Skocz do zawartości


Zdjęcie

trenadrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

trenadrol
co sądzicie o ph trenadrolu?? warty jest zdrowia że tak ujmę?? :dance6:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

co sądzicie o ph trenadrolu?? warty jest zdrowia że tak ujmę?? :dance6:


Strasznie podnosi ciśnienie... przy wiekszych dawkach np 6tab/dziennie nie to wytrzymania. Daje dobrego kopa siłowego i dobrze uwidacznia zyły. Polecam dodac inny PH oraz duże ilości białka. Pzdr

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
aha a jak on ma się w stosunku do masy?zależy mi prawie wyłącznie na zwiększeniu masy i jeszcze chciałbym wiedzieć czy takie same osłonki witaminy i minerały mam stosować jak na cyklu na metce?i jakie skutki uboczne może wywołać? sorki że tyle pytań ale na ph nie znam się zbytnio a nie chce się brać za coś o czym nie mam zbytnio pojęcia. pozdrawiam
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

aha a jak on ma się w stosunku do masy?zależy mi prawie wyłącznie na zwiększeniu masy i jeszcze chciałbym wiedzieć czy takie same osłonki witaminy i minerały mam stosować jak na cyklu na metce?i jakie skutki uboczne może wywołać? sorki że tyle pytań ale na ph nie znam się zbytnio a nie chce się brać za coś o czym nie mam zbytnio pojęcia. pozdrawiam


:dance6: dlugo falowe skutki uboczne nie sa jeszcze znane poniewarz srodek ten jest stosukowo mlody. ale czesto slyszy sie opinie ze skutki uboczne porownywalne jak na sterydach.
:dance: jest to silny PH i szybko blokuje (cykl nie powinien trwac wiecej niz 5 tygodni)
:D Slyszalem duzo pozytywnych opini na temet trenadrolu typu duzo bez tluszczowej masy ale wszystko zalezy od organizmu.
:nabita: oczywiscie odblok i oslonki , witaminy ,diete trzeba zachowac.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
a jeszcze jedno co sądzicie o trenadrolu z firmy KILOSPORTS?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
Zawsze pytanie brzmi - masa, masa i masa. Jezeli jestes poczatkujacym PH-men to napewno dostaniesz troche masy. Ja widziałem efekty przy braniu tego PH z Omnadrenem i szlo cudownie sucho !!!

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
no omnadren to jest moim zdaniem najlepszy steryd efekty są rewelacyjne pod warunkiem że na cykl i na utrzymanie tej masy po cyklu wydasz całą wypłate :dance6: A co do mojego cyklu zdecydowałem się jak na początek wziąć bad ass mass z alri do tego produktu też trzeba mieć odblok i jak myślisz novedex XT z gasparii bedzie odpowiedni?albo jak bys mógł polecić coś tańszego w miare. PTC z xtreme anabolic w żadnym sklepie nie mogę znaleść a clomid odpada bo niemam dojścia. pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
Do kazdego PH musisz miec odblokowanie. Widzialem tylko cykl na EPI bez odblokowania ale efekty sa oczywiscie mniejsze. Novedex XT jest OKi na odblok.
Polecam Serious Nutrition Solutions Inhibit-E ( nie wiem czy jest dostepny w PL )
Poszukaj 6-OXO ErgoPharm podnosi znakomicie poziom testosteronu po cyklu i na 100% jest w PL.
ALRI Restore jest OK.
Advanced Muscle Science Arom-X powinno być dostepne w PL. Jezeli nie bedzie to znajdz sklep ( polski ) w UK w ktorym dostaniesz na 100% tak samo jak PCT Xtreme.
Jezeli cykl bedzie na jednym PH i przez okres 4tyg to wydaje mi sie ze mocny Tribulus i ZMA wystarczy, dodasz cykl na kreatynie i bedzie dobrze.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

no omnadren to jest moim zdaniem najlepszy steryd efekty są rewelacyjne pod warunkiem że na cykl i na utrzymanie tej masy po cyklu wydasz całą wypłate :dance6: A co do mojego cyklu zdecydowałem się jak na początek wziąć bad ass mass z alri do tego produktu też trzeba mieć odblok i jak myślisz novedex XT z gasparii bedzie odpowiedni?albo jak bys mógł polecić coś tańszego w miare. PTC z xtreme anabolic w żadnym sklepie nie mogę znaleść a clomid odpada bo niemam dojścia. pozdro


ten bad ass mass to anabolizer i niektorzy nie uwazaja go za prohormon. on sam w sobie powinien zwiekszac poziom wolnego testosteronu. Ale dawj relacje z tego cyklu( najlepiej ze zdjeciami HE HE HE :nabita: ) moze bedzie warty zachodu. jestem ciekawy dzialania tego produktu bo slyszy sie mieszane opinie.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
no anabolizer ale pod ph podchodzi. :dance6: Ten cykl bedzie trwał 6 tyg z czego to ph będe używał 30 dni reszta cyklu to kreatyna. Więc myślisz że jak 30 dni bede stosował to nie bedzie trzeba odbloku tylko wystarczy dobry tibulus i ZMA??chyba że zrobie sam cykl na tym ph a po 30 dniach jak skończe ph wrzuce tribulus ZMA i kreatyne?(oczywiście gainer i białko cały czas) :nabita:
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

no anabolizer ale pod ph podchodzi. :dance6: Ten cykl bedzie trwał 6 tyg z czego to ph będe używał 30 dni reszta cyklu to kreatyna. Więc myślisz że jak 30 dni bede stosował to nie bedzie trzeba odbloku tylko wystarczy dobry tibulus i ZMA??chyba że zrobie sam cykl na tym ph a po 30 dniach jak skończe ph wrzuce tribulus ZMA i kreatyne?(oczywiście gainer i białko cały czas) :nabita:


kreatyna sie dosc dlugo rozkreca to moze lepiej okolo dziesiec dni przed skonczeniem bad ass mass ja wrzuc.
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
dość dobry pomysł i chyba tak zrobie :dance6: a co do tego odbloku to teraz nie wiem czy kupić odblok czy raczej niema sensu jak robię cykl 4 tyg i na jednym ph bo jak nie trzeba to kupie tylko tribulusa i ZMA
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

dość dobry pomysł i chyba tak zrobie :dance6: a co do tego odbloku to teraz nie wiem czy kupić odblok czy raczej niema sensu jak robię cykl 4 tyg i na jednym ph bo jak nie trzeba to kupie tylko tribulusa i ZMA

Novedex powinien wystarczyc ale nie wiem dokladnie jak z tym anabolizerem, moze niech Mac406 Ci doradzi. No i czekam na relacje z cyklu. :nabita: sam myslalem zeby cos sobie ulozyc i skorzystam z twoich relacj. zastanawiam sie nad epistane bo to slaby PH i odblok jes nie potrzebny. :dance:
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
Cykl powinienem zacząć 1 w najgorszym wypadku 10 styczeń bo przed CYKLEM chce zrobić 2 tyg przerwy na regeneracje no i święta sylwester dobry okres na regeneracje :dance6: relacje zdam jak najbardziej :nabita: weznę po cyklu ten nowedex i do tego ZMA prawie tyle samo mnie wyniesie co dobry tribulus i zma a przynajmniej mam pewność :dance: [POZDRAWIAM
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

Cykl powinienem zacząć 1 w najgorszym wypadku 10 styczeń bo przed CYKLEM chce zrobić 2 tyg przerwy na regeneracje no i święta sylwester dobry okres na regeneracje :dance6: relacje zdam jak najbardziej :nabita: weznę po cyklu ten nowedex i do tego ZMA prawie tyle samo mnie wyniesie co dobry tribulus i zma a przynajmniej mam pewność :dance: [POZDRAWIAM


Zakoncz cykl Nowadex`em i nie kupuj wtedy ZMA tylko zainwestuj kase np w dwie puszki BSN NO XPLODE. NO XPLODE zacznij brac tydz przed zakonczeniem cyklu na PH.
Ja po cyklu na Trienbolone ( PH ) i Methandrolu 50 ( PH ) wrzuciłem Retain2 ALRI i NO XPLODE oraz CELLMASS z BSN i bez zadnych efektow straty siły/masy robiłem swoje.
Wiekszość osob na odbloku dostaje tradzik wiec 50-60mg cynku na noc.
Pzdr

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
aha rozumiem raczej jedną puszkę weznę no xplode bo mam jeszcze mono 200gr ze starego cyklu więc pierwsze będę brał no xplode a jak się skończy to mono. Myśle że ten produkt z alri na 1 cykl będzie odpowiedni.
DZIĘKI ZA POMOC I POZDRAWIAM :dance6:
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
a bym zapomniał jeszcze chciałem się dowiedzieć czy samo białko mi wystarczy czy gainer też powinienem zakupić?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol

a bym zapomniał jeszcze chciałem się dowiedzieć czy samo białko mi wystarczy czy gainer też powinienem zakupić?


Nie mam pojecia jaką masz mase ciała i czy interesuje Cie masa czy dobra jakość mięśnia.
Zaraz Tobie odpowiem :
Gainer zwiekszy Twoja mase ciała ale duże prawdopodobienstwo ze Cie otłuści.
Na proteinie idzie czysty mięsień.
Warto czasami sie troszke przymasować w końcu idzie zima.

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
ważę 61kg i bardzo zależy mi na masie gdyż bardzo trudno mi ją łapać . Zawsze gdy robię cykle kreatynowe to siła mi wzrasta i twardość mięśni ale masa bardzo słabo bo jak na moją wagę jestem dość silny :dance: dlatego też zdecydowałem się na ten cykl. To więc myślę że wezmę białko matrix, nie mam zbyt dużych funduszy więc myślę że gainer MTC z firmy olimp bedzie w sam raz :dance6: Tak ogólnie to mi na czystym mięchu nie zależy może być też trochę tłuszczu :nabita:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trenadrol
Przy wadze 61kg to gainer powinien być podstawą. Wrzuc do diety dwa dodatkowe posiłki. Ja obecnie uzywam Syntrax Matrix 5 ( chyba piszemy o tej samej proteinie ) i jestem zadowolony. Dobra i tania proteina to All The Whey - Whey Protein Blend 2.27kg ale nie mam pojecia czy jest dostepna w PL.
Pisałes ze masz kreatyne mono to moze zrób tak 3tyg przed koncem cyklu na PH wrzuc mono zaraz po cyklu na PH wrzuc NO XPLODE.
Ostanio widzialem super efekty na kreatynie ale w takim zestawie :
1-6 Kreatyna Mono
6-12 Kreatyna Jabłczan
12-18 Kreatyna Cell Pump
Cykl robili juz starzy wyjadacze..... warto wyprobować.
Wiem że odbiegam z moimi wypowiedziami od innych na forum ale juz tak jest i tak będzie...

Pzdr



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024