Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.
A więc tak od września albo października planuje następujący cykl:

1-4 meta 20 mg ed
1-8 omka 250 mg e5d
ewentualnie myślałem nad dorzuceniem winka 5-8/6-10 30 mg ed (ale nad tym się jeszcze zastanawiam.

Bedzie to mój pierwszy cykl i od razu mocny ale cóż tak juz musi być.Dietke j7uż jest i wychodzi mi trzymanie jej.Po cyklu w 21 dni po ostatnim strzale odblok z clomidu 24 tabletki. 1 dzień 200 mg pozostałe 50 mg.W czasie odbloku jak i po cyklu trening regeneracyjny i kreatynka (samo mono styknie czy musi być coś mocniejszego-jak tak to co polecacie).W czasie cyklu nolwa pod ręką na wypadek jak by się gino zaczeło robić.Witaminki i minerały oczywiśc8ie.Zastanawiam się nad dorzuceniem provironu albo/i HCG-co wy nato.Jezeli tak to co i kiedy??Prosił bym o narzucenie jakichś poprawek.


Ps.Ile strzałów omki potrzebne jest przy dawkowaniu 250 mg e5d na cykl 10 tygodniowy??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.

ewentualnie myślałem nad dorzuceniem winka 5-8/6-10 30 mg ed (ale nad tym się jeszcze zastanawiam.


zrezygnuj z tego nie dorzucaj do mety wina

Po cyklu w 21 dni po ostatnim strzale


14 dni wystarczy

W czasie odbloku jak i po cyklu trening regeneracyjny i kreatynka (samo mono styknie czy musi być coś mocniejszego-jak tak to co polecacie


kreta moze byc ale ja polecał bym jakis stack ja zawsze wrzucam sobie xp

HCG w razie czego jak jajka dostana po dupie jesi nie nie ma sensu proviron zbedny moim zdaniem nie potrzebny raczej bedzie

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.
Junior odblok po 14 dniach od ostatniego strzału Omki??Cały czas myślałem że 21 dni potrzebne.A i jeszcze jedno takie pozatematem.Czy uważasz że taki cykl będzie dobry dla mnie (pewnie nie) :P ?Dzięki

Ps.Bo zastanawiam się jeszcze nad samą metką 1-5 20 mg ed.Ale ja potrzebuje być (jak kolwiek by to nie zabrzmiało) dość dużym-potężnym :hyhy: I wiem że jak będzie dieta,trening i regeneracja w pytke to omka+metka mi to dadzą (znam gościa po takim cyklu i z typka mojej budowy się strasznie zwiększył) a nie wiem jak sama metka :zdegustowany:
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.

Junior odblok po 14 dniach od ostatniego strzału Omki??Cały czas myślałem że 21 dni potrzebne


no tenm temat jest dośc szeroki jedni mowią ze 14 dni inni ze 21 ja sie trzymam wersji 14 dniowej.. sam robilem odblok po omce po 14 dniach i jest bardzo dobrze

A i jeszcze jedno takie pozatematem.Czy uważasz że taki cykl będzie dobry dla mnie (pewnie nie)


dawki nie są duze jesli masz diete to powinno byc spoko chodz nie powiem troche ostro zaczynasz..

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.
Po przeczytaniu jeszcze kilku rzeczy i twojego artykułu o 1 cyklu postanowiłem ten cykl odłozyć do grudnia-stycznia.A teraz zrobić cykl:

meta 1-5 20 mg ed.

Ale dzięki za pomoc przy poprzednim cyklu-na niego też przyjdzie czas.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Tym razem 100% mój cykl-porady i poprawki.
i dobrze zrobiles

meta i omka to najgorsze polacznei jakie mozna wybrac na pierwszy raz

jedne z mocniejszych sterydow, a bardzo czesto brane na pierwszy raz
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024