Skocz do zawartości


Zdjęcie

metka z EAP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

metka z EAP
mam mete z EAPu, püytanie to takie czy sie oplaca to kupowac, ogolnie to mam juz to ale naklejka wydaje sie przestarzala troche a tabletki nie sa idealnie biale i maja malutki czarne plamki, pozniej pokaze fotki
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP
tego nikt nie podrabia

ogolnie firma krzak
opinie rozne
  • 0
Anglia

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP

mam mete z EAPu, püytanie to takie czy sie oplaca to kupowac, ogolnie to mam juz to ale naklejka wydaje sie przestarzala troche a tabletki nie sa idealnie biale i maja malutki czarne plamki, pozniej pokaze fotki


Jeśli to nowa metka z EAPu to powinna mieć hologram i złota naklejkę, jeśli to ta stara z zieloną naklejką to pewnie wyjebka, bo jej już od jakiegoś czasu na rynku nie ma a nie uwierzę ze jakiś dil miał ją "na magazynie" wiedząc jak schodzi.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP

Jeśli to nowa metka z EAPu to powinna mieć hologram i złota naklejkę, jeśli to ta stara z zieloną naklejką to pewnie wyjebka, bo jej już od jakiegoś czasu na rynku nie ma a nie uwierzę ze jakiś dil miał ją "na magazynie" wiedząc jak schodzi.


naklejka jest wlasnie taka jak mowisz, tylko ze to wlasnie ona wyglada na stara wzgledem swojego stanu. plusem jest to ze te naklejki nie chca zejsc tak latwo
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP
kto nie ryzykuje ten nie ma ogólnie tak jak wojtek napisał opinie na tema tej metki sa różne ja bym nie wymyślał za duzo i został jednak prz ruskiej mecie

big_proof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie
  • Zainteresowania:DZiewczyny , Muzyka , PC , GSM , Motoryzacja ,Sport , Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP
Dokładnie zakup Ruska z dobrego źródła a z tym nie ryzykuj +) Metka to sie są drogie sprawy więc ryzykować tym bardziej nie ma sensu.
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP
nie bierz tego ja brałem i nicccccccccc
  • 0
train hard or go home

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka z EAP
a ja wprost przeciwnie moje są białe jak ... śnieg (świeży:D) są takie łatwo rozpuszczalne ale działają jak trzeba albo jeszcze lepiej ja sobie tą mete chwale i opakowanie mam normalne ! dla ciekawosci powiem że w pudełeczku było 118 tab.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024