Skocz do zawartości


Dieta z podwieszonych 60-65kg.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Draczek_*

Guest_Draczek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Dieta z podwieszonych 60-65kg.
Witam.
Chcę zacząć od poniedziałku cykl "na mase".
Ćwiczę już ponad pół roku ale efekty są mizerne, na 100% przez brak jakiejkolwiek diety i odżywek. Znalazłem w podwieszonych tematach tą diete:

1 posiłek 
Mleko 0,5% - 500g 
Płatki owsiane – 100g 

2 posiłek 
Chleb żytni\razowy – 150g 
Margaryna roślinna – 15g 
Tuńczyk – 75g 

3 posiłek 
Ryż – 150g 
Pierś z kurczaka – 100g 
Oliwa z oliwek 15g 

4 posiłek(potreningowy) 
Carbo\glukoza – 100g 
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu) 

5 posiłek 
Makaron – 100g 
Pierś z kurczaka – 100g 
Oliwa z oliwek – 15g

Czy razem z tym treningiem: http://www.fabrykasi... ... 873#231873
Oraz tą suplementacją: http://www.fabrykasi... ... 883#231883

Przyniesie ona pożądane efekty (masa)? Wszelkie opinie mile widziane.

WIZARD1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1745 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Girona/Warszawa
  • Zainteresowania:dietetyka, żywienie, języki obce, samochody, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta z podwieszonych 60-65kg.
Zważywszy na fakt że napisałeś że nigdy nie miałeś diety, to jak będziesz sie trzymał tej to nie będzie źle. 2 podstawowe rzeczy które w tej diecie wg mnie nie są za dobre:
1) w pierwszym posiłku jest za mało tłuszczu, lepiej dać tłuste mleko
2)oprócz mleka brakuje nabiału
3)100g glukozy, to zdecydowanie za dużo w jednej porcji
4)w ostatnim posiłku lepiej dać zamiast kurczaka ser twarogowy

co do planu, to trzeba sobie zadać pytanie czy masz odpowiedni staż żeby między, jedną klatą a drugą tylko 2 dni regeneracji, moim skromnym zdaniem zmień ten plan!!! bo prawdopodobnie może być za ciężki dla Ciebie. jak już nie chcesz mieć klasycznego splita (a w sumie czemu?), to podziel sobie ciało na dwie część, ale lecisz cyklem 3 treningi w tygodniu, wtedy klatka wychodzi Ci gdzieś raz na pięć dni i jest fajnie.

Co do suplementacji Gainer 737 ma różne opinie, sam nie brałem więc sie nie wypowiadam. HMB bym wywalił, dextro można zostawić.
Kreatyne i BCAA możesz wrzucić ale dopiero jak ogarniesz dobrze dietę i sprawdzisz odpowiedni trening, bo inaczej stracony czas i wyrzucone pieniądzę.

That's it
  • 0

GośćGuest_Draczek_*

Guest_Draczek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta z podwieszonych 60-65kg.
Dzięki za odpowiedź.

Ad1. Mleko wrzucam 3.2%, te 0.5 troche mało tłuste i raczej dla kogoś kto nie chce nic tłuszczu a mi się nawet trochę fatu w brzuchu przyda.
Ad2. Właśnie się zastanawiam czy moge w ciagu dnia wrzucać również jakieś mleko, lub jogurty do picia lub typu musli. (W szkole, nie ma szans na inny posiłek niż chleb z tuńczykiem)
Ad3. Co proponujesz? Może rozłożyć to na jakieś 2 posiłki? (Zaraz po powrocie ze szkoły i na trochę przed treningiem)
ad4. O tym tez myślałem. A mogę do takiego np makaronu z kurczakiem lub ryżu dorzucić jakiś sos "z prochu". Tak na sucho to wszystko to kiepsko wchodzi.

Plan już zmieniony będę się stosował do tego:
http://www.forum-kul...showtopic=42501

Pozdrawiam.

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta z podwieszonych 60-65kg.
1)fat idzie glownie od wegli nie od tluszczy :P
2)mleko niebardzo, jogorty owszem do tego jakies banany i loozik :), bierz kanapki z jakimis chudymi wedlinami, z tunczyka ciezko kanapke zrobic :P
3)carbo lykaj w porcji 50g po treningu z 20min i tyle, do niczego wiecej sie nie nadaje, no chyba, ze w czasie treningu cie sily opuszczaja to mozesz sobie w butelce z woda rozrobic, jakbys pozniej sie zdecydowal na bcaa to mozesz je brac razem z tym carbo po treningu w dawce 1g/10kg masy
4)mozesz

a wogole najlepiej zrobisz jak zajrzysz sobie tutaj http://www.forum-kul...showtopic=43064 i sam cos ulozysz, chodzi glownie o ilosc bialka, wegli i tluszczy
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024