Skocz do zawartości


Zdjęcie

....... help


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

....... help
siema mam 14 lat wzrost 150 waga 43kg kupiłem sobie kreatynę dokładnie tako [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] będę sie zapisywał na siłownie i co o tym sądzicie za młody,za niski,za chudy?? chciałbym troszkę przybyć na ma klacie i na bicepsie co na moim miejscu byście zrobili?? proszę o komentarze
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
witam
tak wiec jak widze zaczynasz cwiczyc to odstaw ta kreto co kupiles bo narazie i tak cie ostro kopnie oczywista sprawa zdzial odzywianie i tam napsiz ze potrzebujesz diety ktora jest podstawa masy do tego kup gainera i narazie styka ci zadnych kret nie bierz ewentualnie mozesz dodac bialeczko na noc jak sp80 pro longatum albo nitro progen
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
a mógłbyś mi bardziej wytłumaczyć co to jest to gainera,białko a i czemu nie kreatyna??
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
żeby mi nic nie zaszkodziło i czy bym miał wyrzeźbiono klatę i biceps ??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
gainer jest to odzywka bialkowo-weglowodanowa ktora zawiera tyle subst ze moze zastapic posilek ale to oczywiscie przenosnia bo posilek to posilek przykladowo jests zmeczony przychodzisz po szkole/pracy juz nie masz sil na nic idziesz do shakera walisz proszek dolewasz mleka/wody i masz posilek to cos jak fast food tyle ze 10000 razy zdrowszy a bialko co to jest to ci tlumaczyc nie bede a kreatyne dlatego nie bo na pocz jak zaczynamy cwiczyc to masa niezle idzie i nie wazne czy dodasz krete czy nie to i tak efekt bedzie ten sam wiec po co marnowac za pare miechow wezmiesz ta krete dodasz gainera i pare innych rzeczy i pojdzie znow masa bo po pewnym czasie bedziesz mial zatrzymanie masy i sily i nicholery nie bedzie szlo to wtedy wlasnie sie krete bierze jak nabierzesz masy to wszystko sie wyrobi narazie musisz miec trening dobry diete no i gainerka wszystko z czasem nie mysl ze za 2 miechy bedziesz miec bica jak pudzian czy arni to sport w ktorym cieeezko trzeba sie napracowac zeby efekt dobry byl ale jak juz to ci sie uda to bedziesz mial na dluzszy czas chyba ze przestaniesz cwiczyc
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
na początek kupić sobie to gainere?? i brać normalnie i tez ćwiczyć?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help

na początek kupić sobie to gainere?? i brać normalnie i tez ćwiczyć?

gainer to dodatek do diety a bierzesz go tak dni treningowe 100g miedzy posilkami 100g po treningu w dni nietreningowe 100g miedzy posilkami tak cwiczysz jak bierzesz
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
ja myślałem nad tym ze będę brał krede i chodził jednocześnie na siłkę
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
dlatego ci napisale wyzej ze to bez sensu bo bedziesz mial efekty duze tak czy siak a kreta ci nic nie da co najwyzej se nery uszkodzisz bierz to co pisalem wyzej a nie pozalujesz ale pamietaj O DIECIE I TRENINGU
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
a ile ten gainer kosztuje??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
polece ci gainer 1 vitalmaxa z tego wzgledu ze mozesz go duzo kupic i tanio ile kosztuje to looknij na allegro a ile ci trzeba to sobie policz kupuj tyle ile dasz rady ale z 5wzwyz kg to mysle ze powinienes kupic
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
pójdę jutro do miasta i luknę sobie na tego geinera i jaka cena jest bo jak kupowałem kreatyne to mi mówili e mogę brać tam mam opis w dni nietreningowe czy treningowe i ze śmiało nie wiem w końcu co tu zrobić ;]
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
wszystko ci powiedza zeby tylko sprzedac towar nie sluchaj ich bo pier.dola od rzeczy rob jak pisalem wyzej
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
Posłuchaj ramzesa, masz za mały staż na kretke, teraz i na porządnym trenigu i dobrej diecie masa fajnie pójdzie. A o suplementach i odżywkach poczytaj w FAQ, przyda ci sie taka lektura. :)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
to wiec tak kupie tego goinera na razie 2 lub 3 kg zobaczę jaki efekt jest tego i jak zużyje to wszystko to mogę już powoli brać sie za kredę? i muszę sobie zrobić ćwiczenia domowe ;]
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
nie nie mozesz bo po co toz pisze ci ze bez niej bedzie dobry efekt aha i kup wiecej niz 2-3kg bo to styka ci na 2tyg a przez ten czas to sie rozgrzac nie zdarzysz
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
to kupie koło 5kg i jak to zużyje to będę już miał efekty na klatce piersiowej jakieś??
  • 0

Barabasz1418048780
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
niewiem czy dalej rozumiesz co to jest gainer to niejest nazwa odrzywki tylko jej rodzaj :P i masz w h*j rodzajow gainera takze wybierz jaki chcesz np. ten co ramzes podal i pisze sie GAINER :hyhy: i krety niema co brac jak juz tu panowie pisali powyrzej bo bedziesz zalowal potem ze za 2 razem juz tak nieklepnie :rotfl:
  • 0
CHLOPAKI NIE ROBCIE SRAKI!!!

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
Oj joj joj, na początek to ściągnij sobie jakiś trening z FAQ bo cos sie boje co ty tam masz za trening, efekty to ty zobaczysz za pare miechów, a kretke to jak coś to dopiero za jakieś 6 miechów.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
heh czy myslisz ze biorac krete gainer dopiero zaczynajac to wyrobisz klate w miech albo dwa? :rotfl: wiesz ile trwa zbudowanie klaty? nie? to ci mowie ze lata chyba ze siegniesz po koks to szybciej ale z twoja waga to ten koks by cie zabil ja nie mam jeszcze porzadnie rozbudowaniej klaty a cwicze juz prawie 2 lata
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024