Skocz do zawartości


Zdjęcie

BIO TECH USA STEROL COMPLEX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

burzyk501
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BIO TECH USA STEROL COMPLEX

hey mam pytanie czy ktos bral juz BIO TECH USA STEROL COMPLEX bo chce sobie sprawic ale niewiem czy to jest dobre i czy cos wogule daje zebym kasy w bloto nie wyzucil
z góry dzieki :)

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BIO TECH USA STEROL COMPLEX
ja steroli roslinnych sie nie tykam
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


burzyk501
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BIO TECH USA STEROL COMPLEX
jakos :| dlaczego??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BIO TECH USA STEROL COMPLEX
Fitosterole lub po prostu sterole roślinne są suplementami żywieniowymi, które są sklasyfikowane jako żywieniowe środki wspomagające. Są one pozyskiwane z różnych roślin i warzyw. Anaboliczne fitosterole są reklamowane jako środki pobudzające uwalnianie testosteronu lub hormonu wzrostu, dwóch anabolicznych hormonów. Wiele opublikowanych ostatnio prac przeglądowych wykazuje brak naukowych dowodów na to, żeby jakikolwiek, tak zwany anaboliczny fitosterol zwiększał uwalnianie testosteronu lub hormonu wzrostu, i prowadził do zwiększenia masy mięśni lub wpływał na obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej. Badania przeprowadzone u ludzi właściwie nie istnieją, a w dostępnych doniesieniach autorzy opierają się na obserwacjach metabolizmu u zwierząt, co więcej - jeden z autorów wskazuje, że suplementacja może spowodować nawet obniżenie uwalniania testosteronu. A teraz coś z życia wzięte...poczytaj o Testosterolu lub Biosterolu megabola czyli sterolach roślinnych. Zobaczysz jak ludzie śmieją sie ze steroli roślinnych które nic nie dają :rotfl: są jak powietrze, pyzatym Ty masz 16 lat więc nawet jeśli "cudowanie" zaczęłyby działać na podnoszenie testosteronu to po co Ci to w Twoim wieku, gdy masz go obecnie i tak już nadmiar...i więcej już go nie podwyższysz
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024