Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
witam, takie pytanie > od ponad 2tyg. biore kreatyne ,cw. 3 razy w tyg. i dodatkowo staram sie chociaz raz dziennie pic mass xxl po 70g (z reguly wieczorem) napisalem staram sie, bo sa dni w ktorych nie mam na to czasu.. odnosnie jedzienia, jem normalnie- nie mam jakiejs specjalnej diety.
Przez dzien zjem przynajmniej 3-4 posilki i do tego mass xxl wieczorkiem, problem w tym że w zasadzie juz polowa cyklu krety za mna a jako takiego efektu nie widać.. stostuje rano na czczo, przed i po treningu, w dni nie tren. przed kolacja..
Moze cos robie nie tak? Dzis skonczyla mi sie Dextroza ktora popilalem do kreatyny.. a i odnosnie alko w weekend wypije tam 1-2 piwka, ew. jakis drink ale to wszystko, sladowe ilosci... wiec nie wiem co moze miec wplyw na to ze efektow nie ma? moze za wczesnie.. powiem tylko tyle ze cwicze juz od pol roku, z przerwami ale od 2m-c regularnie 3 razy w tyg. - od ponad 2tyg. zaczalem cykl kreatyny..
Aha jeszcze jedno, kiedy bede wiedzial ze nastapuje koniec cyklu, poprostu kiedy odstawic? Okres stagnacji po cyklu to okres w ktorym wogule nie ćwiczymy na silowni?
  • 0
SliderUKps

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

Aha jeszcze jedno, kiedy bede wiedzial ze nastapuje koniec cyklu, poprostu kiedy odstawic?

jak nie bedzie widac takich efektow jak na poczatku :)

Okres stagnacji po cyklu to okres w ktorym wogule nie ćwiczymy na silowni?

cwiczymy ale bardziej lajtowo i dajemy sobie folgi z diata...

moze za malo jesz? albo opieprzasz sie na silce??
jedz sobie zawsze duzo bialka 30 min przed snem...
pij mass ok 3 razy dziennie..
jedz wiecej niz przecietny czlowiek duzo bialka i wegli,
4-6 posilkow dziennie...

moze trening masz jakis nie teges??
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
stagnacja to okres w ktorym mamy zero przyrostow sily i masy poprostu stoimy i nic nas nie rusza :D to o czym mowicie to regeneracja :P
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

to o czym mowicie to regeneracja :P

ha poje... pomylilo mi sie :rotfl:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

Moze cos robie nie tak?


A wiec:

1)

nie mam jakiejs specjalnej diety

,

dodatkowo staram sie chociaz raz dziennie pic mass xxl

- wynika z tego ze raczej spozywasz za malo bialka skoro diety nie ma a gainera pijesz raz dziennie, a czasem wogole - przy czym trzeba zaznaczyc ze w tym gainerze sa glownie wegle a bialka jest malo, czyli spozywasz malo bialka
2)

Dzis skonczyla mi sie Dextroza ktora popilalem do kreatyny

- i dobrze bo jest zbedna
3)

w weekend wypije tam 1-2 piwka, ew. jakis drink ale to wszystko, sladowe ilosci

- 2/3 piwka to juz nie sladowe ilosci, jak pakujes to unikasz alkoholu, ale powiedzmy 2/3 piwka w weekend sa ok, ale jesli robisz cykl na krecie to alkohol jest zakazany, bo kreta nawadnia, alkohol odwadnia, wniosek prosty

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
a ja zapytalbym sie dodatkowo jak wyglada trening i jak dlugo cwiczysz bez regeneracji bo przyczyn stagnacji jest naprawde wiele
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
Trening przy uzyciu sztangi i sztangielek, laweczka do dyspozycji. Okolo 1godz. 3 x w tyg. > i powiem tak: po budowie miesni cos widać że jestem bardziej wyrzeźbiony ;) ale sama waga ciala raczej stoi... wiec pewnie powodem bedzie slabe jedzenie, glownie malo bialka co ? mass xxl mi sie skonczyl, jakie wiec bialko kupic?
  • 0
SliderUKps

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

wiec pewnie powodem bedzie slabe jedzenie

jak juz tak piszesz to napewno :P

jakie wiec bialko kupic?

moze byc ostrowia
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
No ok, czyli jedząc normalnie.. (nie pcham na sile a ustawiam sobie posilki poprostu tak ze nie odczuwam głodu-przy czym nie zawsze mam czas zeby zjesc) caly system nie daje efektow? Jesli chodzi o to CO jem to w wiekszosci ukladam tak aby było wiecej białka.. tzn ryby, jajka, mleko.. piersi z kurczaka z KFC:).. czyli reasumując JAKAś DIETA MUSI BYć + KONIECZNIE 3x Gainer dziennie? Bo kreatyna wtedy wogule efektu nie przyniesie... Z gainerem może być problem.. bo po wypiciu takiego 0,5L koktajlu nie czuje chęci do jedzenia przez nastepne dobre 1-2 godz. a tu 3 x jeszcze dziennie..to juz wogule. Jeszcze jedna sprawa? co z wodą.. mowią żeby pić co najmniej 2-3 litry dziennie, to dokladajac taka ilosc wody jeszcze do dniówki to już wogule nie bede chodził głodny bo głód zaleje wodą ;P.. jesli chodzi o sama siłownie cisne na sztange taki ciężar ile jestem w stanie zrobić serie (12-10-10-8), no i reszta tak jak w opisie treningu z użyciem sztang. i sztangielek..
  • 0
SliderUKps

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

bo po wypiciu takiego 0,5L koktajlu nie czuje chęci do jedzenia przez nastepne dobre 1-2 godz


posiłki spozywasz co 2,5h mniej wiecej

żeby pić co najmniej 2-3 litry dziennie,

no gainera zalewasz wodą, herbate jak pijesz to tez woda, jak popijasz jakies kapsy
to wszystko sie sumuje to nic trudnego dostarczy tyle wody

w wiekszosci ukladam tak aby było wiecej białka


generalnie w posiłku powinno byc wiecej węgli moze tego Ci brakuje?
  • 0
...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

ale sama waga ciala raczej stoi


no po samej krecie nie spodziewaj sie wzrostu wagi ciala, kreta pompuje troche miesnie i tyle. Chcesz wzrostu wagi to musisz pic dodatkowo

KONIECZNIE 3x Gainer dziennie?

gainery.

oj to nie jest tak ze koniecznie, gainer zastepuje ci juz posilek - dlatego spozywasz go miedzy posilkami. nie maasz czasu zjesc ? wypij gainera. masz taki dzien np. wolny w weekend ze jesz co chwile cos i jesz ze tak powiem dobrze to mozesz odpuscic jedna porcje gainera bo po co masz ja pic jak lepiej zjesc prawdziwe jedzenie obfitujace w wegle i bialko (np. ryz z kurczakiem). Gainer to suplement diety - spozywasz wg. brakow.

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?

gainer zastepuje ci juz posilek

raczej uzupelnia... musisz jesc bo jak bedziesz pil same gainery to bedziesz ciegle glodny i katabolizm zrobi swoje...

jedna rada: nie chodz glodny, zawsze cos jedz...
  • 0

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- 2 tyg. za mna - brak efektu?
Jem ile moge i pije ile moge ;) znalazlem taki specyfik jak System Protein (Nocna Formuła) OLIMP> jest napisane aby pić przed snem, rano.. wiec myśle że moge to zacząć przyjmować jako uzupełnienie białka, a odnosnie MASSA XXL to faktycznie przewaga zdecydowana węgli nad białkiem ale to już skończe bo dosłownie 2-3 porcje mi zostały..
Powiem tak że chciałbym do wakacji osiągnąć minimum te 80kg, obecnie waże jakieś 73-74kg, natomiast wzrost to około 188cm, chyba jest to do osiagniecia co ?
  • 0
SliderUKps



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024