Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
Witam !!

Chciałbym się od Was dowiedzieć, jakie macie zdanie dotyczące suplementów? Czy warto brać ? Czy może walczyć, ćwiczyć bez tego? Są różne poglądy, np. kolega powiedział mi, iż nie warto w to ładować kasę... efekty również są i bez tego. Rozumiem, że forum jest sponsorowana, przez sklepy/producentów odżywek i suplementów, czy mogę zatem liczyć na szczere odpowiedzi ??

Pozdrawiam
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?

Czy może walczyć, ćwiczyć bez tego?

Tak. Mój szwagier np. ma 32 lata i ćwiczy od ponad 14 lat i jedyne co w życiu brał to białko, nigdy nic więcej. I jest doskonałym dowodem na to że można osiągnąć wiele bez żadnych supli, no oprócz białka. Wygląda naprawdę potężnie i budzi szacunek. Tylko podziwiać za wytrwałość. :padam: :padam: :padam:

efekty również są i bez tego

Z biegiem czasu coraz mniejsze ale są. Można wybrać dwie drogi, łatwiejszą z suplami i tą trudniejsza bez. I to już od nas zależy którą pójdziemy. :)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

TomeX
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:pilka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
Przecież nikt nie każe nikomu ćwiczyć z suplami, ale wiadomo, ze łatwiej jest kupić sobie np carbo białko czy gainera niż sztywno trzymać się diety. Zgadzam sie z Driftgreg666, osiągnięcie zadowalających wyników bez suplementów jest coraz trudniejsze wraz z rosnacym stazem :)
  • 0

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
aha, rozumiem, ja tak samo jestem zwolennikiem suplementów, ponieważ dają efekty, po drugie dają chęci :)
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
czym wieksze widzimy efekty tym bardziej sie staramy :)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
suplementy to nic k-u-rwa szkodliwego, więc czemu zadawać pytania czy lepiej cwiczyc bez odzywek?, to tak samo jakbyś mówił "nie wiem czy kupic sobie korki, czy grac na bosaka" zamierzając grać w piłkę nożną
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
po częsci suple są tez motywacją do treningów
bynajmniej ja tak mam :)
  • 0
...

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
Każdy z nas sie już przyzwyczaił że po treningu pijemy gainer, w czasie cyklu wstajemy wcześniej po kretke itp motywują i przyzwyczajają :) Ja sobie mówie tak, jedni piją i wydają kase na alkohol, drudzy pala i kupuja fajki a my kupujemy suple, ćwiczymy i w porównaniu do innych chociasz dbamy o zdrowie i wygląd.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
Ja wiem jedno że bez supli praktycznie niczego bym nie osiągnął
jest mało realne aby nabrać masy na samej diecie
chyba że ktoś nie bedzie nic robił tylko siedział w domu
i pichcił co 2 h kurczaka z ryżem to może i tak.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?

Chciałbym się od Was dowiedzieć, jakie macie zdanie dotyczące suplementów? Czy warto brać ? Czy może walczyć, ćwiczyć bez tego? Są różne poglądy, np. kolega powiedział mi, iż nie warto w to ładować kasę... efekty również są i bez tego. Rozumiem, że forum jest sponsorowana, przez sklepy/producentów odżywek i suplementów, czy mogę zatem liczyć na szczere odpowiedzi ??

wiec tak wiadomo ze ze bez odzywek by bylo lepiej tyle o to chodzi ze kto by czykal na zdobycie na samej diecie z 20kg zajelo by to z 10 lat albo wiecej dzieki odzywkom przyspieszasz ten proces co prawda to prawda drogie sa ale jesli patrzec pod katem czasowym ktos jest zapracowany czyli nie ma czasu na ten dodatkowy posilek to zamiast leciec do kfc czy w cos takiego wali se gainera i ma posilek do przodu nie ma chyba osoby na swiecie ktora nie siegnie po odzywki oczywiscie jesli cwiczy juz troche a nie 2 miechy cwiczy 3 pije wtedy wiadomo no i z diety ciezko wszystko wyciagnac
  • 0

djmca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zasadnicze pytanie, najwazniejsze .. ?
dziekuje za Wsze opinie :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024