Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy ;P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Azazzel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy ;P
Witam. Mam pewien problem i mam nadzieje ze ktos z Was udzieli mi pomocy. Mam 18 lat, 182 cm wzrostu i tylko 62 kg wagi. Zaczalem trenowac kickboxing, jestem nim zafascynowany, niestety moja waga i co za tym idzie moja sila jest niewielka i nie moge walczyc zbyt efektywnie, mimo najszczerszych checi i ogromnych wysilkow. Od dziecka mialem problemy z przytyciem, moja przemiana materii jest ogromna, mimo to nie jestem chudzielcem. Jestem szczuply, a dzieki wielkiemu wisilkowi (chodzi o cwiczenia, nie mam mozliwosci zapisania sie na silownie, mimo to cwicze w domu ile tylko sie da, drazek, hantle, pompki, brzuszki, laweczka, a mimo mojej ciezkiej pracy i spozywaniu duzej ilosci bialka nie daje rady przybrac na wadze) udalo mi sie nabrac troche miesni, takze wygladam i czuje sie w miare dobrze. Wyczytalem w internecie, ze suplementy takie jak kreatyna, moglyby rozwiazac moj problem, jednak wiele osob wypowiada sie, ze bez silowni to beda pieniadze wyrzucone w bloto. A gdybym jeszcze bardziej przylozyl sie do treningu w domu za pomoca dostepnych mi przyrzadow? Czy bylby jakis sens? Moim celem nie jest wygladanie jak Mariusz Pudzianowski. Chce po prostu przybrac pare kilo i w miare mozliwosci troche miesni. Szukam jakichs odzywek, niestety jestem zupełnie zielony w tym temacie. Prosze o porady, ew. jakie odzywki zastosowac, co do nich, itp. Fundusze ktore moge przeznaczyc to ok. 250 zl miesiecznie. Z gory dziekuje, pozdrawiam.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P
przedewszystkim dieta musi byc ok potem suple , ale napewno gainer jakis sie przyda np MASS XXL albo Monster Mass , pozatym trening na siłowni plus treningu kickboxingu to spory wydatek energetyczny wiec kcal w diecie powinno byc dosc sporo jakies 4000-4300
wiec skozystaj z jakiejś diety z forum plus wspomagaj sie gainerem

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P

ok. 250 zl miesiecznie

- to stosunkowo dużo :)

jesli chcesz przytyc to kup gainera, np. mass xxl (129zł - 4,8kg), albo magnum 8000 (99zł - 4kg).

ewentualnie zamiast gainera kup białko, np. wpc ostrowie (1,8kg ~ 65zł) i do tego Carbo (1kg ~ 15zł)..

koniecznie korzystaj z diety, np jednej z podwieszonych na forum "dieta".
staraj sie taką diete miec, aby w polączeniu z suplami spozywać
6g węglowodanów / 1kg masy ciała

cytuję:

WĘGLODOWANY:

Dobre źródła węglowodanów:
Otręby, płatki, warzywa, owoce, ryż brązowy biały preparowany, kasza, miód, chleb razowy ,carbo

Unikaj:
Dżemy, jogurty słodzone, słodycze

Złe:
Biały chleb, bułki, serki słodzone



2g bialka / kilogram masy ciała
cytuję:
BIAŁKO:

Dobre źródła białka:
Chudy nabiał,odzywki białkowe, cielęcina,dziczyzna,chude wędliny dobrej jakości ryby (najlepiej mórz północy),jajka (polecam cale),drób,szczególnie piersi kurze i indycze,wołowina, soja,

Unikaj:
Kiełbasy, parówki, wieprzowiny,

Złe:
Konserwy mięsne jakiekolwiek



co do kreatyny to musisz miec staz na silce ok pol roku, wiec narazie jej nie kupuj,
przy samej diecie i gainerze zrobisz kilka kilo ;)
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P
Azazzel, najpierw ułóż sobie dietę, potem zobacz czego Ci w niej brakuje, co najtrudniej Ci dostarczyć, pewnie będzie to białko więc kup System protein 80. Suplementy to są tylko dodatki uzupełniające naszą dietę, bez diety nie przytyjesz na samych odzywkach.

Na kreatynę za wcześnie, ułóż porządny plan treningowy na masę.

Mówisz że chcesz wyglądać jak Pudzian ? :rotfl: a kto by nie chciał :D
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P

Moim celem nie jest wygladanie jak Mariusz Pudzianowski


VanHeru klopoty z czytaniem :hyhy:
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P
daro6230, heh spałem 5 godz, sry za pomyłkę :D ja tam bym chciał wygladać jak pudzian ;)
  • 0

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy ;P
Ja tak porządkowo się wtrącę: ludzie, piszcie w tematach postu o co biega. Bo tak chuja pana się można domyślić...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024