Skocz do zawartości


Zdjęcie

wYCISKANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

LupaMlody
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia ,MMA
  • Staż [miesiące]:1 rok
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :33
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:56
  • Wyciskanie [kg]:83
  • Martwy ciąg [kg]:134
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

wYCISKANIE
Witam mam takie drobne pytanko!!!! Czy podczas podnoszenia juz cięzszych cięzarów podnoszenie dupy do góry na ławce prostej jest Dobre??????? Mi sie wydaje ze tak . . . !!! bo wtedy wicej podnosze!!!! Prosze o szybkie odpowidzi!!!! z góry dziki!!!! pozdro . .. ;p;p
  • 0

Pawlak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE

Witam mam takie drobne pytanko!!!! Czy podczas podnoszenia juz cięzszych cięzarów podnoszenie dupy do góry na ławce prostej jest Dobre??????? Mi sie wydaje ze tak . . . !!! bo wtedy wicej podnosze!!!! Prosze o szybkie odpowidzi!!!! z góry dziki!!!! pozdro . .. ;p;p

UWAGI: Jest to ćwiczenie stymulujące wzrost całej klatki. Dla wielu kulturystów kluczowe w budowaniu muskulatury tej grupy mięśniowej. Pompuje krew na cały obszar klatki piersiowej. Należy zająć na ławce taką pozycję, która gwarantuje dobrą stabilność całego ciała. Podczas wyciskania powinno się unikać wstrzymywania oddechu oraz „mostkowania”(odrywania bioder od ławki).Ruch powinien być płynny(w fazie opuszczania również)-staramy się przez cały czas kontrolować sztangę i jej ruch, jednocześnie koncentrując się na stałym napięciu mięśni piersiowych. Gryf sztangi ma dotknąć naszej klatki, a nie uderzać w nią.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE
:brawo:

jest to jak najbardziej zła technika, tak jak wyżej ciało powinno przylegać do ławki

lepiej mniejszym ciężarem a dokładnie !
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE

:brawo:

jest to jak najbardziej zła technika, tak jak wyżej ciało powinno przylegać do ławki

lepiej mniejszym ciężarem a dokładnie !

cytuję: ,,jest to najbardziej zła technika" nie wiem czy płakać czy śmiać się :nabita:, chłopie go to sql proszę! :dance6: przeznacz trochę czasu na naukę języka ojczystego!
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE

cytuję: ,,jest to najbardziej zła technika" nie wiem czy płakać czy śmiać się :dance6:, chłopie go to sql proszę! :dance: przeznacz trochę czasu na naukę języka ojczystego!


mnie nie obchodzą przedmioty humanistyczne, jestem na profilu z rozszerzona matematyka, wiec widać umysł ścisły, reszta mnie nie obchodzi. W przeciwieństwie do Ciebie mam predyspozycje aby w przyszlosci zwiazac z ta dziedzina nauki swoja prace..

nie chce nikogo obrazac.. ale skoro w szkole zawodowej nie ucza obslugi lopaty to dla Ciebie pracy nie ma..

edit: naucz sie cytowac bo cos Ci to nie wychodzi :nabita:
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE

cytuję: ,,jest to najbardziej zła technika" nie wiem czy płakać czy śmiać się :dance6:, chłopie go to sql proszę! :dance: przeznacz trochę czasu na naukę języka ojczystego!

:nabita:

To nie szkola :!:ani nie forum polonistyczne. Ja przynajmniej zrozumialem tresc tego posta.

A co do mostka to taka metoda grozi katuzja.
  • 0

Pawlak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wYCISKANIE
Spokoj :DDDD

"Nie ma stresu bez pracy a ganji bez sadzenia"
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024