Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 tyg cyklu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

2 tyg cyklu...
chcialem Wam napisac co sie wydarzylo podczas 2 tyg mojego cyklu na ktorym biore m.in Nitrobolon II i Horse power... a wiec co do suplementow:
nitrobolon II - kompletne nic pobudzenia 0 wzrost sily rowniez 0... kompletne nic pompa taka sama jak bez supli...
HP - kompletne nic, pobudzenie 0, sila 0, pompa taka sama jak bez supli, aha jeszcze to mrowienie... ja niczego nie czuje kompletnie:///... aaaa jeszcze ten chujowy smak, raz pawie sie porzygalem... masakra...

Dieta jest trzymana jak nalezy bialko 2g/kgMC wegle 3,5g/kgMC tluszcz 0,5g/kgMC okolo 3000kcal... ale musialem obnizyc do 2500kcal i zmniejszyc wegle na korzysc bialka... bo przyrost 6kg na wadze w niecale 2 tyg to nie jest w moim przypadku dobry wynik... biorac pod uwage ze moj priorytet czyli lapy zwiekszyly sie ledwo o 0,5 centa 41,5L i 40,5P przy wadze 96kg to jest DNO zanim dobije do 45 bede wazyl 130kg;///... to moze tyle jak narazie... prosze komentowac
  • 0
wracamy do żywych...

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
:szok: niebede oryginalny i powiem ci ze tylko koksy cie ratuja.
zeby po takich suplach niemiec nawet pompy to troche dziwne.gdzie ty te suple kupujesz? :zdziwko:
ale ze to 2 tydzien to jeszcze nic straconego powinno cos ruszyc
trening jest dieta tez suple bogate.......? :looka:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
poczekaj jeszcze 2 tyg jak nic nie ruszylo dziwny jestes
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
tak czy siak coś mało tych wegli?
pozostaje jeszcze błędny trening, zbyt słaba (krótka) regeneracja,
brak lub niedobór któregos z podstawowych mikroelementów jak cynk czy magnez

na twoim miejscu zmieniłbym radykalnie trening
bardzo radykalnie.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
BODYGUARD, z tego co bylo we wczesniejszych tematach to kolega wszystkie elementy wykonał, chyba ze cos robi nie tak. Z dieta chyba ok, bo endo jest i sie zalewa szybko.

btw czym sie roznil twoj stage 1 od 2?? :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
To pozostaje moja sprawdzona metoda czyli potrojenie dawek :hyhy:

w 1 brałem: xpand ciagle, super whey gainer, isolite trec sp80,TT,zma

w dwójce resztki whey gainera a potem gainbolic z dodatkiem izolatu vitala
xpand tylko przed treningiem, i białko longatum no i tam te TT zma i witaminki


teraz szykuje stage hardcore ale to będzie niespodzianka :hyhy:
cyklon jakiego to forum jeszcze nie widziało :hyhy:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...

eraz szykuje stage hardcore ale to będzie niespodzianka :hyhy:
cyklon jakiego to forum jeszcze nie widziało :hyhy:

Bodziu to badz tak dobry i zrob testa :D Wypiskow z tr. nie dawaj, ale chociaz- foty i wymiary przed i po. PROSIMY :rotfl: Twarz jak sie wstydzisz mozesz zaslonic :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...

cyklon jakiego to forum jeszcze nie widziało


czyli jednak walisz hgh i inse ? :hyhy:

PATRYK666 zmień trening , weź bardziej hard inne połączenia partii , zwiększ dawki supli , zwiększ ilość kcal troche , ja warze 86 kilo a mam ich 2900
a jak to nie pomoże to pogadaj z bodym i wyruszcie razem na poszukiwanie metki ;)

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
Lepiej nie bede Wam rozpisywal mojego treningu bo pewnie padniecie jest ciezki jak cholera cwicze wszystko raz w tyg, a ze lapy sa moim priorytetem to do plecow dokladam jeszcze 3 superserie wyciskania francuskiego i wyciskania sztangielki jednoracz... a do barkow dokladam 3 superserie uginania na sztandze i uginanaia ze sztangielkami w siadzie... powiem Wam tak ze ten trening co sobie teraz ulozylem po tym co juz doswiadczylem na swoim ciele rozmowach z kulturysta ulozylem sobie trening BOMBA po kazdym treningu jestem porzadnie roztrenowany a pompe mam taka ze nie moge sie podrapac po glowie (ale taka mam zawsze), po treningu barkow nie moge podniesc kluczy aby otowrzyc sobie drzwi do domu, a biorac pod uwage, ze mam nedzna genetyke i ciezko mi nabrac jakiegokolwiek miesnia zwlaszcza po 2 latach treningu brakuje mi tego kopa ktory przelamalby moja niedyspozycje.. myslalem ze po takich suplach w koncu... nie bede zwiekszal wegli w diecie bo 3000kcal to dal mnie za duzo ludzie ja przytylem 6 kg w 10 dni!!!!!!!!! wiekszosc ludzi na tym forum nie robi tyle po 2 miechach na dobrym cyklu... jestem skrajnym endomorfikiem i nie zdziwie sie, jak bede musial zmniejszyc kalorie do 2000kcal abym tyl kilogram tygodniowo aby bylo mniej wiecej w normie... Boje sie koksu:((
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
ja do niczego nie namawiam ale to może byc jedyne wyjście , bo naprawde nie wiem w czym to moze być rzecz , może zrób przerwe daj odpocząć mięśniom , albo zastosuj zasade ze robisz 3 dni przerwy i podczasz tych 3 dni zwiększasz ilosc kcal o ok 30% tłuszcz sie nie zdąży odłożyć a zwiększy sie anabolizm
wiesz metka jak witamina C tak mówił mój kumpel nic nei czół a urósł ładnie :hyhy:

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
boje sie brac koks... nic za wszelka cene... ale troche mnie to irytuje, ze jakiego staffu bym nie wzial gowno mi daje... moze to byc spowodowane nadkwasota zoladkowa?? nie wiem moze byc tak ze skladniki zamiast sie wchlona po prostu sie neutralizuja albo pierdola po prostu... strzelam w powod:P
  • 0
wracamy do żywych...

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
moze urosles dokad mogles i wiecej juz nic nieruszy :)
piszesz ze boisz sie koksu ,niemosisz odrazu kuc dupy mozesz sprobowac jakiegos lajta typu metka :hyhy:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 tyg cyklu...
ja juz wielokrotnie dodawalem, ze mam chujowa genetyke... szkoda mi organizmu na koks... skoncze ten cykl i zaczynam rzezbe i utwardzanie... moze jeszcze kiedy urosne...
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024