Skocz do zawartości


Zdjęcie

NIENAZWANY-DZIENNIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
o tym tez myslalem, by po rowniez brac.
zobacze na ile mi starczy, policze jeszcze raz.

a jak bym bral mono i NBII po treningu to jedno i drugie w mniejszej dawce? czy jak?
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Nie obraź się ale robienie cyklu dłuższego niż 6-7 tygodni to strata kasy.. jak nie zrobisz zadowalającej przerwy to nawet nie poczujesz, że NBII działa.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
czy myslisz by zrobic teraz przerwe? i rozpozczac pozniej cykl jeszcze raz z nitro bo teraz mija mi 5 tydzien? i w sumie wyliczylem ze starczy mi supli jeszcze na kilka tygodni, wiec mogl bym drugi zrobic z nitrem. fakt, to moze byc dobry pomysl.

EDIt: powaznie zaczolem sie nad tym zastanawiac. a jaka przerwe powinienem zrobic? po cyklu 5tygodniowym.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, - robisz taką przerwe (wysycenie) ile trwał cykl i ruszasz potem z cyklem na nbII... proste jak 2+2 (no może nie dla maksia :rotfl: :rotfl: :rotfl: )

acha: zrób najlepiej sobie teraz trening regeneracyjny (1-2 tyg)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
to machne jeszcze pare treningow pociagne tylko na mono i reszcie bez NBII, tak by bylo tych 5-6tyg, a pozniej przerwa, wysycenie, regeneracja, i nastepny cykl, nowy trening, nowa motywacja.
:padam: :padam: :padam:
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
a jak poszedl ten cykl? bo cos tam mowiles ze cienko chyba ?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
cienko, cienko, ale i tak pozytywnie sie po nim czuje, poszlo mi najbardziej w klateczke, gdzie byla ona najmniej rozwinieta, no ale patrzac na to z tej strony ze cykl trwal lekkko ponad miesiac to duzo, bo jest to zauwazalny przyrost tylko w czasie 5tyg, fakt ludzie na koksie maja wieksze przyrosty ale to tylko mono, wiec i tak sie ciesze :D .

poprostu zaduzo sie spodziewalem, :D :D

wiec :) :) :) :) jestem zadowolony, zwlaszcza ze zostalo mi jeszcze supli na jeszcze jeden.

wciaz uwazam ze warto zaczynac od mono, ale nie warto chyba inwestowac tyle pieniedzy na dodatki, nie z tego wzgledu ze nie wiadomo czy one pomagaja, ale z tego wzgledu ze nie warto wspomagac mono gdyz to tylko mono, beda moze lepsze efekty ale wciaz to tylko mono.

warto natomiast uzbroic w cierpliwosc, zrobic jeden czy dwa cykle na tym podstawowym suplemencie, i wydawac kase dopiero na staki, diete, i silownie.

na wadze mam w okolicach 70kg wiec tyle ile bylo na poczatku, przez tydzien mialem nawet mniej niz te 70, ale nabralem lepszej sylwetki miesni, choc wciaz jestem szczupla chudzina. :padam: :padam:

mowie caly czas o masie.. sila tez sie ruszyla, nie jest to zachwycajacy wynik ale w tej chwili cwicze ciezarami:

klatka
2x 60kgx10pow na skosie 30stopni

barki
1x 38kg x10pow podciaganie sztangi wzdluz ciala
1x 38kg x10pow wyciskanie sztangii z przodu klatki

triceps
1x 31kg x10pow francuski wyciskanie sztangi lezac

biceps
1x 38kg [czasem troszke mniejszym z powodu kontuzji] x10pow sztanga

martwy ciag
2x 74kg x10pow

to jest moj ostatni trening jaki robilem, czasem zmieniam te ciezary zaleznie od tego co wciagu dnia robilem, mianowicie w pracy.

EDIT: procz tych cwiczen robie tez inne, ale nie pamietam ciezaru jaki uzywalem.

jest na plus
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK

triceps
1x 31kg x10pow francuski wyciskanie sztangi leżąc


:padam: ja biorę max 15kg :zawstydzony: , chyba najbardziej olewana przeze mnie partia. Z resztą podobnie jak u mnie, ale widać, że się rozwijasz +, pomyśl teraz nad treningiem regeneracyjnym, a później FBW.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
przy tych 31kg, miesnie pieka jak by sie tam gotowalo.
ja bardziej bicka olewam niz trica, bic latwiej mi sie rozwijal niz tric do tej pory, jeszcze tydzien na samej arganinie, pozniej regeneracja,
do tej pory robilem hst ale fbw bardziej mi pasuje. i chyba go bede robil.

:) :) :)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Tylko nie zapomnij, że na arganinie i podczas regeneracji też musisz trzymać dietę, ja akurat jestem takim przypadkiem któremu po zakończeniu cyklu idzie najwięcej, albo spada od groma.. :zawstydzony:

Dziś zaczynam cykl 5 tygodniowy na mono za ~150zł 7 blistrów olimp mega kaps i ostrowia 3 worki. Następny cykl na początku czerwca to będzie mono olimp 2-3tygodnie i reszta na nb2 do tego 4 worki OSTROWI WPC80 i OLIMP CARBO Display 7kg w 350zł powinienem się zamknąć i trochę urosnąć :D

Jak chcesz mogę Ci odsprzdac swoje FBW;

Poniedziałek i Piątek

Nogi:
- przysiady z sztanga 2 serie
Plecy:
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2 serie
- sztangi na ławeczce za głowę x2
Klatka:
- wyciskanie sztangi leżąc x2
Barki
- sztrugsy x2
- Wznosy ramion ze sztangielkami przed siebie x2
Bic + Tric
- super seria (młotki i francuzy leżąc) x3

Środa

Nogi:
- przysiady z sztanga 2 serie
Plecy:
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2 serie
- sztangi na ławeczce za głowę x2
Klatka:
- wyciskanie sztangi leżąc na skosie x2
Barki
- ekspander (tyły ramion) x3
Bic + Tric
- super seria (wyciskanie sztangi i francuzy leżąc) x3

do tego codziennie 3x20 brzuszków z 15-20kg

Trening jak widać na łapy z superseriami, które uwielbiam :hyhy:

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
hx, - wyciskanie sztangi leżąc na skosie x2 czyli dwie serie ? cos mi sie to nie widzi zeby cos Ci potym poszło jakis h.uja warty ten trening jak dla mnie bo dwie serie to wiesz ;] klatka nawet nie spuchnie i nie bedzie sygnału dla mięśni , ale moge sie mylić bo nie miałem styczności z tym
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
grzesiu, na jednym treningu masz 4 serie na klatke;

2 x wyciskanie leżąc i 2x przenoszenie sztangi leżąc za głowę (plecy i klatka, ale to może zamienić na rozpiętki by szło na szerkość) do tego dochodzą bardzo pośrednie typu wyciskanie na tric etc.

Według tabelek tygodniowo serii na klatkę powinno być 9-12, w tym treningu jest 12.. i na dole chyba wyraźnie pisze, ze trening na łapę.. co za problem pozmieniać ilość serii i ćwiczyć z większym priorytetem inne partie?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
witam was wszystkich, pare dni mnie nie bylo, choc kilku krotnie tutaj zagladalem,
hx dzieki za twoj trening, skozystam jesli bede cwiczyl lapki, postaram sie w najblizszym czasie wrzucic pare fotek tak do wgladu, mam juz je zrobione, tym razem z cala moja sylwetka, dzieki czemu bedzie mozna mnie obiektywniej ocenic jako calos, zrobie tez kilka poszczegolnych parti tak by mozn bylo porownac do juz zrobionych i juz tutaj wklejonych.

po opinniach zastanowie sie nad priorytetami, byc moze wciaz to bedzie gorna klatka. zobaczymy.

wszystkiego najwiekszego.. :hyhy: z okazji swiat.

a poza tym polecam call of duty4 w multiplayera, ten kto moze nich pogra. warto. :)

wesolych. :)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
dzisiaj krotki wpis.

mam zdjecie po cyklu, zrobione dzisiaj, DNT, bez pompy.
jak znajde chwile to wstawie kilka innych, ale one nic nowego raczej nie wniosa, wiec zobacze.

treaz zastanawiam sie nad najblizszym cyklem, czy bedzie on na mono, mono+stacka, badz samych stakach, mam czas do 19 gdyz w tedy zaczne kolejny cykl, jaki to jeszcze sie okaze, dzisiaj kupilem 2kg carbo, bo mam powazne problemy z dostarczaniem ww, moje obecne mozliwosci bez suplementacji to okolice 400ww, wiec dwie porcje carbo sa wskazane, z bialkeim nie mam takich problemow, ale je pewnie tez zakupie, ale najpierw wylicze co bardziej sie oplaca.. taniego fitmaxa 3,5 czy moze biogenixa ultra whey 2,3, za te same pieniadze? w fitmaxie jest mniej aminokwasow ale jest go znacznie wiecej. zobaczymy, jesli ktos ma cos do powiedzenia na ten temat, prosze bardzo.
mialo byc krotko.

oto fota po cyklu trwajacym 5tyg, na suplementacji mono+hmb+bcaa+d-pinitol+aakg, gainer, ostrowia i dieta trzymana na 70%MOCY:


Dołączona grafika

przypominam ze pierwsze zdjecia wyszly nader ladnie, i zbyt dobrze mnie pokazaly.
  • 0

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Oooo stary ale Ty masz geny :P

Zrób fotę klaty od przodu ...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nie wierze ze wazysz tylko te 70 !! :P chyba cie waga oszukuje...

ps. fajne spodnie :hyhy:

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK

nie wierze ze wazysz tylko te 70 !! :P chyba cie waga oszukuje...

ps. fajne spodnie :hyhy:



No właśnie, nie wygląda na 70 wygląda na minimum 80 kg ...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
cos ze mna jest nie tak, caly czas wydawalo mi sie ze jestem ekto, bo redukcja trzyma sie mnie jak rzep psiego ogona,

z przodu, kiepskiej jakosci:

Dołączona grafika

marze o tych 80kg, samego miesnia. waga moja wacha sie bardzo mocno nawet o dwa kg, lata od 70 coraz czesciej do 68,5 na mojej wadze, moze ona byc bledna ale o jakies dwa kg, nie wiecej.

lewy bic bardziej spiety niz prawy, takie ulozenie dloni.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
a co do spodni to fakt sa dobre. :D :D :D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
to jak efekty po tym bo tak to nie widze zeby cie jakos widocznie pokopalo jak efekty? bic klata klata itp masa napisz ile poszlo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024