Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeterminowana Glutamina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Przeterminowana Glutamina
Siema
Mam mały problem kupiłem stosunkowo dawno glutamine activity i nawet nie zacząłem jej brać, a data do października tego roku;(. Mam plan zacząć dopiero ćwiczyć od października albo trochę później zależy od regeneracji moich nadgarstków;). Jadł ktos z Was może przeterminowane odżywy w kapsułkach jakies refleksje:P? Rzygi albo bóle brzucha:P? Dodam że glutamina nie otwierana prosto ze sklepu tylko że leżała no i termin "ją" goni:P
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina

mozesz brac jezeli byla tam dobrze zamknieta a jezeli sraka cie zlapie to odstaw ale nie powinno ci nic byc

 

Glutamina Olimp: http://www.fabrykasi...olimp/glutamina


  • 0

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
no mam nadzieje sraki nie bedzie bo szkoda dupy:P
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

GośćGuest_grzybiarz_*

Guest_grzybiarz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
Ja mam np. białko :whey protein, dostałem jakiś czas temu od kumpla, kilogram, ale data spożycia 27.08.2007 nie za bardzo mnie zachęca :|
Cholera. na razie nie mam siana bo za siłke zapłaciłem 4 dychy, a do początku nowego miesiąca troche dni zostało.
Czy mozna brac takie przeterminowane o miesiąc białko? Normalnie sie rozpuszcza , podejrzanie nie wyglada. Czy daty nie zawyzaja tak jak w przypadku lekach?
Wypilem 2 razy i dobrze sie czułem :)

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
jezeli bylo nie otwierane to szamaj
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
ja kiedys bralem "podejrzana datowo glute" i nic mi nie bylo. jak nie smierdzi i nie wyglada nie apetycznie to jedz:D p.s. nie wiem jak z gluta, ale niektore odzywki podobno nawet po przeterminowaniu nic nie robia organizmowi. poprostu nie dzialaja. pozdro.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

Mafijczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, motoryzacja, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
ja kiedys bralem przeterminowana creatyne w proszku i nic mi nie bylo ale sie troche balem bo wkoncu po to ta data jest zeby ja przestrzegac
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moje fotki (uwaga bardzo stare)

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Przeterminowana Glutamina
Przy dlugoterminowych produktach przekroczenie daty waznosci o 2-3 miechy to nie jest tragedia. Prawdopodobnie srodkowi nic sie nie stanie po takim czasie i jest on nadal dobry. A napewno Ci nie zaszkodzi, conajwyzej biegunka [wtedy wiadomo, ze jednak zepsuty]. Jesli byl przechowywany w normalnych warunkachto napewno jest dobry. Data waznosci to data przed ktora najlepiej spozyc produkt co nie znaczy, ze dzien po wygasnieciu bedzie juz zepsuty. To po prostu data na ktora producent daje gwarancje.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024