze na mono zrobie max 3cykle, i sie przerzucam na stacki, moze beda to nawet dwa cykle jesli mi na mono malo bedzie szlo, zobaczymy po tym pierwszym cyklu. nie kluce sie o to co jest lepsze, bo wiem ze mono nie jest. ale chce zachowac taka kolejnosc. czy ty ramzes zaczynales od stackow i diety, czy od diety.. chodzi czy na pierwsze cykle odczekales pare miesiecy, jesli nie to nie mam ci nic do zarzucenia, jesli czekales na pierwsze przyrosty bez supli, kreatyny i stackow, to mam. bo uwarzam ze powinienes mnie zrozumiec w takim przypadku.
swoja droga stacki a kompletyny cykl z dodatkami fakt faktem wychodza taniej, chyba.
znacie moje zdanie. nie negoje twojego. :-* walentyki w koncu sa ramzes.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
nie no robisz jak chcesz tylko napisalem ze taniej by cie wynioslo walic ze stackami a pytanie bylo do wszystkich co o tym sadza? czy warto inwestowac w zabawki czy je.bnac raz a porzadnie :P to ze sa to wiem :hyhy: spoko maroko
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
ten temat to jedno wielkie pierdolenie od rzeczy i tyle :rotfl:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Faq. arginina
a huj tam bobrehtajmy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ale spam :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
mam dobry humor dzisiaj, no ale do pracy musze leciec, napiszcie lepiej co wczoraj zdzialaliscie (w poscie o walentynkach) :super:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024