Skocz do zawartości


Zdjęcie

....... help


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

Barabasz1418048780
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help

to kupie koło 5kg i jak to zużyje to będę już miał efekty na klatce piersiowej jakieś??


jak bedziesz trenowal dobrze i regularnie i diete dorzucisz to na 100% klata urosnie troche ale niemysl ze bedziesz wielki za 3 miechy :hyhy:
  • 0
CHLOPAKI NIE ROBCIE SRAKI!!!

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
od jutra już tak na maxa będę ćwiczył i sobie dietę zrobię itp. i kupie GAINER ;]
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
i jakby ktoś był bardzo miły i by miał chwilkę czasu i czy by mi lekko dietkę napisał??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
zajrzyj do dzialu odzywianie zaloz temat i tam dost odp
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
Jezeli mialbym zaglosowac i wybrac NAJWIEKSZA KICHE na rynku suplementow bylby to bez watpienia kazdy GAINER. Bez wzgledu na to czy Whey-, XXS, XXL, Hard- GAINER itp. Kazdy taki preparat to szit dla naiwnych. Od niepamietnych czasow prowadzac rozmowy o suplach, pamietam ze kazdy napotkany koles z nieruchawym karkiem, masa tluszczu (mysli ze to "masa" czyli miesnie) to wyznawca i uzytkownikow GAINERA. Jest toodzywka o tak specyficznie waskim i jeszcze zlym zastosowaniu, ze stanowi gwarancje spasienia brzucha i wywalenia kasy w bloto. Bez wzgledu czy propoircje bialka do wegli sa np. 25-68, 45-45, 30-50 jest to szit maxymalny. DLaczego? Bo kupujac samo bialko mamy nieporwnywalnie lepsze pole manewru: moze byc czystym budulcem, spalaczem tluszczu i przyspeiszaczem metabolizmu czy elementem CKD a jak ktos sobie wysadzic brzuch to moze sypnac taniej jak barszcz glukozy czy fruktozy i ma "farmaceutyczny" gainer. Zadne tam rozwazania o zawartosci maltodextryn w gainerach mnie nie interesuja bo argument jest III rzedny. Jesli ktos ma zdanie przeciwne i potrafi napisac o GAINERZE dobrze, to chetnie poslucham. Ja mam od lat widok napuchnietego byka z zalanym ryjkiem jako uzytkownika gainera. Tatuaze, sadlo, podjazdy na mase...te klimaty. Trzymajcie sie z dala od gainerow!


NIE WIEM O CO KOLESIOWI CHODZI xD
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
Hmm duzo z tego co napisałeś to prawda, ale nie do końca. Gdy zaczynamy ćwiczyć musimy szczególnie zwracać uwagę na własną dietę i przyzwyczajać organizm do treningu siłowego. Po tym okresie możemy się zabrać za gainera. Gainer powinno się stosować aby uzupełnić dietę, ale jak czytam niektóre posty to wysiadam bo standardowo każdy każdemu radzi 100g i tyle i tyle razy dziennie, sam tak często robie bo takie są standarty. Ale tak naprawdę powinniśmy brać gainer w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Żyby wiedzieć jakie się ma braki trzeba faktycznie jej przestrzegać. Czasem wystarczyło by danej osobie wziąć gainera tylko po treningu i raz w dnt. Skutkiem brania gainera w proporcjach które nie są wskazane dla danej osoby jest tycie brzucha. I tu masz racje bo większość młodych ludzi pojawiających się na siłowniach przychodzi do nich, aby przytyć. "przytyć" to może niefortunne sformułowanie, które źle się kojarzy. Raczej należałoby powiedzieć, że chcą nabrać masy mięśniowej. To jest czasem śmieszne. Ale nie o tym mowa. Gainery są to odżywki węglowodanowo-białkowe z dużą przewagą węglowodanów. To czy powinniśmy go brać zależy głównie od organizmu i uprawianej dyscypliny. Osoby ze skłonnością do tycia powinny mocno zastanowić się nad przyjmowaniem gainerów. Mogą one wyrządzić im więcej złego niż dobrego. Masę zrobią na pewno. Niestety w dużej mierze tłuszczową, ani nie na tym nam zależy. W każdym gainerze możemy znaleźć różne dodatki ułatwiające organizmowi zwiększenia przyswajalności składników zawartch w odżywce które maja na celu zwiększenie naszej masy i siły. Są to takie substancje jak: Kretka, glutamina, baca, tauryna, Ala itp. Gainer to uzupełnienie diety. Zatem spożywanie go w takich ilościach które pozwolą wam wytworzyć, dodatni bilans energetyczny. Jak widzisz gainer ma swoje zalety ale tylko przyjmowany z głową. ;)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
ja tego nie napisałem tylko zobaczyłem to co na takim forum było i skopiowałem i wkleiłem i chciałem wiedzieć czy to prawda czy nie
  • 0

red1418048782
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
a co byście mi doradzili na początek będę chodził na siłownie jeszcze w tym tyg i właśnie nie wiem co wybrać nie chciałbym za bardzo przytyć ale nabrać siły i masy doradzili byście mi co najlepiej na początek żebym nie tył a nabierał siły i masy.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ....... help
red, kolego albo jaja robisz albo chcesz mnie zdenerwowac wszystko pisalem wczesniej zreszta nie tylko ja dostales odp wiec temat zamykam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024