Skocz do zawartości


Zdjęcie

NIENAZWANY-DZIENNIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
poklepalo mnie po klatce, troszke bic i tric, jutro sie zmierze moze cus wyjdzie, wyraznie poszlo mi w klatke ale nie widac tego na zdjeciach tak bardzo jak ja to moge zopserwowac.
tak w inne partie mi nie poszlo, tylko glownie klatka lekko bic i treic, ale w reku znacznie obwod sie nie zmienil. bede myslal nad treningiem i nowymi cwiczeniami, bo cos wyczuwam stagnacje nie ktorych miesni. :| :| :|
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie,

Waga: 70-72

wyglądasz tak na minimum 80 kg :hyhy: gz!!
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Wygląda na 80kg, bo w klatce jest lekko ponad 100cm, niemniej sylwetka bardzo ładna, widać, że te łapki do tej klatki są OK, solarka i spodnie też robią swoje ;) Ramiona do poprawki (mam ten sam problem), polecam podnoszenie sztagielek na boki i do przed siebie. Ale pierw tydzień regeneracji. Rośnij zdrowo i nie zdradzaj ostrowi!

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
moje barki by pasowaly do ramion powinny miec conajmniej :/ kilka centymetrow wiecej. do tej pory na barkli robilem wyciskanie z przodu siedzac i podnoszac sztange z przodu, ale lada trening zmienie cwiczenia, w klatce jest lekko ponad 100, jak dziewczyna wroci to mnie zmierzy, ona tez uwaza ze wygladam tak na 78kg.

a na solarium lubie czasem pjsc, kimnac sie w ciagu dnia na te 15min, naprawde od stresowoje, a przy tym ladnie sie wyglada.
ci ktozy nigdy nie byli, niech sproboja i dopiero sie wypowiedza. raz na dwa tyg mozna pojsc. ;)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nie zdradzam ostrowi, bo to bardzo dobry suplement, ja tylko szukam kochanki :P

nie lipne bialko, bo naprawde za mala cene.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
jak tam regeneracja mija? :hyhy:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
:D leze do gory brzuchem, nic nie robie czekam jeszcze tak do 11, i zaczynam cwiczyc, w pracy mam odpowidnik lekkiego treningu.
tak w ogogle to obwody mam mniejsze niz przed cyklem, miesnie troszke urosly, spadkow narazie nie mam, ale resztki fatu sie spalily, poza tym jakos trudno sie pomierzyc dwa razy tak samo w tak duzym odstepie czasu. ogolnie to jestem happy nie mam zastojow wciaz sie jakos tam rozwijam, nie stoje w miejscu, lekko lekko do przodu. :D
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
hx pozdro, rosnij zdrowo.

a tak poza tematem, to moj brat byl dzisiaj u lekaza, ma nadcisinienie, i lekarka na wstepie zapytala go czy cwiczy, powiedzial ze tak, zapytala sie czy cos bierze, powiedzial ze bialko sobiekupil, a drugi lekarz powiedzial cos o bialku, i stwierdzil ze to sterydy pewnie, a nie bialko,
w kazdym badz razie z rozmowy jaka tam odbyl wywnioskowal ze "co druga" przychodzaca tam osoba to koksiaz. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
taa a prysznic i chodzenie po ziemi moze powodować raka lub nawet śmierć :wstyd:
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Dziękówa! U mnie po 2 tygodniu 77 kg na wadze (+2kg) ale się nie ciesze bo to pewnie woda :D pierwszy tydzień brałem krete i nie ćwiczyłem do tego nie miałem diety, bo jak zacząłem już brać krete bliska osoba wylądowała w szpitalu.. jeden tydzien mam teraz diete i cwicze normalnie, choć narazie jeszcze troche zamalo mam węgli ale już w przyszłym będzie wszystko super, a cykl przeciagne do 7 tygodni, mimo ze miało być tylko 5, ze względu na te kłody w moim cyklu, narazie się nie mierze by nie zapeszać ale trochę puchnę na tricu, już widąc jego zarysy, bo wcześniej cierpiałem na jego zanik :zawstydzony:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
dobrze ze juz zaczoles znow diete, no ja ja tez oostatnio olalem, jadklem tyle ile w padlo do reki, do 11 odpoczywam, czasem prysznic biore, ale bez mydla :]
dzisiaj moze troszke wiecej zjem, zobaczymy. to narqa do pracy lece pozdro
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
no kolejny dzien regeneracji i wysycenia prawie za mna,
korci mnie by juz zaczac nowy cykl, staram sie nie myslec o tym, bo korci, a dopiero trzeci tydzien bez krety zaczynam, czyli dwa pelne mam juz za soba.
ostatni trening mialem w sobote, kolo 6dni temu.


[w tle radio Los Santos, z dobrej gry :padam: , jakos trzeba zabic czas]
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
byle do 11ego
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
to wyglada jakbys sie uzaleznil od krety :hyhy: dasz rade wytrzymasz!! :rotfl:
a tak na serio to powodzenia w treningach

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
kreta=wiekszy postep, ale tak najgorzej to jest z tym ze mam teraz pare dni bez cwiczen, regeneracje ktora konczy sie przed nastepnym cyklem, w zwiazku z tym mam przerwe od treningow, ale tak juz mnie nosi, ze w pracy zaczolem wyciskac na klate wszystko co sie dalo i odpowiednio wazylo, pozniej wziolem taka bele wysokosci 40cm obwiazalem pasami do noszenia, pasy w reke i martwy ciag uskutecznialem, no nie powiem troche wazyl kolo 80-90kg, ale na pasach jest pestka z tym.

tak w ogole to przypomnialo mi sie ze po cyklu poszlo mi duzo sily, przed cyklem tym pierwszym na klatke podnosilem 70pare kg jeden raz, na koncu cyklu trening po ost. treningu podnioslem 70kg 7x, jest to moj obecny max

podpowiedzcie mi za co sie wziasc, ktora partie miesni najbardziej katowac. bic, klatke brzuch, plecy, w sumie jak tak wyliczam to dochodze do wniosku ze na priorytet jeszcze zawczesnie, trzeba tak ogolnie sie podrezac. :D
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK

CYKL II



i chuj, nie wytrzymalem, minely jakies dwa-moze trzy tygodnie regeneracji, odpoczynku, starczy juz tego, dzisiaj rano zjadlem 2,5g mono, przedtreningiem i po ttreningu zjem porcje nbII, do tego bcaa i hmb, aakg, d-pinitol, rano na czczo 2g mono.


PLANOWANY TRENING


beda to 4dt dwa w domu jak do tych czas, i dwa DT na silowni [w celu wykonania inncyh dodatkowych cwiczen]

narazie mam taka rozpiske:

po dwa cwiczenia na partie miesni chyba ze bedzie pisalo inaczej:

w domu

KLATKA

-skos 30stopni
-rozpietki

TRICEPS
-siedzac wyciskanie francuski z gryfem podchwytem x2

BARKI
-w opadzie tulowia podciaganie gryfu do klatki piersiowej
-wymachy na boki

PLECY
-martwy ciag
-w opadzie tylowia unoszenie barkow z gryfem
-podciaganie gryfu do gornej czesci klatki
-w kleku podpartym podciaganie barku ze sztangielka

NOGI
-przysiady
-rowerek

BICEPS
-w pozycji siedzacej na skosnej unoszenie sztangielek bokiem, podchwytem


natowmiast na silowni:
dodatkowe cwiczenia typu wioslowanie, maszyny, brama, takie gowno na trica, i tak dalej, nie pamietam, na bicepsa mlotkowo,

:D
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, - nie mogłes poczekać- KULTURYSTYKA TO SPORT DLA OSÓB CIERPLIWYCH :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, strzel sobie pozadne foty przed i po, to samo swiatlo i pozy to zobaczysz jak efekty. I obetnij bialko w diecie zebys nie mial jak osatnio- SPADKOW NA MASIE :hyhy:

Rower po co te emoty.. Wyglada jakbys byl na niego obrazony ze wzial krete :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
GuZu, - bo nie mysli- zamiast poczekać, aż sie organizm porządnie wysyci i zrobic porządny cykl to już napalony zaczyna nastepny, a ledwo skończył poprzedni :/
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
to chodzi o twoje przyrosty czy jego :rotfl: Zebys sie jeszcze nie zdzwil jak nas zaskoczy ;)

EOT!
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024