Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy będzie z tego kaloryfer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy będzie z tego kaloryfer
Otóż pisze tego posta ponieważ już sam nie wiem jak mam ćwiczyć brzuch narazie ćwiczę go co 2 dzień : 1 30 brzuszków z 10 kg obciążeniem , 2. 2x60 zwykłych brzuszków, 3. 1x 30 brzuszków skośnych 4, unoszenie nóg do góry leżąc 1x30 ,5 unoszenie nóg do klatki i opuszczanie 1x30 6. 2x 20 pompek Jak myślicie wykonywać ten trening ciodzienię czy co 2 dzień czytałem dużo lecz każdy inaczej piszę .Mam 15 lat ,185 cm wzrostu ,63kg jestem chudy proszę o pomoc? Na innym forum czytałem że jak jest się chudym to nie będzie się miało kaloryfera czy to prawda??

oto mój brzuch proszę o ocenę ,można z tego kaloryfer wyrobić??

Dołączona grafika
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
Wyjdz :dance6:
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
Jasne że można ale ja na twoim miejscu bym poćwiczył na masę :dance6:
  • 0

kytof1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
Pirat co to oznacza co napisałeś wyjdz??
  • 0

marcin9732
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
Ja też bym ci polecił złapać trochę masy....

A co do tych ćwiczeń to mam jedną uwagę.
Napisałeś że przy brzuszkach używasz 10 kg obciążenia. Nie zgadzam się że powinieneś ćwiczyć z dodatkowym ciężarem na tę część ciała.Mięśnie brzucha niczym się nie różnią od innych mięśni więc jak będziemy je bardziej obciążać, tym większe urosną. Nim się obejrzysz a przybędzie ci w pasie.
Jeżeli się mylę niech ktoś napisze.

Spróbuj a6w, ale priorytetem stawiałbym na masę!!! masa to potęga!!
  • 0
Ćwiczenia powinny stać się częścią długoterminowego programu poprawy zdrowia.Regularne uprawianie sportu rok w rok-oto co się naprawdę liczy. Krótkotrwałe ćwiczenie daje krótkotrwałe efekty.

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
A z czego chcesz mieć ten "kaloryfer" jak nie masz masy mięśniowej na tym brzuchu(zreszto nigdzie jej niemasz)?? Ćwicząc w ten sposób zrobisz jako takom rzezbe tak że bedzie widać zarys mięśni ale kaloryfera z tego nie będzie bo z pustego to i kytof1 nie zbuduje :dance6: Złap najpierw troche mięcha, a pózniej zabieraj się za robienie kaloryfera:D
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer

A z czego chcesz mieć ten "kaloryfer" jak nie masz masy mięśniowej na tym brzuchu(zreszto nigdzie jej niemasz)?? Ćwicząc w ten sposób zrobisz jako takom rzezbe tak że bedzie widać zarys mięśni ale kaloryfera z tego nie będzie bo z pustego to i kytof1 nie zbuduje :dance6: Złap najpierw troche mięcha, a pózniej zabieraj się za robienie kaloryfera:D


tak jak koledzy wcześniej pisali, ćwicząc w ten sposób spalisz tkankę tłuszczową i zostanie skóra i mięsnie ( bez bazy mieśniowej, znaczy masa zawsze jest ) musiałbyś przeczytać kilka postów z ćwiczeniem na mase

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

poczytaj troszke o technikach, zainteresuj się również pojeciammi związanymi z nabieraniem masy mięsniowej, być może zainteresuje Cie kulturystyka i zaczniesz trenowac..

pozdrawiam i licze sukcesów..
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Bart903
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy będzie z tego kaloryfer
A więc, żeby mieć kaloryfer musisz najpierw zbudować mięśnie a po odpowiednim czasie je odsłonić tj. wyrzeźbić.
Mięśnie brzucha nie są wyjątkiem, one również aby urosnąć potrzebują treningu typowego na masę, treningu nastawionego na progresję.
Polecam trening mojego kolegi (Mishachequ'ea):

Załączony plik  sb.asp1.jpg   39,04 KB   7 Ilość pobrań
Załączony plik  sb.asp2.jpg   43,25 KB   7 Ilość pobrań

Wykorzystywane są 4 proste ćwiczenia na mięsnie brzucha z ktorymi wiekszosc z was juz pewnie miala do czynienia. Trening wykonywac 2 -3razy w tygodniu. Przerwy miedzy seriami roznych cwiczen minimalne, na zlapanie oddechu (30 sekund). Przerwy po 3 seriach 1-1,5 minuty. Obciazenie trzymane w dloni opieram o bark i trzymam za brzeg krazka. Obciazenie przy nodze moze miec kilka postaci. Mozna przywiazywac sznurem krazki do stopy (odradzam tego bo duzo czasu sie traci na wiazanie i jest to niestabilne). Mozna poprosic kogos aby dzialal sila na zasadzie ciezarui ciagnal naszego nogi w dol (bardzo bezpieczne, szybkie jednak ciezko kontrolowac "ciezar"). Mi osobiscie najlepiej pasuje wrzucanie malych krazkow do grubej skarpety. Mam juz jedna pare skartpet dobrze rozciagnietych ktorych uzywam tylko w czasie cwiczen miesni brzucha. Na jedna skarpete nakladam druga z krakiem/ami w srodku, krazki pod stopa (wygodne, szybkie, w miare bezpieczne ).

Należy stosować progresję żeby mięśnie nie popadły w stagnację. Ważna jest odpowiednia technika wykonywania ćwiczeń, musisz napinać porządnie mięśnie bo ćwiczenia bez tego będą nic nie warte! Pamiętaj także o odpowieniej rozgrzewce przed treningiem analogicznie postępując z rozciągnięciem mięśnie po każdej sesji.

Jak już zbudujesz mięśnie to np. w maju weźniesz się za rzeźbienie brzucha. Aeroby 3-4 razy w tygodniu 2h po jedzeniu lub po treningu.
Odradzam ci definitywnie biegać na czczo bo wtedy organizm jedzie i po mięsie i po tłuszczu, dlatego aeroby po południu, najlepiej przed 17.

Elo
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024