Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH
WITAM WSZYSTKICH!!

MAM PYTANIE ODNOSNIE ODZYWEK JAKIE MOGL BYM BRAC DO PROHORMNOW

CYKL ZAMIERZAM ZROBIC NA M-DROLU EPITHIN-E I PO CYKLU BEDE ROBIL ODBLOK CLOMIDEM DORZUCE DO TEGO TBOL
I ZASTANAWIAM SIE JAKIE ODZYWKI MOGE BRAC DO TEGO CYKLU I JAKIE POWINIENEM BRAC PO CYKLU ZEBY TO WSZYSTKO RAZEM
DOBRZE WSPOLGRALO

CYKL BEDZIE WYGLADAL TAK
1-2 TYDZIEN M-DROL 10MG
3-4 TYDZIEN M-DROL 20MG
EPITHIN-E 30MG
5-6 TYDZIEN EPITHIN-E 30MG
DO TEGO CHCE TEZ WIAZC OSLONKI ANABOLIC XTREME LIVER SUPPORT TYLKO CZY TEZ OD KIEDY JE BRAC I JA DLUGO
POZNIEJ PRZEZ 10 DNI CLOMID LUB COS INNEGO NA ODBLOK(CLOMID MAM ZAMIAR BRAC NA NOC CZY TO BEDZIE DOBRZE???)
TYLKO NIE WIEM KIEDY ZACZAC BRAC TEN TBOL I W JAKICH DAWKACH I JAK DLUGO
CZYTALEM GDZIES ZE TBOL CHYBA TRZEBA BRAC RAZEM Z CLOMIDEM ALE NIE JESTEM PEWIEM DLATEGO PROSZE WAS O POMOC
I CO WASZYM ZDANIEM POWINIENEM DORZUCIC A CO ZMIENIC???
PROSZE O WAS O OPINIE I SPRAWDZENIE ORAZ POMOC !!!!
POZDRAWIAM
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

WITAM WSZYSTKICH!!

MAM PYTANIE ODNOSNIE ODZYWEK JAKIE MOGL BYM BRAC DO PROHORMNOW

CYKL ZAMIERZAM ZROBIC NA M-DROLU EPITHIN-E I PO CYKLU BEDE ROBIL ODBLOK CLOMIDEM DORZUCE DO TEGO TBOL
I ZASTANAWIAM SIE JAKIE ODZYWKI MOGE BRAC DO TEGO CYKLU I JAKIE POWINIENEM BRAC PO CYKLU ZEBY TO WSZYSTKO RAZEM
DOBRZE WSPOLGRALO

CYKL BEDZIE WYGLADAL TAK
1-2 TYDZIEN M-DROL 10MG
3-4 TYDZIEN M-DROL 20MG
EPITHIN-E 30MG
5-6 TYDZIEN EPITHIN-E 30MG
DO TEGO CHCE TEZ WIAZC OSLONKI ANABOLIC XTREME LIVER SUPPORT TYLKO CZY TEZ OD KIEDY JE BRAC I JA DLUGO
POZNIEJ PRZEZ 10 DNI CLOMID LUB COS INNEGO NA ODBLOK(CLOMID MAM ZAMIAR BRAC NA NOC CZY TO BEDZIE DOBRZE???)
TYLKO NIE WIEM KIEDY ZACZAC BRAC TEN TBOL I W JAKICH DAWKACH I JAK DLUGO
CZYTALEM GDZIES ZE TBOL CHYBA TRZEBA BRAC RAZEM Z CLOMIDEM ALE NIE JESTEM PEWIEM DLATEGO PROSZE WAS O POMOC
I CO WASZYM ZDANIEM POWINIENEM DORZUCIC A CO ZMIENIC???
PROSZE O WAS O OPINIE I SPRAWDZENIE ORAZ POMOC !!!!
POZDRAWIAM


Dwa tygodnie przed koncem cyklu dorzuc kreatyne . dobrze bedzie jak zafundujesz sobie jakies zdrowe tluszcze typu ome3 , omega6. uzupelniaj bialko i wegle
  • 0

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Dwa tygodnie przed koncem cyklu dorzuc kreatyne . dobrze bedzie jak zafundujesz sobie jakies zdrowe tluszcze typu ome3 , omega6. uzupelniaj bialko i wegle

a slyszales moze cos na temat tbol i jak go brac i jak dlugo i czy moge go dorzucic do tego cyklu z kreatyna i innymi odzywkami oraz jak dlugo nalezy stosowac clomid po skonczeniu cyklu na ph
dzieki za pomoc :dance6:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH
Siema,

przykladowo robisz cykl na PH 8 tyg...

1-8 PH
1-8 Anabolic Xtreme Liver Support
9-20 inny tanszy regenerator wątroby np z NOW Foods
1-16 Aminokwasy np Dymatize 4800
9-12 Anabolic Xtreme PCT
6-12 Kreatyna, najlepsze rozwiazanie to dwie puszki BSN NO XPLODE.
Caly czas białko do bólu oraz witaminy ( dodatkowo cynk )
Clomid 10 tab, jedna tab przed isciem spac. Zaczynasz brac razem z PCT.
Mozesz sobie zazebić PH np 1-4 M-DROL i 3-7 EPI.
Wlasnie jestem na cyklu z PH wiec dawaj jak masz jakies pytania. Ja biore Methandrola 50 i Trienbolone.
Pzdr

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Siema,

przykladowo robisz cykl na PH 8 tyg...

1-8 PH
1-8 Anabolic Xtreme Liver Support
9-20 inny tanszy regenerator wątroby np z NOW Foods
1-16 Aminokwasy np Dymatize 4800
9-12 Anabolic Xtreme PCT
6-12 Kreatyna, najlepsze rozwiazanie to dwie puszki BSN NO XPLODE.
Caly czas białko do bólu oraz witaminy ( dodatkowo cynk )
Clomid 10 tab, jedna tab przed isciem spac. Zaczynasz brac razem z PCT.
Mozesz sobie zazebić PH np 1-4 M-DROL i 3-7 EPI.
Wlasnie jestem na cyklu z PH wiec dawaj jak masz jakies pytania. Ja biore Methandrola 50 i Trienbolone.
Pzdr

w jakich dawkach mam brac clomid bo mam zaczac go brac zaraz po skonczeniu epi i jak dlugo oraz mam pytanie odnosnie tego tbol-u z tego co czytalem to dobrze go dorzucic zaraz po epi ale tez niewiem jak dlugo mam do stosowac
pozdr i dzieki za pomoc
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

w jakich dawkach mam brac clomid bo mam zaczac go brac zaraz po skonczeniu epi i jak dlugo oraz mam pytanie odnosnie tego tbol-u z tego co czytalem to dobrze go dorzucic zaraz po epi ale tez niewiem jak dlugo mam do stosowac
pozdr i dzieki za pomoc


Clomid jedna tabletke przed snem przez okres 10 dni. Mozesz brac 1-4 Tbol 5-8 Epi lub 1-6 Tbol 4-8 Epi.

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH
Mój bład zamiast T-bol miało byc M-drol.
Clomid jedna tabletke przed snem przez okres 10 dni. Mozesz brac 1-4 M-Droll 5-8 Epi lub 1-6 M-Drol 4-8 Epi.
Nie zwiekszaj dawek PH :dance6: Jestes nowicjuszem i dawkuj wszystko według danych producenta. Przy wiekszych dawkach PH wystepuja mocne efekty uboczne nadkwasota/zgaga i nadcisnienie pierwsze objawy, pozniej trądzik itd. Daruj sobie duże dawki, dwa PH na pierszy cykl to juz sporo.
Liver Support 3x dziennie po jednej tab do posiłku i tak samo PCT ( zawsze jedna dawka przed snem ).
Chcesz dobre efekty rób wszystko powoli i na małych dawkach - lepiej wiecej "bezpiecznych" cyklów niz jeden mega a pozniej płacz...
Pzdr


Tu zrobiłem edycje zamiast odpowiedz - sorki


MaC406

  • 0

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Mój bład zamiast T-bol miało byc M-drol.
Clomid jedna tabletke przed snem przez okres 10 dni. Mozesz brac 1-4 M-Droll 5-8 Epi lub 1-6 M-Drol 4-8 Epi.
Nie zwiekszaj dawek PH :dance6: Jestes nowicjuszem i dawkuj wszystko według danych producenta. Przy wiekszych dawkach PH wystepuja mocne efekty uboczne nadkwasota/zgaga i nadcisnienie pierwsze objawy, pozniej trądzik itd. Daruj sobie duże dawki, dwa PH na pierszy cykl to juz sporo.
Liver Support 3x dziennie po jednej tab do posiłku i tak samo PCT ( zawsze jedna dawka przed snem ).
Chcesz dobre efekty rób wszystko powoli i na małych dawkach - lepiej wiecej "bezpiecznych" cyklów niz jeden mega a pozniej płacz...
Pzdr

Czyli rozumiem ze tego tbol mam nie brac tak???lLiver Support barc naprzyklad rano ze sniadaniem obiadem i kolacja???I tak samo robic z PTC???
I podczas tego cyklu moge brac odzywki typu glutamina aminokwasy glukozamina bialko i wegle no i tak jak pisales witaminy z mineralami.
Gdy skoncze m-drol zaczynam epi i tez EPI mam brac po jednej tabletce tak??
Anabolic Xtreme Liver Support to sa oslonki na watrobe a NOW FOODS to regeneretor na dla watroby dobrze rozumiem.
Bo nie zabardzo rozumiem o co chodzi z tym co mi napisaces w pierwszym poscie ze jest ten NOW FOODS jest tanszy i czy mam go brac do 20 tygodnia
Teraz to juz nie wiem czy wystarczy ten Anabolic Xtreme Liver Support czy mam jeszcze kupic dodatkowo NOW FOODS jesli tak to doradz mi jaki i czy mamgo stosowac do 20 tygodnia :nabita: A Anabolic Xtreme Liver Support odstawic po skonczeniu ph??
Sorry ze tak pytam ale nie zabardzo sie jeszcze w tym wszyskim orjetuje
pozdrawiam
  • 0

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Czyli rozumiem ze tego tbol mam nie brac tak???lLiver Support barc naprzyklad rano ze sniadaniem obiadem i kolacja???I tak samo robic z PTC???
I podczas tego cyklu moge brac odzywki typu glutamina aminokwasy glukozamina bialko i wegle no i tak jak pisales witaminy z mineralami.
Gdy skoncze m-drol zaczynam epi i tez EPI mam brac po jednej tabletce tak??
Anabolic Xtreme Liver Support to sa oslonki na watrobe a NOW FOODS to regeneretor na dla watroby dobrze rozumiem.
Bo nie zabardzo rozumiem o co chodzi z tym co mi napisaces w pierwszym poscie ze jest ten NOW FOODS jest tanszy i czy mam go brac do 20 tygodnia
Teraz to juz nie wiem czy wystarczy ten Anabolic Xtreme Liver Support czy mam jeszcze kupic dodatkowo NOW FOODS jesli tak to doradz mi jaki i czy mamgo stosowac do 20 tygodnia :nabita: A Anabolic Xtreme Liver Support odstawic po skonczeniu ph??
Sorry ze tak pytam ale nie zabardzo sie jeszcze w tym wszyskim orjetuje
pozdrawiam

I co mi mozecie doradzic do tego co napisalem powyzej prosze o pomoc!!! :dance6:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH
Trudno Tobie odpowiadac jak wciaż pytasz sie o to samo :dance6:
Podczas cyklu nie pytasz sie czy mozesz brać bialko/wegle itd tylko nie masz tego nie zaczynasz cyklu ( juz pisalem - białko, białko i bialko :D )
EPI uzywasz tak ja piszą na ulotce - pisalem Tobie jestes nowicjuszem nie kombinujesz z dawkami :nabita: Dwa PH na cyklu to juz Twoj maks.
Liver Support i NOW Foods to regenerator wątroby :D Jeden maksymalnie podczas cyklu regeneruje watrobe i drugi slabszy po cyklu. Przeciez odstawiajac PH watroba jest mocno naruszona i wymaga regeneracji. Ja osobiscie regeneruje sie tylko 365 dni w roku.
Liver Support odstaw po cyklu poniewaz jest 5x drozszy ( i zarazem mocniejszy ) od np NOW Foods i nie musisz jej tak mocno ochraniac gdy odstawiasz PH/SAA.
Pamietaj wiecej białka - dobra dieta to wiecej masy / wiecej wiatamin, minerałow i osłonek zdrowiej dla Twojego organizmu / dobry odblok - dobra kretyna wiecej zatrzymasz po cyklu / mniejsze dawki PH ale czestrze cykle zdrowiej :dance:
Unikaj gazowanych napoji / tlustego jedzenia / innych uzywek
Duzo spania i wypoczunku oraz dobrze ulożony trening to sukces kazdego cyklu.

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Trudno Tobie odpowiadac jak wciaż pytasz sie o to samo nabita.gif
Podczas cyklu nie pytasz sie czy mozesz brać bialko/wegle itd tylko nie masz tego nie zaczynasz cyklu ( juz pisalem - białko, białko i bialko dance.gif )
EPI uzywasz tak ja piszą na ulotce - pisalem Tobie jestes nowicjuszem nie kombinujesz z dawkami biggrin.png Dwa PH na cyklu to juz Twoj maks.
Liver Support i NOW Foods to regenerator wątroby dance6.gif Jeden maksymalnie podczas cyklu regeneruje watrobe i drugi slabszy po cyklu. Przeciez odstawiajac PH watroba jest mocno naruszona i wymaga regeneracji. Ja osobiscie regeneruje sie tylko 365 dni w roku.
Liver Support odstaw po cyklu poniewaz jest 5x drozszy ( i zarazem mocniejszy ) od np NOW Foods i nie musisz jej tak mocno ochraniac gdy odstawiasz PH/SAA.
Pamietaj wiecej białka - dobra dieta to wiecej masy / wiecej wiatamin, minerałow i osłonek zdrowiej dla Twojego organizmu / dobry odblok - dobra kretyna wiecej zatrzymasz po cyklu / mniejsze dawki PH ale czestrze cykle zdrowiej biggrin.png
Unikaj gazowanych napoji / tlustego jedzenia / innych uzywek
Duzo spania i wypoczunku oraz dobrze ulożony trening to sukces kazdego cyklu.

No spoko ale nie powiedziale jaka odzywke mam zakupic z NOW FOODS czy ta omega 3-6-9 czy tez cos innego?

 

 

Omega-3 Now Foods: http://www.fabrykasi...w-foods/omega-3


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

No spoko ale nie powiedziale jaka odzywke mam zakupic z NOW FOODS czy ta omega 3-6-9 czy tez cos innego?


NOW Foods - Silymarin Milk Thistle Extract 150 mg - 120 Vcaps®

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

NOW Foods - Silymarin Milk Thistle Extract 150 mg - 120 Vcaps®

Mam pytanie odnosnie T-BOLA ktorego wlasnie sobie zakupilem bede go bral po cyklu m-drol z epi
Pytanie jest odnosnie takie jak dlugo mam go brac i wiem ze mam go brac rano i wieczorem ale nie zabardzo wiem czy mam go barc do posiku czy przed posilkiem jesli przed to jaki ma byc odstep czasu przed zjedzeniem posiku
  • 0

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Mam pytanie odnosnie T-BOLA ktorego wlasnie sobie zakupilem bede go bral po cyklu m-drol z epi
Pytanie jest odnosnie takie jak dlugo mam go brac i wiem ze mam go brac rano i wieczorem ale nie zabardzo wiem czy mam go barc do posiku czy przed posilkiem jesli przed to jaki ma byc odstep czasu przed zjedzeniem posiku

MOGLBY MI KTOS COS POWIEDZIEC WIECEJ NA TEMAT T-BOLA BO ZA DUZO NIE ZNALALZEM W INTERNECI NA JEGO TEMAT
POZDRAWIAM
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

MOGLBY MI KTOS COS POWIEDZIEC WIECEJ NA TEMAT T-BOLA BO ZA DUZO NIE ZNALALZEM W INTERNECI NA JEGO TEMAT
POZDRAWIAM


Nie panikuj. Moze zamiast T-Bol wpisz Chlorodehydromethyltestosterone jest tego masa. Widocznie nikt tego nie brał na forum.

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Nie panikuj. Moze zamiast T-Bol wpisz Chlorodehydromethyltestosterone jest tego masa. Widocznie nikt tego nie brał na forum.

Mam pytanie odnosnie jednego suplementu chodzi mi o CYCLE ASSIST gosc ktory pracuje w sklepie mowil ze zamiast Anabolic Xtreme Liver Support moge
to zastapic ta odzywka.Co myslicie o tym???
A drugie pytanie jest dotyczy E-STANE czy to jest to samo co Epithin E??? Na opakowaniu jest napisane ze brac od 1 do 4 tab dzienie teraz jest pytanie czy podczas cyklu barc czaly czas jedna czy zwiekaszac dawke (moj pierwszy cylk) i czy ph bierze sie na posty zolodek czy zarem z posikem bo nieweim w jakich porach ma brac m-drol czy na czczo czy z sniadaniem lu obiadem ???
sorki ze tak pytam ale jestem nowicjuszem i chcialbym zeby bylo jak najbardziej prawidlowy cylk
pozdro
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH
Cycle Assist to rowniez dobry srodek. Ja bralem PCT tej firmy.

Specyfikacja :
N-Acetyl-l-Cysteine 750 mg
Milk Thistle (Standardized to 80% Silymarin) 500 mg
Pantothenic Acid (Vitamin B-5) 500 mg
Hawthorn Berry Extract (Satndardized to 1.8% Vitexin) 450 mg
Vitamin B-6 (Pyridoxine HCL) 50 mg 10000%
Saw Palmetto Extract (Standardized to 45% Fatty Acids) 160 mg
Celery Seed Extract (10:1) 75 mg
Grape Seed Extract (95% Proanthocyanidins) 75 mg
Policosanol 20 mg
Zinc Gluconate

Epithin E i Epistane to ten sam PH.
Jak sam napisales jestes nowicjuszem wiec nie kombinuj z dawkami. Nie masz pojecia jaka bedziesz mial reakcje na PH moze na standardowych dawkach dostaniesz taki tradzik ze zrezygnujesz z cyklu.
Bierz PH wraz z posilkiem i rownych odstepach czasu.

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

Cycle Assist to rowniez dobry srodek. Ja bralem PCT tej firmy.

Specyfikacja :
N-Acetyl-l-Cysteine 750 mg
Milk Thistle (Standardized to 80% Silymarin) 500 mg
Pantothenic Acid (Vitamin B-5) 500 mg
Hawthorn Berry Extract (Satndardized to 1.8% Vitexin) 450 mg
Vitamin B-6 (Pyridoxine HCL) 50 mg 10000%
Saw Palmetto Extract (Standardized to 45% Fatty Acids) 160 mg
Celery Seed Extract (10:1) 75 mg
Grape Seed Extract (95% Proanthocyanidins) 75 mg
Policosanol 20 mg
Zinc Gluconate

Epithin E i Epistane to ten sam PH.
Jak sam napisales jestes nowicjuszem wiec nie kombinuj z dawkami. Nie masz pojecia jaka bedziesz mial reakcje na PH moze na standardowych dawkach dostaniesz taki tradzik ze zrezygnujesz z cyklu.
Bierz PH wraz z posilkiem i rownych odstepach czasu.

No spoko zrobie jak mowisz czyli bede epi bral po 1 tab przez caly cykl a co do tego Cycle Assist to ten gosc z sklepu mowil ze przez pierwse 2 tyg mam brac po 4 tab dzienie a pozniej wskoczys ma 8 dzienie. Czy myslisz ze to jest dobry pomysl i powiedz czy ma to tez brac po skonczeniu cyklu tez czt tylko kiey biore ph
pozdro maC406
  • 0

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

No spoko zrobie jak mowisz czyli bede epi bral po 1 tab przez caly cykl a co do tego Cycle Assist to ten gosc z sklepu mowil ze przez pierwse 2 tyg mam brac po 4 tab dzienie a pozniej wskoczys ma 8 dzienie. Czy myslisz ze to jest dobry pomysl i powiedz czy ma to tez brac po skonczeniu cyklu tez czt tylko kiey biore ph
pozdro maC406

A jeszcze zapomnialem sie czegos spytac maC406 czy zawartos cynku w tym Cycle Assis to jest 15mg na serwing(4tab.) jest wystarczaja dawka na dobe przy cyklu ph czy musze sie zaopatrzyc w osobny suplement
Sorki ze tak cie o wszystko ci wypytuje ale chcialbym byc troche bardziej zorietowany bo juz nieglugo ruszam z tym cyklem ph i chcialbym byc gotowy mam jeszcze kilka pytan :
jak mi ulozyles cykl ph powyzej chyba w twoim 2 poscie do mnie rozimiem ze kreatyne mam zaczac brac w 6 tyg i jest taki problem ze nie zaopatrzylem sie
w now foods ten regenerator watroby czy to powazny problem i rowniez nie mam tego PTC czy musze go zakupic
JAK BEDZIESZ MI NA TE PYTANIA ODPOWIADAL TO JAKBYS MOGL ZWROC UWAGE ZE MAM TEZ TEGO T-BOLA KTOREGO ZACZYNAM BRAC PO SKONCZENIU PH I CZY TO MA JAKIES ZNACZENIE PRZY BRANIU PTC I NOW FOODS JESLI BEDZIE TAKA POTRZEBA ZAKUPU
POZDRAWIAM I DZIKI ZA WSZYSTKO
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAKIE ODZYWKI DO CYKLU NA PROHORMONACH

No spoko zrobie jak mowisz czyli bede epi bral po 1 tab przez caly cykl a co do tego Cycle Assist to ten gosc z sklepu mowil ze przez pierwse 2 tyg mam brac po 4 tab dzienie a pozniej wskoczys ma 8 dzienie. Czy myslisz ze to jest dobry pomysl i powiedz czy ma to tez brac po skonczeniu cyklu tez czt tylko kiey biore ph
pozdro maC406


Jezeli chcesz miec zdrowa watrobe to przyjmuj najwyzsze podane dawki przez producenta. Polecam Tobie rowniez po cyklu min 4tyg regeneracje watroby mozesz uzyc w tym celu np Hepatil ( dostepny w aptece )



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024