Skocz do zawartości


Zdjęcie

panowie pomocy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Michal 18
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

panowie pomocy!!
Mam 18 lat (jeszcze nieskonczone) i nie wiem co robic.
Jestem nowy na forum, mieszkam w łodzi ale mniejsza o wiekoszsc.
Jestem troche gruby jak na swoj wiek i mam problem zwiazany tez ze swoim cialem. CHYBA objawia sie u mnie cos co nazywane jest 'nadkobiecoscia' lub zespolem klinefeltera. Wyrastają mi lekko damskie piersi. Nie sadze zeby to byl skutek mojej "okrągłości", a wytlumaczenia szukam wewnatrz siebie. Długie treningi sprawily ze troche schudlem, ale piersi jak byly tak są. co powinienem zrobić? zblizaja sie wakacje a ja nie chce przez kolejn y rok wstydzic sie swojego ciala np. na plazy czy na basenie. jest to bardzo krepujace z powodu wspomnianych wczesniej cyckow. w gronie najblizszych przyjaciol mam wielu "grubaskow" ale tylko ja owe piersi posiadam.
Czy uwazacie ze powinienem zaczac brac jakies sterydy, odzywki czy cos? Czy myslicie ze to by mi pomoglo zredukowac te cycki? oczywiscie w polaczeniu z sumiennym treningiem. Boje sie tez jednak o swoje zdrowie (i tak nienajlepsze) dlatego nie chcialbym brac czegos dla organizmu szkodliwego. Nie zalezy mi tez na masie miesniowej ( mam 180 cm i waze ok 90 kg), chce po prostu schudnac i pozbyc sie tych cyckow. Wiem ze wspomniany zespol klinefeltera leczy sie poprzez podawanie testosteronu i juz mialem go kupic ale postanowilem najpierw napisac do ludzi ktorzy sie na tym znaja. Co mi poradzicie? Prosze o szybka odpowiedź, zalezy mi bardzo.
Pozdrawiam
  • 0

bartiss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :39,5
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
Tak jak wspomniales masz za malo hormonow meskich a wiecej zenskich z tego co pisales tak ja stwierdzialem.Jezeli juz cos to zedne stery ci nie pomagatak mi sie wydaje niejestem lekarzem.Powinienes przejsc kuracje hormonalna pod okiem lekarza.A te cycki moga byc zwiazane z nadmierna iloscia tluszczu bo przy 180cm i 90 kg to juz jest spora nadwaga.Ja mam 190 i 97 kg i terz jak zaczynalem przygode z silownia mialem tz. "cycki" kazdy sie smial itp.A teraz zaczyna sie wszystko podkreslac.Tak wiec zedne sterydy zadnych hormonow na wlasna reke poprostu sprobuj schudnac jeszcze pare kilo jak sie nie poprawi idz do lekarza.Tyle z mojej strony
  • 0
GG: 2962346

Michal 18
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
no wlasnie jak juz pisalem to trening niewiele mi pomagal. wiadomo ze smiesznie to wygalada u chlopaka wiec kumple maja pompe a nie wiem co poradzic. no i chcialbym to zrobic jakos 'w tajemnicy' przed starymi, rodzenstwem bo jest to BARDZO krepujace. Boje sie tez z tym czekac do grudnia, kiedy skocze 18 lat, bo nie wiem czy to nie bedzie za pozno. wiadomo przeciez ze czlowiek nie dojrzewa przez cale zycie. no i do jakiego lekarza moglbym sie udac? kuracja hormonalna? na czym to polega?
  • 0

bartiss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :39,5
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!

kuracja hormonalna? na czym to polega?


nie wiem dokladnie ale jet cos takiego .Polega chyba na tym ze bierzesz meskie hormony jezeli to jest to co mowisz zz tymi cyckami.Sluchaj tutaj raczej nie ma lekarzy i nikt ci nie powie dokladnie co masz zrobic chyba ze ktos mial podobny problem.Najlepiej isc do lekarza i tyle.On ci wszystko powie co i jak.A do jakiego lekarza nie wiem moze idz do rodzinnego opowiedz o problemie moze dostaniesz jakeis skierowanie do lekarza albo na jakies badania
  • 0
GG: 2962346

ht.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
a czasami nie jest to poprostu lipomastia??? napewno ci pomoze dieta redukcyjna plus t reningi aerobowe. jesli juz jestemy w tym dziale to mozna dodac clen. z drugiej strony jesli to jest naprawde ta TWOJA CHOROBA tto nieema sensu zaczynac kuracje tseciem na wlasna reke. po pierwsze u lekarza napewno cie wyjdzie taniej, bedziesz mial pewnosc zee nie wbijasz jakiegos oleju slonecznikowego, i bedziesz pod stala opieka medyczna. na wlasna reke niema sensu zaczynac sie w to bawic.
  • 0
porady dietetyczne. suplementacyjne, treningowe. gg 10452784

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
Umów sie na wizyte z lekarzem rodzinnym a On wyśle Cie w odpowiednie ręce.
Gdy miałem 14 lat i moja waga siegala az 74kg miałem problem z duzymi sutkami, lekarz przepisal mi 30tab Metanabolu na okrez jedengo miesiaca. Nawet nie pamietam czy to był 2mg czy 5mg. Po kuracji nie miałem problemu. Nic nie rób na własną ręke mozesz sobie więcej zaszkodzić niż pomóc.

Michal 18
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
to mozna tez zaradzic cos duzym sutkom? myslalem ze to cecha indywidualna.
Dobra, dzieki serdeczne panowie ;-)
pozdrawiam.
  • 0

Michal 18
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
no i co to jest clen?
  • 0

Michal 18
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!
moglibyscie podac jeszcze jakas przykladowa diete redukcyjna? chodzi mi o pozbycie sie tluszczu z klatki.
jakbyscie mogli, bylbym bardzo wdzieczny.
pozdrawiam
  • 0

ht.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: panowie pomocy!!

no i co to jest clen?


jest to lek na astme. w kulturystyce jest pomocny przy redukcji tkanki tluszczowej poprzez delikatne podniesienie temp. ciala.
  • 0
porady dietetyczne. suplementacyjne, treningowe. gg 10452784



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024