Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenia treningowe. Wykonanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Addiw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bachowice

Napisano Ponad rok temu

Ćwiczenia treningowe. Wykonanie.
Siema!

Dowiedziałem się już co nieco o odżywkach teraz przejdźmy do sedna sprawy- ćwiczenia. Znalazłem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Czy znana jest wam ta strona i czy opis wykonywania prezentowanych ćwiczeń jest dobry? Innymi słowy, czy mogę "oprzeć" swoje treningi na tej stronie? Jeśli nie to polećcie coś, czemu można zaufać :dance6:.

Po za tym tak jak pisałem w poprzednim temacie, nie chcę wyglądać jak góra mięśni, dlatego, czy opisany na tym forum plan treningowy, byłby dla mnie wystarczający na początek?
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia treningowe. Wykonanie.
No stronka calkiem przystepna, pierwszy raz widze. NA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajdziesz mase cwiczen i opisow. hehe 'gora miesni' :dance6: Widze ze zaczynasz, rozpocznij treningi od ogolnorozwojowki.
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenia treningowe. Wykonanie.

No stronka calkiem przystepna, pierwszy raz widze. NA [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znajdziesz mase cwiczen i opisow. hehe 'gora miesni' :dance6: Widze ze zaczynasz, rozpocznij treningi od ogolnorozwojowki.


Addiw tak jak napisałem w poprzednim temacie :nabita: ogólnorozwojowy plan treningowy najpierw, wykonuj ten pierwszy podany przez Jane'go on Ci spokojnie wystarczy

pirat podał Ci link do uznanego atlasu ćwiczeń jeśli czegoś tam nie ma to poszukaj choćby na youtube.com albo google.pl jeśli tam nie będzie służymy pomocą ..
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024