Skocz do zawartości


Zdjęcie

NIENAZWANY-DZIENNIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
149 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
no guzu ma racje chodzilo mi o tarczyce. a co do carbo.. smakuje to jak jakas owocowa zelatyna, masakra. schydlem i waga mi pokazala wczoraj 65,5, ale wage moge miec zepsuta, bo po sobie nie widze tych zmian, a to juz jakies 3-4 kg jak rzucilem diete w kat.

ale jak jemy batony czekolade, rodzynki i tak dalej, i ryz [ktory ma ig wysokie] to tak jak bysmy mieli wcinali gainera i carbo, wszystko teraz szkodzi takie czasy. tak w ogole to ile powinno sie wcinac ww przy 140g bialka? by bylo ich duzo ale nie przesadzenie. jestem szybkim spalaczem materii.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, - z tego co pamietam to do dobrego przyswojenia 1g bialka potrzeba około 6 gram wegli ;) przy twojej przemianie materii powinnienes zjadac dziennie około 6-7 g ww/ kg masy ;)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
przelicze to i sie zastanowie, bardzo szybko chudne wiec moze celowo zjem wiecej ww zaleje sie fatem jesli w ogole to mozliwe, i zobaczymy co z tego wyjdzie, moze pojdzie troche miesnia i redukcje zarzuce. jutro suple przyjada i chyba od jutra je zaczne szamac.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, - szkoda sie zalewac- bedziesz potem załowal, bo bedziesz musial kase tracic na redukcje, zamiast robic kolejny cykl na czysta mase miesniowa ;)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
mi tluszcz sam sie spala jak tylko jem jak kazdy inny czlowiek, dziwne to jak dla mnie ale tak jest. jak jem wiecek niz przecietny polak to masa lekko idzie do przodu w gore, ale jak tylko zaczne jesc normalnie to masa leci jak z wiezowca.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, - są takie osoby co mają naturalne bmi poniżej 10 niezależnie od tego co jedzą :P ma to swoje zalety i wady :D
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
DOSZLO!!

no i mam swoja przesylke, juz wyprobowalem gainera o smaku kokosu, cholernie slodki.

troszke sie zmarszylem bo znalazlem dzisiaj gainera 9kg za 160zl i carbo za 37zl za 3kg, przeplacilem 40zl, no ale zawsze tak jest ze jak sie cos kupi to pozniej taniej sie to znajduje.
musze teraz poczekac z dwa tygodnie i zarzucic kretke, a juz od jutra znowu biore sie z diete.
:D :D :D :D
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK

wyprobowalem gainera o smaku kokosu


co to za gainer?!

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
to byl vitalmax, dostalem tez shakera z takim plastikiem w srodku, jest zajebisty, jestem pewien ze nawet ostrowie by wymiachal, polecam goraco, zwlaszcza ostrowiomaniakom.

a co do gainera, to dobrze sie miesza, rozpuszacza, ale ten kokosowy jest tak slodki ze shok, ale wczoraj zjadlem z 3miarek, dzisiaj byly dwie i bylo lepiej, do tego pol kostki twarogu z woda i dalo sie wypic.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
weglowodany pochowane juz po szafkach, ciuchy leza na luzku, no to czas rozpisac sobie cos.. od jutra bede jadl kreatyne mono przezdluzszy czas w stalej suplementacji, chyba ze zauwaze ze poczasie faktycznie nic juz nie daje. bo wydaje mi sie ze: jesli kreatyna trafia do miesni i skutkuje i po 10tyg wciaz ona tak samo wtrafia do miesni, nic w cale w transportowaniu sie nie zmienia, to mozna zaryzykowac i sprobowac kreatyny w stalej suplementacji przez 3-4miesiace lub dluzej. mniejsza z tym, narazie postanowilem ze:

trening bede prowadzil co drugi dzien zmieniajac grupy miesni, po dwie na trening. te carboo i gainera zjem w przeciagu 6-7tyg, moze szybciej, jesli bede mial w perspektywie pieniazki na nastepne wiaderko.

----------------------
na 7 tyg przypada:
----------------------
120g carbo/dzien [do porcji kreatyny]
200g gainera/dzien
hmb do kreatyny rano
bcaa kazdego dnia po 5tab, cos kolo 5g
tribulus 600mg/dzien
zma [500-600g mg, 10mg b6, cynk 30mg]

-------------------------------
DAWKOWANIE KREATYNY:
-------------------------------
DT:
na czczo 5g mono
przed treningiem 15g NBII

DNT:
na czczo 5gmono

-------------------------------

:padam:
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
a to nie jest tak ze jak kreatyna w stalej suplementacji jest to dawki sa mniejsze?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
no w sumie tak, ale z glowy mi to wylecialo, zrobie teraz massowy cykl, a jak skoncze NBII [bo mam pol puchy i dlatego lacze to z mono] to dalej bede jechal na mniejszych dawkach, tych odpowiednich [0,3g czy 0,03g]
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
no w kacu zdecydowalem sie co do treningu:

DZIEN TRENING

1 FBW*
2 Armagedon
3 odpoczynek
4 FBW*
5 Armagedon
6 odp/trening
7 odp


Armagedon to priorytetowy trening ramion, w ktorym wykancza sie ramiona.
FBW to terning calego ciala, bede go oczywiscie robil bez ramion, w 6dniu zastanawiam sie po miedzy treningiem a odpoczynkiem, powinnien byc tam odpoczynek, ale jesli bede na silach to bede robil trening, zobaczymy jak bede sie czul po pierwszym tygodniu.

1 lipca wyjezdam i musze skonczyc cykl w 6tyg.
Pozdrawiam. :padam:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
no to moim zdaniem przyciezko
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
bedzie ciezko meczaco, ale tylko 6 tygodni pozniej jede do bulgarii, zwiedzic tamtejsze plaze, i tam sie zrenegeroje.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nic nowego nie powiem, poza tym ze do swojej diety dorzucilem, 1lsoku winogronowego/dzien i dwa wafelki/dzien, co daje mi 250ww dziennie, mam juz swoje dodatkowe kalorie, w prosty. tani, i przyjemny sposob, jest to 1100kcal, masakra, oczywiscie jem do tego inne rzeczy, obiady, makaron, troszke bialka, i gainera i carbo, chociaz mniej niz bym chcial, zoladek mi nie pozwala, ale zauwazylem wzrost masy ciala, o okolo kg, od najnizszej wartosci jaka ostatnio zaobserwowalem, to juz dobrze, teraz trzymam tak diete, do 1 lipca, zobzczymy

wczoraj zrobilem armagedona, fajny trening, ale ciezki psychicznie, bo przy kazdym cwiczeniu, bola cie miesnie,

no pain = no gain

pozdrowienia :padam: :padam:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
Witam, narazie nie trenuje, czasem cos podzwigam w pracy, olewam tez diete, waga leci w dol. no trudno, narazie odpoczywam, bo ostatnio jak tylko slyszalem slowo dieta to jedyne co mi sie chcialo to zygac, szykuje sie do cyklu, bardziej przemyslanego niz ostatnie dwie proby.

mam maly bonus dla "fanow", nie zwiazany kompletnie z silownia, dla rozluzinienia napiec w pracy wziolem kamere do tyry.


tak szczeze napieca to dopiero powstaly, zajebalem kurzem wszystko w okolo,
podklad muzyczny jest po to by nie bylo slychac opinni wlasnicieli aut stojacych w poblizu,

jebac ich. :*


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
nazwanynie, kup sobie tylnonapedowke to dopiero bedziesz mial co robic :hyhy:

Na czym cyklon planujesz?
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK
mysle na przyszlosc o lotusie 7. bardzo lekki.

20g leucyny z dodatkiem kraetyny!

na czczo:
mono
250mg chela magnezu
hmb

przed t:
nbII
200mg zen szena
600mg guarany
12gr bcaa (L50% W25% I25%) [6gleucyny]

po t:
magna kreatyna
250mg chela magnezu
12g leucyny
mutant mass [260g=1000kcal]
hmb

gainer, carbo juz mam musze tylko kupic Leucin Staka, mutant massa i kreatyne magnezowa
jeszcze cynk, witaminy, tribolon, to juz tez mam. zastanawiam sie nad tym magnezem, zamiast chela moze dam zwykly.
pewnie cos jescze wpadnie do koszyka.
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: NIENAZWANY-DZIENNIK

mutant mass [260g=1000kcal]

rozłóż to przynajmniej na dwie porcje ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024