Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kristoffer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!
Mam 17 lat i waże 110kg przy wzroście 190cm {SMILIES_PATH}/crybaby.gif Chciałbym zrzucić fet na brzuchu i w ogóle...Nie mam czasu na siłownię, bo czas wolny spędzam przy nauce. Czy ćwiczenia 6 Weidera coś mi pomogą? Jaką dietę mogę stosować...
Czekam na pomoc {SMILIES_PATH}/rolleyes.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!
Weidera odpuść.
Skup się na diecie.
Tyjesz bo: nie ruszasz się, jesz za dużo kalorycznie.
Wyeliminuj pierw złe nawyki żywieniowe. Popatrz na forum i zebrawszy informacjen a temat diety staraj sie odżywiać odpowiednio, z czasem łapiąc wiedzę ulepszaj swój sposób jedzenia ;-)
  • 0
Paweł W.

krisss99
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!
Ja tez mam 17 lat i ucze sie w liceum(naprawde dobrym) i nigdy nie uwieże w to ze nie masz czasu zeby codziennie rano albo wieczorem pobiegac 30min . To co napisałes jest śmieszne ze wolny czas spędzsz przy nauce a jeżeli rzeczywiście tak jest to powinienes udac sie do jakiegos porządnego psychologa. Jak chcesz schudnac skoro nie masz ruchu? Moim zdaniem głównym powodem oprócz diety jest psychika jeżeli bedziesz chciał naprawde zrzucić parę kilo to spokojnie pogodzisz nauke z treningiem. Ale jeżeli masz podejscie ze nie masz czasu na trening bo sie cały czas uczysz i będziesz ubolewał jaki to Ty gruby jestes to życze miłego hodowania brzuszka. Moze sie na Ciebie rzuciłem ale zastanów sie nad tym.
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!
aeroby(rower stacjonarny,bieżnia,orbotrek) chłopaki do tego na początek 2x w tyg po 30 min potem co tydzien dorzucacie 5 min az dojdziecie do 60min 3-4x w tyg w zależnosci od potrzeb
  • 0

kristoffer
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta, ćwiczenia i pomoc!!!
Więc mam sobie odpuścić Weidera...
Myślałem, że jednak coś mi pomoże...
Pozdrawiam i dzięki za info
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024