Skocz do zawartości


Zdjęcie

NitroBolon II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NitroBolon II
elo :D od tygodnia jestem na cyklu z nitrobolonemII , dzis mialem trening na klate i tak mnie napompowalo ze nie dalem rady dokonczyc treningu (wspaniale uczucie :D ) trening mialem o 13 teraz jest 16.30 a ja nadal jestem napompowany (fakt ze slabiej niz zaraz po treningu) juz sobie wyobrazam co sie bedzie dzialo pod koniec cyklu :hyhy:
A czy z was ktos bral nitrobolon?? podzielcie sie swoimi doswiadczeniami :D:D pzdr...
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
se juz nie wyobrazaj za duzo ;p pompa jak pompa fajnie jest ale szybko spada, sila idzie i wytrzymalosc, zobacze jak masa pojdzie hee :rotfl:
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
a myslisz ze na tym za duzo masa nie podskoczy?? skoro sila wzrasta to miesnie tez rosna niem??
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
no wiadomo ze masa tez powinna pojsc z dietka i gainerkiem musi mi cos pojsc, ale niewiadomo ile licze na minimum 6 kg...
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
no ja wlasnie tez licze sobie tak najmniej 5, 6 kg ale bede sie staral zeby bylo wiecej:D
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II

no ja wlasnie tez licze sobie tak najmniej 5, 6 kg ale bede sie staral zeby bylo wiecej:D

tak juz 10-15kg jak przytyjesz 3-5kg to sie ciesz jak masz juz za soba jakis cykl to nie t ak pojdzie mimo wysycenia
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
nie kurwa 20 przytyje proroku >.< nie wiem ile przytyje ale 6 kilo mnie zadowoli a 3 kilo to przytylem na samym gainerze...... :wstyd:
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
po nitro sie nie tyje , to stack który tylko wspomaga organizm na treningu i pobudza mięśnie
bo to co wy na takich cyklach robicie można zrobić na samej diecie ;)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II

nie kurwa 20 przytyje proroku >.< nie wiem ile przytyje ale 6 kilo mnie zadowoli a 3 kilo to przytylem na samym gainerze......

tak ale zobacz na swojo wage a na jego
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
mi po samym megamasie weszlo 2 kg a wczesniej na cyklu z horsepower i gainer 7kg, to jak teraz robie nitrobolon, megamass i bialko to ile wejdzie??

po nitro sie nie tyje , to stack który tylko wspomaga organizm na treningu i pobudza mięśnie


to jest stack kreatynowy a po kreatynie cos chyba wchodzi niem?? no i pobudza miesnie do rozwoju niem?? skoro twoim zdaniem po nitro nic nie wejdzie to po czym??
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II

to jest stack kreatynowy a po kreatynie cos chyba wchodzi niem?? no i pobudza miesnie do rozwoju niem?? skoro twoim zdaniem po nitro nic nie wejdzie to po czym??


pisałem przecie skład w nitro ma pobudzać organizm na treningu i wzmacniać go , kreatyna nie buduje masy , to białko jest budulcem , a stacki to taki chwyt marketingowy że niby weźmiesz i zrobisz z 6 kilo suchej masy , to bajka jest , stacki czy sama kreta to tylko mały implus dla mięśni żeby je troche pobudzić

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
no normalne bo to przeciez bialko jest budulcem miesni a budulcem bialek sa aminokwasy ale kreta czy takie stacki cos tam napewno pomagaja :) nawet po koksach bez diety i bialka za duzo sie nie osiagnie :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
dla mnie takie stacki to tylko podbudowują morale :hyhy: że niby coś bierzesz to musisz rosnąć :rotfl:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
no bo to o to chodzi :D trzeba zadzialac na psychike :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
efekty to indywidulna sprawa sa takie stacki ze na niektorich nie dzialaja XP CR a takze slyszalem o przypadkach CP
mi np po Cr nic nie poszlo co CP po 2 tygodniach przytylem 5kg a sila lacznie ponad 8kg w 6 tygodni na klate (szla przez caly cykl)
teraz juz ponad pol roku nie bralem zadnej krety i zazucam za 2 tygodnie NB i licze ze efekty beda podobne jak nie lepiej (szczegolnie w sile):P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
na bank bedzie dobrze :D nitro to dobry staaack xD :padam:
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
a mi na zwyklej krecie nic nie szlo a horsepower se zjadlem i 10kg wiecej na serie na klate i 7kg przytylem :D ale sie zobaczy jak bedzie z tym nitro:D
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II
jak mailes odpowiednia przerwe minimum 2 mce powinno byc dobrze
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II

se zjadlem i 10kg wiecej na serie na klate i 7kg przytylem


kurde to po chuj sie truć sterydami :hyhy: body widzisz zostaw koksy kupuj HP :hyhy:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroBolon II

a mi na zwyklej krecie nic nie szlo a horsepower se zjadlem i 10kg wiecej na serie na klate i 7kg przytylem

tak ale 4kg spadlo i na klate pewnie troszke kurwa jakie wy hp macie? moze jakis nowy :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024