Skocz do zawartości


Brzuch Help


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Mazuro13
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport i inne :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help
Joks - A więc produkty o podwyższonym IG ( nie wszystkie oczywiście ) można bez obaw spożywać po treningu kiedy glukoza jest wyczerpana. OK

A co ze śniadaniem, kiedy organizm jest wysycony ze składników odżywczych wynikających z paru-godzinnej głodówki ? Wtedy też możemy pozwolić sobie ( według mnie ) na dostarczenie węglowodanów o podwyższonym IG.

A co do suplementów to zgadzam się z dextrozą :) O liponianach pierwszy raz słyszę. Mógłbyś nieco przybliżyć temat ?

Curtis000 - Najlepiej ćwicz brzuch na koniec treningu, bo wtedy najlepiej pozbywasz się zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help

Joks - A więc produkty o podwyższonym IG ( nie wszystkie oczywiście ) można bez obaw spożywać po treningu kiedy glukoza jest wyczerpana. OK

tak dzieje sie tak przez aktywnosc heksokinazy. poprostu nie wplywamy na trzustke

A co ze śniadaniem, kiedy organizm jest wysycony ze składników odżywczych wynikających z paru-godzinnej głodówki ? Wtedy też możemy pozwolić sobie ( według mnie ) na dostarczenie węglowodanów o podwyższonym IG

jesli nie bedziesz przekraczal ponad 100g to efekt przecukrzania cie nie dopadnie po latach :hyhy:

O liponianach pierwszy raz słyszę. Mógłbyś nieco przybliżyć temat ?

trzeba by dziabnac osoby temat :hyhy: w skrocie jest to kwas alfa liponowy (np ALA olimpu, czy R-ALA biogenixa) wiem ze istnieje jeszcze bardziej stabilna forma tego kwasu od r-ala ale zapomnialem teraz nazwy ;/ a i tania nie jest. liponiany sa takze buzerami insuliny bo na tym glownie polega transport kreatyny ale dziala zupelnie inaczej niz dextroza. stymuluje insuline w ten sposob ze aktywizuje spalanie glukozy w komorkach trzustkowych, co z kolei zwieksza wydajnosc pomp, tłoczących insuline do krwiobiegu.aktywizuje spalanie glukozy w tkance miesniowej, a to znacząco ułatawia transport kreatyny do wnetrza komorek miesniowych. i jest to srodek stosowany w leczeniu cukrzycy

edit przypomnialo mi sie trzecia forma liponianu to k-rala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Mazuro13
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport i inne :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help

jesli nie bedziesz przekraczal ponad 100g to efekt przecukrzania cie nie dopadnie po latach


A waga nie ma tu znaczenia ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help
z tego co pamietam np dextro (glukoze) a wiec ww o duzym ig nie powinno sie przekraczac 0,4g / kg masy. a wiec np w moim przypadku moge sobie dziabnac za dnia np z rana do kreatyny porcje 40g. po treningu juz limitu niema jak pisalem i moge wiecej. tylko ze inaczej pewno odnosi sie to do zywnosci ale tu tematu nie zglebialem. jedno jest pewne za dnia jak pisal wojtek lepiej brazowy ryz, bialy po treningu. inne produkty mysle nie wadzą tak bardzo.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Mazuro13
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport i inne :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help
Wszystko jasne :) A czy mógłbyś podać nazwy produktów, w których występują liponiany w formie wymienionych przez ciebie kwasów ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help
juz pisalem :D np
R-types Biogenixa
ALA 200 olimpu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Mazuro13
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport i inne :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help
Nie zauważyłem. Thx :D
  • 0

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Help

Curtis000 - Najlepiej ćwicz brzuch na koniec treningu, bo wtedy najlepiej pozbywasz się zbędnej tkanki tłuszczowej.

tak wąłsnei robie mam w piatek na koniec treningu 5x20 i narazie jest spoko :)
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024