Skocz do zawartości


Zdjęcie

bcaa + hmb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
chyba w tym musi byc cos prawdy co mowi joks. u mie ceny calego kompleksu aminokwasow to tak okolo 15 funow do 20 max. Tak samo z bcaa. znalazlem produkt Mucletech Leukic Capsules (czyli poprostu leucyna) 180 kaps i kosztuje ....... 59.99 funtow !!!!!!!! nie moge w to uwierzyc

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
Na muscle techa nie patrz bo maja kosmiczne ceny
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
rozpisalem taki cykl; do poprawki:

69*dni=10tyg *magiczna liczba
DT=3
30 dni treningowe w calym cyklu
DTN=4
40 dni nie treningowych w calym cyklu


KREATYNA 500g
^Hi tec Creapure

HMB
^Olimp - HMB 1000 Mega Caps - 300kaps.

DT:6tab (rano; przed treningiem; przed snem)
DNT:3tab (rano; przed snem)

AAKG
^Olimp - AAKG Extreme - 300kaps.

DT: 5tab
DNT: 2tab
DBK: 5tab (dzien bez kreatyny-po zakonczeniu podawania kreatyny-tyg)

czy?
DT:8tab
DBK:4tab (14dni po cyklu)

nie jestem pewien jak to rozpisac

d-pinitol
^Hi tec Anabolic Juice 330ml

DT:7ml
DNT:3ml

BCAA
^Olimp - BCAA Mega Caps - 900kaps. (13x69dni)



pytania:

BCAA- czy te 13tab w DT rozbijac na pol (np. 6 rano; 7przed treningiem), a w DNT 13 rano? czy tak moze byc?

Bialko universalne- musze z niego zrezygnowac bo zabraklo funduszu :( .
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb

np USA to niby ceny sa naprawde smiesznie niskie ale jak doliczysz przesylke + clo + vat to na wlasny uzytek taniej wyjdzie kupic z allegro


gow.no prawda :/

zadnych podatkow posrednich ci tam nie naliczaja. Jak bierzesz na swoj rachunek to placisz tylko za sam towar po cenach w USA i za sama paczke.

Przy stuffie za ok 250$ mialem przebite prawie 2x z cenami polskimi :hyhy:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
nazwanynie, widze ladnie kasiasty jestes :rotfl: (bys cos zasponsorowal :P)

teraz do tego co napisales nasuwa sie pytanie, czy chcesz stosowac ekonomicznie czyli np bcaa, aakg tylko w dni treningowe czy rowniez w nietreningowe to bede wiedzial wtedy jaka udzielic ci odpowiedz na pytanie o dawkowanie aakg.

BCAA- czy te 13tab w DT rozbijac na pol (np. 6 rano; 7przed treningiem)


na dwie dawki, pierwsza na czczo do porcji kreatyny by leucyna zadzialala w polaczeniu z d-pinitolem jako transporter, a druga porcja bcaa przed treningiem na zabezpieczenie miesni w trakcie wysilku, polepszenia efektywnosci treningu itd. pozatym gdzies czytalem juz nie pamietam gdzie ze przyjmujac jedna duza dawke aminokwasow w nie estryfikowanej formie nie wchlonie sie ona w calosci wiec lepiej podzielic na mniejsze ale czesciej, masz wtedy na uwadze caly dzien, nie tylko okres przedtreningowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
nie jestem studentem, wiec pracoje, przeznaczam miesiecznie 150zl, wiec po cyklu dwa miechy bez supli, diety do tego nie wliczam. 150zl wystarcza w zupelnosci, jak narzie.

rowniez chyba w nie treningowe, na ogol cyklu wyjdzie to na dobre, chyba.
  • 0

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
Joks, co powiesz na Torrent z Universala, zawiera 4 formy leucyny łącznie 8g w porcji, 3g krety w 4 formach, cytrulina, glutamina tauryna.....
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
12,6zl porcja,
188,90zl 1,5kg
drogo ale ciekawie, raczej tym razem koszta by mnie juz przerosly.
  • 0

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
Na allegro kupiłem za 129 pln, to jest preparat potreningowy a więc stosujesz tylko w dni treningowe, trenując trzy razy wtygodniu starczy na 5-cio tygodniowy cykl.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
takie wlasnie polączenie jest zastosowane w massacrze olimpa
bo wlasnie pisales joks ze to hmb jest tam niepotrzebne :P

swoja droga ja bym kupil torrenta

za 130 mozna wychaczyc na allegro bez problemu
  • 0
Anglia

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
za 130 zl juz troche lepiej. ale jako na dodatek do tego wszystkiego byjuz mi nie starczy keszu.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb

takie wlasnie polączenie jest zastosowane w massacrze olimpa
bo wlasnie pisales joks ze to hmb jest tam niepotrzebne :P

wtedy niewiedzialem jeszcze ze leucyna dziala w obecnosci hmb :], i ze stosowanie hmb z kreatyna daje lepsze korzysci niz kreatyna solo.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb

wtedy niewiedzialem jeszcze ze leucyna dziala w obecnosci hmb :] , i ze stosowanie hmb z kreatyna daje lepsze korzysci niz kreatyna solo.


o tym sie juz daaaaaaawno mowilo ze hmb + kretka dobrze ze soba wspolgra, napomnialem nawet o tym w moim drugim poscie na tym forum :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
o tym to ja wiem ze tak mowino, pisano w reklamach itd. tylko problem polegal na tym ze wszystkie badania na temat hmb i te umieszczane na forum nie przynosily bynajmniej temu suplementowi chwały :rotfl: wiec mialem pojecie o hmb ze to tylko reklama i nie wierzylem w nic co o nim pisano. dopiero ostatnio hmb kontratakuje jak sie okazalo ze powinno byc rozpatrywane pod innym kątem niz jego reklama (lepszy od sterydow, spalanie tluszczu i te inne bajki :D). dlatego gdy uwarunkowano odpowiednio badania nawet i te w polsce na kilku uczelniach i instytucje wojskowym okazuje sie ze lepiej współpracuje hmb z kreatyna (wypada b.dobrze) niz np wegle :rotfl: co jest juz naukowym faktem nie reklama.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
Przed treningiem nitro E, po treningu torrent
w ciagu dnia zwykłe aminy i kurwa sie rosnie :padam:

jak skończe koksy to napewno będę tak jechał.
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
to co joks? mozesz podac dawkowanie aakg? w DT i DNT i po zakonczeniu cyklu (69dni + 14dni), mam do dyspozycji 300kapsow.

EDIT:
to co sklada sie na cykl, zmienilem bcaa z olimpu (300tab, 13xdzien) na bcaa z fitmaxu (240, 10xdzien) bo tych z fitmaxu zostaje mi jeszcze 30szt, wychodzi to tanije o 20zl, i wysylke mam gratis.
Dołączona grafika
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb

gow.no prawda :/

zadnych podatkow posrednich ci tam nie naliczaja. Jak bierzesz na swoj rachunek to placisz tylko za sam towar po cenach w USA i za sama paczke.

Przy stuffie za ok 250$ mialem przebite prawie 2x z cenami polskimi :hyhy:

nie wiem co ty kupowales ale rzadko sie taka przebitka trafia, i nie naliczaja ci TAM tylko tutaj, ja akurat mieszkam w UK ale to nie ma znaczenia w Polsce tez ci nalicza vat i clo, bo kupujesz poza UE, moze poprostu miales farta ...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
Joks, to teraz takie pytanie jak to sie ma jak np uzywamy stacku przeciez tam tez sa te subst te co wymieniles i o ktorych jest tutaj mowa? czy sie oplaca w takim razie kupowac stacki? czy walic mono i do tego cala reszta tego staffu?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb

na bcaa z fitmaxu

zawsze 150mg leucyny w 1 caps wiecej :rotfl:

nazwanynie, duzy chlop z Ciebie nie jest patrzac na wage wiec mysle ze 4 caps przed treningiem i 3 caps po. i w nt juz nie musisz stosowac ale jak sie uprzesz to 2 na czczo i 2 przed snem.

Ramzes17, majac do wyboru stacka a osobne dawkowanie wszystkiego zapewne wybralbym stacka bo wychodzi taniej :D, ale jako ze kreatyny tez nie bedziesz bral ciagle to jakies kompromisy miedzy cyklami tymi leucyna (niedlugo bedzie olimpu ;D) + hmb jesli sie zacznie sprawdzac owszem + dextro by juz nie wydawac kasy na d-pinitol
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bcaa + hmb
czyli jak bylo polecane aakg na podtrzymanie wysokiego poziomu wlasnego wytworzonego krety w komorkach tak teraz przewyzsza ja leucyna i hmb?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024